Losowe wpisy

Wydaje się, że kobiety doskonale wiedzą, co podnieca mężczyzn. Szpilki, czerwona szminka, krótka spódniczka… Najnowsze badania przeprowadzone przez jeden z portali randkowych pokazały jednak, że wszechwiedzące panie są w błędzie! Oto 5 odpowiedzi, których ankietowani mężczyźni udzielali najczęściej na pytanie, co ich podnieca.
 
5 miejsce - szepty do ucha i zakładanie nogi na nogę
 
Panowie niezwykle entuzjastycznie reagują na seksowne szeptanie do ucha oraz zakładanie nogi na nogę. Zresztą, każdy kto kojarzy pamiętną scenę z Nagiego Instynktu na pewno zapamiętał, do czego doprowadziło zakładanie nogi na nogę przez Sharone Stone ;)
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 02 maja 2019 o 12:05 przez MarcinZfejsa
Joanna Krupa wreszcie pokazała ciążowy brzuszek!
26 maja na antenie Dzień Dobry TVN celebrytka zaskoczyła widzów, oświadczając wszem i wobec, że spodziewa się pierwszego dziecka. 40-latka zaszła w ciążę, przyznając goszczącym ją prowadzącym, iż "zawsze chciała być matką i cieszy się, bo tyle czekała na właściwą osobę". Od momentu, w którym gwiazda podzieliła się ze światem radosną nowiną, Joasia nie może przestać obnosić się z błogosławionym stanem. We wtorek Krupa udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym widać, jak celebrytka eksponuje swój nieco zaokrąglony brzuch. Rano brzuszek malutki, a jak przyjdzie wieczór, to wielki - napisała Joanna. "Wyglądasz przepięknie! Ciąża Ci służy", "Rozpiera mnie ogromna radość, jak patrzę na to zdjęcie! Piękna!", "Miałam tak samo. Rano nic, a wieczorem - jak w ósmym miesiącu. Ty akurat wyglądasz cudownie" - pisali.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 28 maja 2019 o 20:05 przez jatoja
Ewa Chodakowska ścięła włosy na wiosnę
Trenerka postawiła na klasycznego i modnego ostatnio wśród blogerek krótkiego boba. Lepiej?
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 marca 2019 o 17:03 przez jatoja
Inwazja gigantycznych kleszczy - wyglądają inaczej i są nosicielami śmiertelnej choroby.
Naukowcy w Niemczech zidentyfikowali nowy rodzaj olbrzymich kleszczy występujących dotychczas tylko w krajach o gorącym klimacie. Pasożyty są nosicielami śmiertelnych chorób m.in. - gorączki krwotocznej kongijsko-krymskiej. Na razie parazytolodzy znaleźli tylko kilka sztuk tych pasożytów, ale mówią wprost, ze ze względu na ocieplenie klimatu jest duża szansa, że egzotyczne kleszcze na stałe zadomowią się w Europie.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 sierpnia 2018 o 13:08 przez MarcinZfejsa
Tak dziś wygląda Ty Pennington z "Domu nie do poznania". Mam 55 lat
Zanim Katarzyna Dowbor zaczęła prowadzić program „Nasz nowy dom” w polskiej telewizji triumfy święcił zupełnie inny format, za którego produkcję odpowiedzialni byli Amerykanie. Polacy kochali oglądać ekspresowe zmiany w „Domu nie do poznania”. Prowadzącym był charyzmatyczny Ty Pennington. Miał w sobie tyle energii, którą zarażał nawet nas – mieszkańców innego kontynentu. Tak wygląda po 20 latach! Dziś Ty ma 55 i wciąż pracuje w telewizji.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 11 czerwca 2019 o 10:06 przez jatoja
Jaki film, Twoim zdaniem, każdy powinien zobaczyć choć raz w życiu?
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 17 maja 2018 o 11:05 przez kwiatlotosu
Oto jak wygląda obraz z telewizora w 380 000 klatek na sekundę - wiedzieliście, że tak to działa?
Wszyscy przynajmniej raz w życiu widzieliśmy telewizor i przynajmniej raz oglądaliśmy telewizję. Czy jednak zastanawialiście się kiedykolwiek, jak to wszystko tam w ogóle działa? W jaki sposób wyświetlany jest obraz, który do nas trafia i jak to wygląda w ogromnym powiększeniu? Jeśli takie myśli przechodziły kiedykolwiek przez wasze głowy, jednak nie znaleźliście odpowiedzi na te pytania, to mamy dla was doskonałe wieści - wasze poszukiwania dobiegły właśnie końca. 

Ekipa z kanały The Slow Mo Guys nagrała bowiem materiał na ten temat. Możemy w nim zobaczyć, na jakiej zasadzie wyświetlany jest obraz na telewizorze w niesamowitym spowolnieniu - od 1600 do 380 000 klatek na sekundę - oraz w bardzo dużym powiększeniu - będziecie widzieć pojedyncze piksele. 

