Losowe wpisy

Chajzerowie odpadają z Ameryka Express. Fani w szoku: „To złamanie regulaminu!”
W ostatnim odcinku programu Ameryka Express odpadli Filip i Zygmunt Chajzer. Zadanie, które doprowadziło do wyeliminowania pary Chajzerów polegało na całowaniu w usta przypadkowych osób. Nie wszystkie pary jednak wykonały je poprawnie. Fot Loversi oszukiwali - całowali ludzi przez kartkę, a Musiałowski całował w policzek. Mimo, że Chajzerowie zagrali zgodnie z regulaminem - odpadli. Widzowie są oburzeni takim obrotem spraw, co wyraźnie dali do zrozumienia na oficjalnym fanpage’u programu. „Odpadli najlepsi. Wskazówka dla twórców: w kolejnej edycji pilnujcie, czy uczestnicy wykonują prawidłowo zadania. Dwie pary nie przestrzegały zasad”, „Jakbyście wywalili tych, co złamali regulamin, to teraz byście nie musieli płakać za Chajzerami, Ameryko Express” -  to tylko najdelikatniejsze komentarze fanów programu.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 08 listopada 2018 o 12:11 przez MarcinZfejsa
Źródło: plotek
Adam Zdrójkowski promuje... czytanie. Wiedzieliście, że jest intelektualistą?
18-letni aktor znany z serialu "Rodzinka.pl" postanowił skończyć z "pustą treścią na Insatgramie". Do tej pory publikował jedynie zdjęcia promując swoją dziewczynę - Wiktorię lub chwaląc się podróżami ze znajomymi. Teraz zaczął dzielić się z fanami... literaturą. Ostatnio polecił ksiązkę "13 powodów", na podstawie której powstał serial dla nastolatków. Adam sięgnął też po klasykę - książki Katarzyny Bereniki Miszczuk. Czy szykuje sie jakaś nowa kampania? Adam powinien się skupić raczej na lekturach, bo już za rok matura!
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 czerwca 2018 o 13:06 przez jatoja
Źródło: https://www.instagram.com/adam_zdrojkowski/?hl=pl
Internauci znienawidzili ludzi ze zdjęcia za tę jedną, niewinną fotografię - o co poszło?
Chyba każdy mieszkaniec południowej części naszego kraju - choć na pewno nie tylko - był przynajmniej raz w Muzeum Auschwitz. Miejsce śmierci milionów osób, miejsce do którego należy podchodzić z szacunkiem, miejsce w którym powinniśmy zachować się w odpowiedni sposób. Wiele osób jednak o tym zapomina i rezultatem są takie właśnie zdarzenia, jakie ostatnio miały miejsce. Burza została wywołana przez tę - z pozoru niewinną - fotografię, którą widzicie powyżej. 

Parka zwiedzających balansune na torach, trzymając się za ręce z uśmiechami na twarzach. Iście sielska fotografia, która w innych okolicznościach byłaby bardzo urocza. Niestety nastrój psuje miejsce, w którym została ona zrobiona. Chodzi o tory, które zostały zbudowane w celu przyjmowania jeszcze większych transportów osób przeznaczonych na śmierć. Sam zarząd Muzeum zwrócił uwagę na problem. 

„Kiedy przyjeżdżasz do Auschwitz, pamiętaj, że jesteś w miejscu, w którym zginęło ponad milion osób. Szanuj ich pamięć. Są lepsze miejsca do zabawy w łapanie równowagi niż to, które symbolizuje wywózkę setek tysięcy ludzi na śmierć”

- można przeczytać na profilu Muzeum. 

W komentarzach padło wiele pytań, odnośnie dalszych planów zarządu obiektu. Niektórzy uważali, że powinno wprowadzić się zakaz fotografowania. Na profilu jednak uspokajano. Żadnego zakazu nie będzie. 

„Nie będzie zakazu fotografowania na terenie Auschwitz. Prosimy jednak gości, aby zachowywali się z szacunkiem, również podczas robienia zdjęć. Zobaczcie nasze konto na Instagramie, to zorientujecie się, jakie obrazy mogą najlepiej upamiętniać ofiary i uczyć trudnej historii Auschwitz”


 

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 marca 2019 o 19:03 przez e-wonsz
McDonald's wypuścił na rynek burgera z... Nutellą
Na razie tylko we Włoszech można zjeść kanapkę McSweety - burgera po uszy nadzianego smażoną Nutellą.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 14 listopada 2017 o 20:11 przez Donica
Przeżyli horror! Małżeństwo wpadło po ciemku do niezasypanego grobu na trumnę, która pękła w kilku miejscach
Na cmentarzu w Łęcznej omal nie doszło do tragedii, gdy grabarz w odpowiedni sposób nie zabezpieczył otwartego grobu. Pewne małżeństwo we wtorkowe popołudnie odwiedziło cmentarz. Było już ciemno. Zboczyli z alejki, którą zwykle chodzą odwiedzić grób krewnych i poszli skrótem. Wpadli w niezasypany grób,  pod nimi trumna pękła w kilku miesjach, naszczęście nie doszczętnie. Udało im się wydostać, wezwali straż. W rozmowie z fakt24.pl zaangażowany w sprawę policjant mówi: „Mężczyzna przygotowywał jeden z istniejących grobów do zaplanowanego na następny dzień pogrzebu. Podkopał się od strony alei i wszystko zostawił. Zapewne myślał, że nikt już tego dnia nie pojawi się w tym miejscu”. Nieodpowiedzialny grabarz został ukarany mandatem. Jednak, według tego co podaje serwis Lublin112.pl, sprawa może się nie skończyć. Mężczyźnie może grozić kara za narażenia człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Jest do 3 lat więzienia.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 03 grudnia 2018 o 10:12 przez jatoja
Oto cała 45 sekundowa walka Marty Linkiewicz z Esmeraldą. Patoinfulencerka w niecałą minutę zniszczyła Godlewską!
Marta Linkiewicz od początku miała przewagę, choć w ostatnich tygodniach raczej częściej można ją było spotkać na imprezach, niż na ćwiczeniach. Jest wyższa i cięższa od Moniki Esmeraldy Godlewskiej. I to też bez wątpienia pomogło jej w oktagonie.

