Człowiek
Udało się określić głównych „zabójców miłości” - przez to najczęściej dochodzi do rozstania
Znajomość, przyjaźń, „coś więcej”, aż w końcu miłość oraz stały związek. Mniej więcej tak to wszystko zwykle wygląda, bo tzw. „miłośc od pierwszego wejrzenia” trafia się ekstremalnie rzadko - o ile w ogóle istnieje. Część osób w związkach pozostaje ze sobą na całe życie, jednak zdecydowana większość kończy relację i przechodzi do kolejnego związku, aż znajdzie w końcu tego jedynego.
 

Zerwania zwykle bywają bolesne i często to tylko jedna strona chce koniecznie wszystko przerwać. Na drugą osobę na ogół spada to, jak grom z jasnego nieba. W jednym z naszych poprzednich tekstów próbowaliśmy już odpowiedzieć na pytanie: czy przyjaźć z byłym jest dla nas dobra? Koniecznie sprawdźcie, jeśli mieliście kiedyś w życiu podobne wątpliwości. 

Dzisiaj jednak spróbujemy określić tzw. „głównych zabójców miłości” - czyli to przez co najczęściej dochodzi do rozstania. O czym mowa i czy jest się czego obawiać? 

Dodano 07 kwietnia 2018 o 13:04 przez Bartek Faryna źródło: https://www.independent.co.uk/life-style/love-sex/biggest-relationship-deal-breakers-for-men-and-women-revealed-by-us-scientists-a6723911.html

Komentarze

Zobacz również

Tak będą wyglądały stacje benzynowe w większości miast już w najbliższą niedzielę.

Dodano 12 kwietnia 2018 o 15:04 przez Bartek Faryna
Człowiek

Dodano 18 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: https://www.psychologytoday.com/us/blog/sleepless-in-america/200902/sexsomnia
Pewne rzeczy są takie, że każdy je widzi, jak tylko chce.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna
Człowiek
Kobieta zgłosiła się do doktora ze „swędzeniem oczu”. Lekarz odkrył w jej rzęsach coś strasznego

Jeśli jecie właśnie śniadanie/obiad/podwieczorek czy cokolwiek innego, to radzimy wam odstawić posiłek przynajmniej na chwilę. Dzisiaj poruszymy bowiem bardzo nieprzyjemny temat, z którym mocno związany będzie brak higieny. Zapnijcie więc pasy, odstawcie talerz na bok i poznajcie tajemniczą Panią Xu. Serwisy opisujące jej historię chciały zapewne oszczędzić kobiecie złej sławy, dlatego też nadano jej ten zagadkowy pseudonim. Pani Xu pochodzi z centralnej części chińskiej prowincji Hubei.

Któregoś dnia zgłosiła się do lekarza z problemem. Jej oczy swędziały i piekły tak, że od pewnego czasu kobieta nie mogła sobie już z tym poradzić. Warto w tym miejscu wspomnieć, że zmagała się z tym już od dwóch lat, jednak dopiero w ciągu ostatnich kilku tygodni swędzenie nasiliło się do tego stopnia, że Pani Xu nie była wstanie dłużej tego wytrzymać. 

Pan doktor dokonał oględzin oczu kobiety, wykonał wstępne badania i bez większego problemu postawił diagnozę. Była ona na tyle przerażająca, że nawet sam lekarz był bardzo zdumiony. Zobaczcie zresztą sami. 


Dodano 16 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: http://www.ladbible.com/news/weird-news-womens-itchy-eyes-caused-by-100-parasites-living-in-her-eyelashes-20171213?c=1513156204728
To się nadaje do programu zajmującego się zjawiskami paranormalnymi.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna