Losowe wpisy

Zobaczcie zdjęcia gwiazd z czasów, gdy wymarzonym prezentem był rower lub zegarek - nic więcej. Co nie znaczy, ze nie było "przepychu" jak w wypadku sukienki Dody...
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 04 czerwca 2018 o 13:06 przez jatoja
Źródło: https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/jak-gwiazdy-wygladaly-podczas-swojej-pierwszej-komunii/j0t9k7p
Jakie imiona najczęściej nadaje się teraz dzieciom w Warszawie? Możecie się nieźle zdziwić
Nadawanie imion w Polsce to temat równie kontrowersyjny co mało interesujący. W ciągu ostatnich lat dość modne stało się nadawanie dziecku imion nietypowych. Właśnie dzięki tej modzie mamy teraz w przedszkolach i pierwszych klasach szkół podstawowych wysyp Brajanków, Dżesik i innych podobnych, w przypadku których nawet zapis imienia został spolszczony. 

Trzeba jednak przyznać, że kobiety (oraz ich mężowie) poszli chyba jednak po rozum do głowy i zauważyli, że w imieniu Brajan nie ma już nic oryginalnego, a wręcz przeciwnie - dziecko noszące tego typu imiona może stać się pośmiewiskiem i to nie tylko wśród rówieśników, ale również wśród osób nam całkowicie nieznanych. 

Ze statystyk wynika, że do łask zaczęły powracać nieco bardziej klasyczne imiona. Najlepszym tego dowodem jest raport udostępniony niedawno przez warszawski ratusz. Można w nim zobaczyć, jakie imiona nadawano najczęściej w stolicy w ubiegłym roku. Jesteście ciekawi? Zapraszamy dalej! 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 28 stycznia 2019 o 21:01 przez e-wonsz
Esmeralda i Małgorzata nie wypowiadały się na temat zajścia w samolocie ani tego, dlaczego jedna z nich zaczęła szukać nowej wokalistki do zespołu. Dopiero dziś po północy w tym temacie wypowiedziała się 26-letnia Esmeralda. Jej wywód jest bardzo emocjonalny i zdradza, co zaszło w samolocie.

„Zespół chwilowo się rozpadł. Ja nie czuję się spełniona, robiąc to, co robię, czyli śpiewając. To nie jest droga, którą chcę iść. Mam dość poniżania mojej osoby”

Mało kto mnie zna i niewiele osób wie, jaka jestem w rzeczywistości. W internecie pokazywałam może 1% tego, jaka jestem. To były wygłupy i wymysły naszego managera, w które niestety brnęłam, bo na początku wydało mi się to interesujące. Jednak nie czułam się szczęśliwa i ubiegły rok był najgorszym rokiem w moim życiu

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 18 lutego 2019 o 10:02 przez Defdef
Małopolska: Dyrektorka może stracić pracę, bo zaprosiła do podstawówki Algierczyków, uczyli dzieci alfabetu arabskiego
Do szkoły w Dopczycach zaproszono dwóch studentów z Algierii. Młodzi ludzie opowiadali o swoim kraju, uczyli dzieci jak pisać litery alfabetu arabskiego. To nie pierwsza wizyta obcokrajowców w placówce, ale po raz pierwszy z powodu zaproszenia gości dyrektorce szkoły grozi zwolnienie z pracy...
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 28 lutego 2019 o 16:02 przez jatoja
Dziennikarka Polsatu pokazała jaki list otrzymała od widza - zwolennika PISu. "Jest Pani typową szm*tą pudernicą"
 "Jest Pani typową szmatą, pudernicą", a znaczek "Polska moja ojczyzna". Oczywiście anonim. No i "pani" wielką literą - napisała na Twitterze Agnieszka Gozdyra zamieszczając zdjęcie listu. Nienawistny anonim wysłany został na adres telewizji Polsat, w której pracuje dziennikarka. Najwyraźniej nadawca uważa, że można obrzucać kobietę stekiem wyzwisk tylko dlatego, że nie wpisuje się w partyjną linię informacyjną. Agnieszka Gozdyra znana jest z krytycznego stosunku do polityków, nie tylko tych z obozu aktualnie rządzącego. Na Polsacie prowadzi kontrowersyjny program "Skandaliści".
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 11 października 2018 o 09:10 przez jatoja
Wstrząsające nagranie z wypadku 18-latki która wjechała pod pociąg na egzaminie na prawko.
W internecie pojawiło się nagranie wideo z tragicznego wypadku, który miał miejsce w Szaflarach. 18-latka podczas egzaminu na prawo jazdy wjechała na niestrzeżony przejazd kolejowy. Na środku przejazdu samochód zatrzymał się - nie wiadomo czy zgasł silnik, czy jedna z osób znajdujących się w pojeździe zahamowała. Tuż przed zderzeniem z pociągiem z samochodu wyskoczył egzaminator - na nagraniu widać, że od śmierci dzieliły go dosłownie ułamki sekund. Zdaniem policji winę za wypadek ponosi egzaminator.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 sierpnia 2018 o 12:08 przez MarcinZfejsa
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=-56LY0675tw
Pająki mogą przebywać pod wodą całymi godzinami i przeżyć
To dlatego, że potrafią wprowadzić się w specyficzny stan hibernacji.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 11 stycznia 2018 o 11:01 przez lordvader
Źródło: factslides.com
Nanga Parbat. Elisabeth Revol odnaleziona! Tomasz Mackiewicz...

