Człowiek
W jaki sposób sperma wpływa na kobiety?
Jakiś czas temu na łamach naszego portalu pojawił się bardzo ciekawy wpis. Z jego treści mogliśmy dowiedzieć się, dlaczego ludzie tak naprawdę uprawiają seks oralny.
Może wydawać wam się, że robią to, aby zadowolić swoich partnerów. Jest to całkiem sensowne wyjaśnienie, jednak naukowcy doszli do zupełnie innych wniosków, które mogą was nieźle zaskoczyć. Polecamy więc zapoznać się z treścią artykułu.

My tymczasem przejdziemy szybko do naszego dzisiejszego tematu, który będzie całkiem podobny do tego, o którym wspominaliśmy powyżej. Nadal pozostaniemy w sferze seksu, cielesności oraz męskiego nasienia. 

No bo jaki wpływ może ono mieć na kobiety? Nie mówimy oczywiście tutaj o zachodzeniu w ciążę, ponieważ jest to oczywiste, ale o czymś zupełnie innym. Naukowcy postanowili nieco lepiej przyjrzeć się całej sprawie i doszli do bardzo ciekawych wniosków. 

Dodano 04 marca 2018 o 19:03 przez Bartek Faryna źródło: http://www.dailymail.co.uk/health/article-2190863/Semen-good-womens-health-helps-fight-depression.html#ixzz24LOOS93w

Komentarze

Zobacz również

Środowisko

Dodano 19 maja 2018 o 20:05 przez Marcin Kabziński
Tak będą wyglądały stacje benzynowe w większości miast już w najbliższą niedzielę.

Dodano 12 kwietnia 2018 o 15:04 przez Bartek Faryna
Człowiek

Dodano 18 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: https://www.psychologytoday.com/us/blog/sleepless-in-america/200902/sexsomnia
Pewne rzeczy są takie, że każdy je widzi, jak tylko chce.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna
Człowiek
Kobieta zgłosiła się do doktora ze „swędzeniem oczu”. Lekarz odkrył w jej rzęsach coś strasznego

Jeśli jecie właśnie śniadanie/obiad/podwieczorek czy cokolwiek innego, to radzimy wam odstawić posiłek przynajmniej na chwilę. Dzisiaj poruszymy bowiem bardzo nieprzyjemny temat, z którym mocno związany będzie brak higieny. Zapnijcie więc pasy, odstawcie talerz na bok i poznajcie tajemniczą Panią Xu. Serwisy opisujące jej historię chciały zapewne oszczędzić kobiecie złej sławy, dlatego też nadano jej ten zagadkowy pseudonim. Pani Xu pochodzi z centralnej części chińskiej prowincji Hubei.

Któregoś dnia zgłosiła się do lekarza z problemem. Jej oczy swędziały i piekły tak, że od pewnego czasu kobieta nie mogła sobie już z tym poradzić. Warto w tym miejscu wspomnieć, że zmagała się z tym już od dwóch lat, jednak dopiero w ciągu ostatnich kilku tygodni swędzenie nasiliło się do tego stopnia, że Pani Xu nie była wstanie dłużej tego wytrzymać. 

Pan doktor dokonał oględzin oczu kobiety, wykonał wstępne badania i bez większego problemu postawił diagnozę. Była ona na tyle przerażająca, że nawet sam lekarz był bardzo zdumiony. Zobaczcie zresztą sami. 


Dodano 16 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: http://www.ladbible.com/news/weird-news-womens-itchy-eyes-caused-by-100-parasites-living-in-her-eyelashes-20171213?c=1513156204728