Ekipa przygotowała jeszcze więcej ciekawostek z tym związanych. Aby sprawdzić o czym mowa, musicie obejrzeć poniższy materiał. Niestety jest on w całości w języku angielskim, jednak możecie włączyć polskie napisy. Zrobicie to za pomocą przycisków znajdujących się na dolnym pasku odtwarzacza.  
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2018 o 19:09 przez e-wonsz
Internauci: "Szczyt żenady!" Polska influencerka uczy jak zrobić idealne zdjęcie "pupki"
Nie jest tajemnicą, że Weronika Bielik na Instagramie znana jest głównie za sprawą swojej pupy. Inspirowana karierą Kim Kardashian 23-latka nie przejmuje się jednak tym faktem i z dumą prezentuje pośladki, które każdego dnia zyskują tysiące "lajków". W programie 5 Głębszychpokazała, jak zrobić idealne "belfie", czyli zdjęcie pupy. "Zdjęcie musi być robione od dołu" - poucza na początku Weronika. "Napinamy pośladki", "W sukience to trudno pokazać", "Możemy wystawić w bok jedną nogę, wtedy pupka wydaje się wiekszqa" - komentowała influencerka. Wiecie już jak zrobić idealne selfie pupy?
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 16 sierpnia 2018 o 10:08 przez jatoja
Źródło: https://tv.pudelek.pl/video/Bielik-tlumaczy-jak-zrobic-idealne-zdjecie-pupy-Zobaczcie-instruktaz-20630/
Oto jak zakochują się Polacy, kiedy kasjer wyda im za dużo reszty
„Czy mogę być winna grosika?” - stało się wręcz kultowym tekstem kasjerem pracujących w sklepach. Co jednak kiedy mamy do czynienia z odwrotną sytuacją i kasjer, zamiast zabierać nam dodatkowe pieniądze, zdecyduje nam się je podarować? Oczywiście zrobi to przez pomyłkę i wyda nam za dużo reszty, co jednak powinniśmy uczynić w takiej sytuacji? Właśnie takie pytanie postanowił zadać Polakom BIG InfoMonitor. Dane uzyskane dzięki badaniu nie napawają optymizmem. 

Ankietowani zostali zapytani, czy jeśli kasjer wyda nam za dużo reszty, to powinniśmy zwrócić uwagę i oddać mu nadprogramowe pieniądze, czy może jednak wykorzystać nadarzającą się okazję i zatrzymać gotówkę? Zdecydowana większość, bo aż 68% osób, odpowiedziała, że bezwzględnie należy oddać kasjerowi pieniądze. Nie brzmi to wcale najgorzej, jednak w 2016 roku takiej odpowiedzi udzieliło 80% ankietowanych. Mamy więc do czynienia ze znacznym spadkiem. 

Odpowiedź „czasem” zaznaczyło 20,6% osób, „często” 7,8%, a „zdecydowanie tak” 3,6%. Widzimy więc, że niemal 1/3 ankietowanych rozważa zatrzymanie pieniędzy dla siebie. Uważają oni, że należy ponosić konsekwencje własnych działań i płacić za błędy. Nie liczą się z nieprzyjemnościami, jakie później może mieć w pracy dany kasjer. 

Co ciekawe najgorzej wypadły osoby młode w wieku od 18 do 29 lat. To właśnie oni najczęściej zaznaczali opcję przewidującą zatrzymanie gotówki dla siebie. Najbardziej uczciwe były z kolei osoby powyżej 50 roku życia. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 12 sierpnia 2019 o 21:08 przez e-wonsz
Prawdziwe kobiety rodzą bez znieczulenia? Ta akcja wzbudza kontrowersje
szystko zaczęło się od wpisu na Twitterze kapitana angielskiej reprezentacji w piłce nożnej, Harry'ego Kane'a, który po narodzinach córeczki podzielił się jej zdjęciem z hashtagiem #SoProud i tekstem, że jest dumny z żony, że rodziła bez środków bólowych pod wodą.

Hashtag szybko zaczął zyskiwać na popularności wśród matek, chcących się podzielić ze światem radością z narodzin dziecka, ale wywołał też pewne kontrowersje. Znalazła się grupa kobiet, które rodziły bez znieczulenia, twierdząca, że matki używające znieczulenia przy porodzie lub decydujące się na cesarskie cięcie nie mają prawa do używania tego hastagu, bo "nie doświadczyły prawdziwego bólu". Oberwało się też Kane'owi, że jego wpis to sugeruje.

"Wyjaśnijmy to sobie: każda kobieta powinna mieć prawo do rodzenia w ten sposób, jaki sobie zażyczy. Jestem dumny nie z tego, że moja partnerka wybrała poród bez znieczulenia, tylko że zrobiła to w ten sposób, jaki chciała to zrobić" - napisał piłkarz parę dni później. Psycholodzy podkreślają, że poród nie jest łatwą sprawą, a wiele kobiet cierpi na depresję poporodową między innymi dlatego, że próbuje sprostać zbyt wysokim wymaganiom, zarówno własnym, jak i otoczenia.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 23 sierpnia 2018 o 15:08 przez kwiatlotosu
Źródło: https://www.ofeminin.pl/dziecko/soproud-czy-porod-bez-znieczulenia-naprawde-jest-powodem-do-dumy/579x16w; https://www.independent.co.uk/life-style/health-and-families/women-birth-stories-soproud-hashtag-harry-kane-twitter-a8489571.html
Losuj kolejne