Ekipa ratunkowa, w której skład wchodzą: Denis Urubko, Adam Bielecki, Jarek Botor i Piotr Tomala odnalazła francuską himalaistkę. Informację przekazał przyjaciel Elisabeth Revol - Ludovic Giambiasi. 

Około godziny 22:00 Adam Bielecki i Denis Urubko odnaleźli Elisabeth Revol. Nie było to łatwe zadanie, gdyż kobieta sama schodziła z góry i istniało ryzyko, iż zabłądzi. Ratownicy znaleźli ją na wysokości 6000 m n.p.m. Informację opublikował na swoim profilu facebookowym przyjaciel himalaistki. "Urubko i Bielecki są z Elisabeth - informacja pochodzi od dwóch innych wspinaczy, którzy tam są i mają z nimi kontakt radiowy. Nie wiem więcej" - napisał Giambiasi.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 27 stycznia 2018 o 22:01 przez Defdef
Anja Rubik o pierwszym doświadczeniu seksualnym: "Zaczęłam w wieku 7-8 lat"
35-letnia modelka jakiś czas temu wystartowała ze swoim edukacyjnym programem #SexEdPL, w ramach którego znane osoby przekonywały o konieczności rozmawiania o seksie. Napisała też podręcznik do wychowania seksualnego. Książka ma być alternatywą dla tradycyjnych "kompendiów wiedzy" z zakresu wychowania do życia w rodzinie. Jak zauważyła Rubik, gruba książka używana w szkołach jedynie pogłębia mity na temat seksu. O swojej walce o edukację seksualną w Polsce na światowym poziomie opowiedziała w najnowszym wydaniu The Times Magazine. W wywiadzie poruszyła między innymi temat swoich pierwszych doświadczeń seksualnych...
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 12 czerwca 2019 o 10:06 przez jatoja
Dawid Kwiatkowski opowiedział jak stracił dziewictwo. Twierdzi, że rozdziewiczyła go stara kobieta
Dawid Kwiatkowski bardziej znany pod pseudonimem Kwiatkovsky jest idolem młodego pokolenia. 23-letni wokalista jest uwielbiany przez nastoletnią widownię, która tłumnie słucha go na koncertach. Ostatnio Kwiatkowski zauważalnie zmienia swój wizerunek - z niewinnego chłopca, na niegrzecznego i zaczepnego zawadiakę. W jednym z ostatnich wywiadów, udzielonym na łamach miesięcznika CKM wokalista postanowił opowiedzieć jak wyglądał jego pierwszy raz. Jak się okazuje - swoje pierwsze łóżkowe doświadczenia Kwiatkowski zdobył z dużo starszą kobietą! „Mam urodziny 1 stycznia, więc pewnego razu w Sylwestra dostałem taki prezent od mojej dziewczyny. Była ode mnie trzy lata starsza, więc wiedziała, co i jak” - czytamy w wywiadzie. W tym samym wywiadzie czytamy, że pierwszą rzeczą, jaką Kwiatkowski robi po wejściu do domu jest rozebranie się do naga - „Pierwsze, co robię, jak wchodzę do domu, to rozbieram się do naga. Tak mi jest po prostu wygodnie”.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 29 czerwca 2019 o 02:06 przez MarcinZfejsa
Losuj kolejne