Adrianna Biedrzyńska porwana przez psychofana. Piekło gwiazdy „Barw Szczęścia"

To historia jak z dobrego filmu sensacyjnego: piękna i sławna kobieta, szalony mężczyzna, chora miłość. Porywacz, 50-letni mieszkaniem Częstochowy zaplanował porwanie aktorki w każdym, najdrobniejszym szczególe. Razem ze swoją 27-letnią wspólniczką Moniką G. Plan był chytry: G. zaprosił znaną aktorkę do pięknej letniskowej miejscowości, podając się za... organizatora konkursu recytatorskiego. Aktorka miała w nim wystąpić jako juror. I chętnie na to przystała, skuszona obietnicą honorarium.

Na niedzielną wycieczkę z malownicze okolice Częstochowy Biedrzyńska zabrała ze sobą córkę Michalinę, która miała tylko 12 lat. I bardzo tego pożałowała. Bo w hotelu, gdzie umówiła się z rzekomym organizatorem konkursu recytatorskiego, zamiast licznych fanów na aktorkę czekała tylko wspólniczka szaleńca. Gdy Monika G. zorientowała się, że Biedrzyńska przyjechała z małą Michaliną, wynajęła dla dziewczynki pokój w hotelu. I zdezelowanym fiatem uno zabrała jej mamę w nieznane... Porywacz, jak się pokazało, wynajął na uboczu domek letniskowy. – Wziął go ode mnie na cztery dni: od soboty do wtorku – mówił nam właściciel posesji. – Nic nie wzbudzało moich podejrzeń. Ten pan podpisał się pod umową najmu i z góry zapłacił. Był w towarzystwie młodej kobiety – opowiadał. To właśnie w tym domku czekał na aktorkę Andrzej G. Jego wspólniczka błyskawicznie się ulotniła. I rozpętało się piekło...

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 lipca 2019 o 10:07 przez jatoja

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 22:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 20:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 20:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 17:07 przez Defdef

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef