Zastanawialiście się kiedyś dlaczego siedzenia w autobusach i pociągach prawie zawsze mają te same okropne wzory? Znamy odpowiedź!

Na pewno podróżowaliście już niejednym autobusem, busem, lub też pociągiem. Czy zauważyliście, że wszystkie one – niezależnie od producenta, czy modelu – mają jedną wspólną cechę? Wszystkie mają ten sam dziwny wzór rodem z lat 80-tych. Dlaczego jednak tak jest?

Czy wszyscy projektanci siedzeń autobusowych mają ten sam gust? To raczej mało prawdopodobne. Chodzi raczej o to, aby te dziwne i pstrokate wzory odciągnęły naszą uwagę od czegoś bardzo niesmacznego – czyli po prostu od tego całego brudu, jaki się tam kryje.

Te wzory naprawdę mają odciągnąć naszą uwagę i skutecznie im się to udaje. Nie są one przypadkowe. Zostały one stworzone według konkretnego schematu tak, aby jak najlepiej spełniały swoje zadanie – czyli odwracanie uwagi. Co jednak kryje się wewnątrz przeciętnego autobusowego siedzenia? Poniższe wideo uchyli Wam nieco rąbka tajemnicy.

Autobusy – na pierwszy rzut oka – wydają się zawsze dosyć czyste. Prawda jednak jest nieco inna. Wybaczcie, jeśli zniechęciliśmy Was do podróżowania środkami transportu publicznego.

16 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ

Dodano 07 kwietnia 2018 o 14:04 przez Bartek Faryna

Komentarze

Zobacz również

Tak będą wyglądały stacje benzynowe w większości miast już w najbliższą niedzielę.

Dodano 12 kwietnia 2018 o 15:04 przez Bartek Faryna
Człowiek

Dodano 18 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: https://www.psychologytoday.com/us/blog/sleepless-in-america/200902/sexsomnia
Pewne rzeczy są takie, że każdy je widzi, jak tylko chce.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna
Człowiek
Kobieta zgłosiła się do doktora ze „swędzeniem oczu”. Lekarz odkrył w jej rzęsach coś strasznego

Jeśli jecie właśnie śniadanie/obiad/podwieczorek czy cokolwiek innego, to radzimy wam odstawić posiłek przynajmniej na chwilę. Dzisiaj poruszymy bowiem bardzo nieprzyjemny temat, z którym mocno związany będzie brak higieny. Zapnijcie więc pasy, odstawcie talerz na bok i poznajcie tajemniczą Panią Xu. Serwisy opisujące jej historię chciały zapewne oszczędzić kobiecie złej sławy, dlatego też nadano jej ten zagadkowy pseudonim. Pani Xu pochodzi z centralnej części chińskiej prowincji Hubei.

Któregoś dnia zgłosiła się do lekarza z problemem. Jej oczy swędziały i piekły tak, że od pewnego czasu kobieta nie mogła sobie już z tym poradzić. Warto w tym miejscu wspomnieć, że zmagała się z tym już od dwóch lat, jednak dopiero w ciągu ostatnich kilku tygodni swędzenie nasiliło się do tego stopnia, że Pani Xu nie była wstanie dłużej tego wytrzymać. 

Pan doktor dokonał oględzin oczu kobiety, wykonał wstępne badania i bez większego problemu postawił diagnozę. Była ona na tyle przerażająca, że nawet sam lekarz był bardzo zdumiony. Zobaczcie zresztą sami. 


Dodano 16 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: http://www.ladbible.com/news/weird-news-womens-itchy-eyes-caused-by-100-parasites-living-in-her-eyelashes-20171213?c=1513156204728
To się nadaje do programu zajmującego się zjawiskami paranormalnymi.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna