Losowe wpisy

Co by się stało, gdyby wszyscy pasażerowie lecącego samolotu nagle zaczęli wysoko podskakiwać?
Pierwszą podróż samolotem większość z was zapewne ma już dawno za sobą. Czy pamiętacie jednak tę ekscytację z nią związaną? Pierwsze zajęcie miejsca, pierwsze wzbicie się w niebo no i pierwsze lądowanie. Jeśli mieliście szczęście, to nie doświadczyliście wtedy turbulencji. Cieszcie się tym, bowiem jeśli w trakcie jednego z pierwszych lotów porządnie wytrzęsie, to możecie złapać uraz do latania na całe życie. 

Kiedy jednak lecimy samolotem już któryś raz z rzędu, to sam lot nie jest już na tyle interesujący, aby poświęcać mu całą uwagę. Zaczynamy więc obserwować samą maszynę i zastanawiać się, dlaczego niektóre rzeczy są rozwiązane tak a nie inaczej. Do głowy przychodzi bardzo wiele pytań. 

Czy jednak zastanawialiście się kiedyś, co stałoby się, gdyby wszyscy pasażerowie lotu wstali nagle ze swoich miejsc i podskoczyli w jednej chwili? Takie właśnie pytanie pojawiło się w serwisie Quora, a odpowiedział na nie inżynier lotnictwa oraz aspirujący pilot. Zobaczcie zresztą sami...
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 31 grudnia 2018 o 20:12 przez e-wonsz
Źródło: https://www.quora.com/What-will-happen-in-an-aircraft-which-was-carrying-300-passengers-if-all-of-the-passengers-got-up-and-started-jumping-while-in-the-air
Aktor znany z trylogii "Powrót do Przysżłości", którego kariera legła w gruzach, gdy zachorował na parkinsona, ma czwórkę dzieci. 28-letniego Sama, 22-letnie bliżniaczki i 16-letnią najmłodsza córkę. Aktor od 30 lat jest związany z piękną Tracy Pollan. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 03 stycznia 2018 o 12:01 przez jatoja
Ten uroczy szczeniaczek ma łatkę w kształcie łapki na nosie.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 15 listopada 2017 o 13:11 przez e-wonsz
Tak wygląda excalibur Suwałk. Legenda głosi, że kto go wyciągnie, zostanie tam królem.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 15 listopada 2017 o 16:11 przez kwiatlotosu
Skandaliczne słowa finalisty Top Model - broni zabójcy Pawła Adamowicza
Jeden z finalistów programu Top Model - Szymon Reich postanowił zabrać głos w sprawie tragedii, która wydarzyła się w Gdańsku. Celebryta skomentował zachowanie zamachowca, który zamordował Pawła Adamowicza. Zdaniem Reicha 27-letni Stefan W. zasługuje na wyrozumiałość. „Mimo tego, że jest mi mega przykro z tego, że takie rzeczy się dzieją, to i tak wydaje mi się, że najlepszą rzeczą jaką można zrobić to okazać wyrozumiałość również wobec sprawcy, bo nie wiadomo co nim kierowało. Możliwe, że po prostu miał w sobie tyle nienawiści, która mu się nazbierała przez lata” - tłumaczy mordercę Reich.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 15 stycznia 2019 o 02:01 przez MarcinZfejsa
Źródło: jastrz
W „Kuchennych rewolucjach Magdy Gessler występują statyści?! Stało się coś dziwnego
Bartosz Pańczyk, dziennikarz gazety Fakt wpadł na niezwykły trop. Na swoim Facebooku przedstawił poszlaki świadczące jego zdaniem o tym, że w Kuchennych rewolucjach występują… statyści. Tak przynajmniej wynika z jego wpisu dotyczącego ostatniego odcinka programu Magdy Gessler, którego miejscem akcji była restauracja na warszawskich Bielanach. „Kuchenne rewolucje”, odcinek z ostatniego czwartku. Jedna osoba i dwie role życia. Na górze gość kolacji rewolucyjnej, a na dole kelner, gdy Magda Gessler przychodzi sprawdzić po 3. tygodniach, czy rewolucja się udała. Czy TVN zatrudnia do tego programu statystów?!" - napisał na swoim Facebooku Pańczyk, dołączając kolaż zdjęć. Na górnej fotce widnieje kadr z finałowej kolacji, a poniżej wcześniejszy moment. Na obu zdjęciach widzimy tego samego mężczyznę. Jak donosi pudelek.pl - „zgodnie z /zasadami Kuchennych rewolucji/ na ostateczną ucztę w lokalu są zapraszani ludzie dosłownie z ulicy. To w założeniu miało uwiarygodnić program i sprawić, że restauracja poddawana metamorfozie była oceniana przez obce, niezależne osoby. Nie zaś przez pracowników, którzy nie mogą być obiektywni”.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 03 listopada 2018 o 12:11 przez MarcinZfejsa
Źródło: pudelek.pl
Na początku roku Jessica Mercedes przeszła skomplikowaną operację żuchwy. Blogerka cierpiała na wrodzoną wadę kostną zgryzu, która utrudniała poprawną wymowę i spożywanie pokarmów. Kilka tygodni temu w ślady Jessiki poszła Maffashion, która również postanowiła poddać się "leczniczemu" zabiegowi...
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 14 września 2018 o 09:09 przez jatoja
Powstała lista 24 oznak, że… umrzesz młodo. Odważysz się ją przeczytać?
Serwis espressocommunication.com postanowił ostrzec wszystkich młodych ludzi, którzy nie dbają o swoje zdrowie i przygotował listę 24 oznak, że umrą młodo.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 07 lutego 2019 o 15:02 przez jatoja
Znane powiedzenie mówi, że o gustach się nie dyskutuje. Prawda jest jednak taka, że o gustach jak najbardziej się dyskutuje - i to zawsze i wszędzie. Jednemu podobają się kobiety wysokie, drugiemu niskie, jeden woli brunetki, drugi blondynki, trzeci z kolei rude. Ta sama zasada rządzi preferencjami dotyczącymi wielkości ust - są mężczyźni, którzy uwielbiają kobiety z bardzo dużymi, pełnymi ustami. Czy istnieje jednak granica? Czy jest wielkość ust, która przez nikogo nie byłaby akceptowana? Przekonajmy się! Oto kilkanaście kobiet, które powiększyły swoje usta. Niektóre z nich naprawdę poszły na całość…
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 11 lutego 2019 o 10:02 przez MarcinZfejsa
Źródło: fakt.pl
Matka Cristiano Ronaldo po 32 latach wyznaje: "Mój syn często płakał, bo wiedział, że jest gorszy od innych".
Matka piłkarza wyznała, że w młodości Cristiano miał przezwisko "Płaczek". "Łzy spływały po jego policzkach za każdym razem, gdy jego koledzy nie podawali do niego, albo kiedy nie trafiał w bramkę, albo nawet wtedy, gdy jego koledzy nie grali tak dobrze, jakby on sobie tego życzył", wyznała matka piłkarza. "Nie lubił czuć się gorszy."
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 października 2017 o 13:10 przez RoundHere
Losuj kolejne