Choć Monika Esmeralda Godlewska próbowała, była trochę bez szans. Kiedy walka została sprowadzona do parteru, Marta Linkiewicz zwyczajnie przysiadła na przeciwniczce i stłukła ją na kwaśne jabłko. Tak też zakończyła się krótka kariera Moniki Esmeraldy Godlewskiej w walkach MMA
 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 31 marca 2019 o 08:03 przez Defdef
Po ostrym piciu masz straszną ochotę na kebsa albo na coś z McDonalda? Oto dlaczego tak się dzieje
Mówi się, że weekend to czas „melanży na mieście”, z czego dla niektórych ten weekend zaczyna się już w czwartek - ach ci studenci. Nie da się jednak ukryć, że piątek i sobota to czas szczególnej aktywości imprezowiczów. Aktywni muszą być jednak nie tylko oni, ale również pracownicy budek z jedzeniem. No bo przecież kiedy najlepiej wsunąc „kebsa na cienkim”, jak nie po zakrapianej imprezie w okolicach godziny 2-3 w nocy? Stan upojenia gwarantuje brak wyrzutów sumienia. 

Czy jednak zastanawialiście się kiedyś, dlaczego śmieciowe jedzenie aż tak dobrze wchodzi, kiedy człowiek jest pijany? Naukowcy z kilku różnych uniwersytetów na terenie całych Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej postanowili to ustalić. No a na kim lepiej przeprowadzać tego typu eksperymenty, jak nie na studentach. Ochotników nie musieli więc szukać aż tak długo. 

Znalazło się ich aż 300, a ich pierwsze zadanie polegało na wypełnieniu pewnej ankiety. Mieli w niej odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących ich codziennej diety. Kolejne pytania dotyczyły picia alkoholu, jedzenia po alkoholu i jedzenia „na kacu”. Dzięki ich odpowiedziom, badacze doszli do bardzo ciekawych wniosków. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 08 sierpnia 2018 o 16:08 przez e-wonsz
Kiedy scena w filmie kręcona jest we wnętrzu prawdziwego jadącego samochodu, pojazd kierowany jest przez kierowcę znajdującego się na dachu.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 07 lutego 2018 o 13:02 przez e-wonsz
Nie mogłeś zalogować się na Facebooku, ani przeglądać na nim zdjęć? Okazało się, że Facebook ma globalną awarię!
W kilku krajach na całym świecie odnotowano potężną awarię trzech wielkich serwisów społecznościowych. Problem dotyczy Facebooka, Instagrama i komunikatora WhatsApp.

Masz problemy z Facebookiem (w tym z Messengerem)? Nie widzisz zdjęć na Instagramie? Wiadomości w WhatsApp nie wysyłają się poprawnie? Nie jesteś sam. Problem dotyczy milionów, jeśli nie miliardów ludzi. Wszystkie trzy wspomniane serwisy zmagają się właśnie z ogromną awarią 
 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 03 lipca 2019 o 17:07 przez Defdef
1 MacCoin = 1 Big Mac. McDonald's wprowadza globalną walutę
Firma zdecydowała się na ten krok z okazji 50-lecia Big Maców. Jak zdobyć MacCoina? W USA wystarczy kupić kanapkę, a w zamian dostaniemy monetę, którą można wymienić na kolejnego burgera w jednym z 50 państw objętych promocją. Polski McDonald's będzie przyjmował MacCoiny, ale nie planuje akcji na szeroką skalę. Żetony będą do zdobycia jedynie w konkursie na Instagramie na kanale @mamsmakanamaka - informuje biuro prasowe polskiego McDonaldsa. MacCoin nie jest kryptowalutą - to po prostu żeton kolekcjonerski, który można wymienić na Big Maca.

Big Mac już i tak przysłużył się dla ekonomii. Istnieje tzw. wskaźnik Big Maca mierzący parytet siły nabywczej waluty, wymyślony prez brytyjski "The Economist". Bank UBS z kolei wykorzystał Big Maca do obliczania indeksu bogactwa jako czasu pracy potrzebnego do zakupu kanapki w największych miastach świata. W 2012 roku w Nowym Jorku czy Hongkongu wystarczyło 10 minut. W Warszawie - 36, co dało naszej stolicy 52. miejsce na świecie (między Pekinem a Bangkokiem). Zaletą Big Maca jako ekonomicznego wskażnika jest fakt, że korporacja ma światowy zasięg, a kanapkę podukuje się w każdym kraju ze składników wytworzonych na miejscu,
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 01 sierpnia 2018 o 13:08 przez kwiatlotosu
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wskaźnik_Big_Maca; https://eu.usatoday.com/story/money/2018/07/29/mcdonalds-unveils-maccoin-celebrate-big-macs-50th-anniversary/844522002/
Losuj kolejne