Losowe wpisy

Tak wyglądają oczy przegrzebka
Przegrzebki mają do 100 oczu rozmieszczonych dookoła swojej skorupy, dzięki czemu są w stanie w porę dostrzec niebezpieczeństwo i uciec przed żywiącymi się nimi ośmiornicami i rozgwiazdami.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 19 października 2017 o 15:10 przez lordvader
Źródło: ripleys.com
Tak wygląda rasowy kot bengalski
Kocię tej rasy to koszt około 3 tysięcy złotych. Wiąże się to z faktem oryginalnego umaszczenia kota, który przypomina lamparta albo ocelota.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 09 kwietnia 2019 o 10:04 przez MarcinZfejsa
Przerażający GIF na którym wyraźnie widać złamanie nogi przez Daniela Magicala
Gala Fame MMA 2 zostanie zapamiętana głównie ze względu na wielką tragedię, która dotknęła Daniela Magicala. Słynny patostreamer doznał kontuzji, która może na zawsze wyeliminować go ze sportu. Podczas walki Rafonixa z Magicalem, ten drugi wyprowadził cios, który zakończył się dla niego tragicznie. Po kopnięciu oparł się na nodze, która pod ciężarem mającego nadwagę YouTubera ugięła się, a kość pękła. Wyglądało to przerażająco - kamery uchwyciły jak noga Magicala łamie się niczym zapałka, a zawodnik z ogromnym bólem przewraca się na matę. Wokół Magicala od razu pojawiło się wielu ratowników medycznych, a kibice na trybunach wstrzymali oddech. Do tego momentu do końca nie wiadomo jak poważne konsekwencje będzie niosła ze sobą jego kontuzja. Z materiałów wideo i dostępnych zdjęć nie należy się jednak spodziewać niczego dobrego. Złamaniu uległy dwie kości w lewej nodze youtubera, co na pewno odbije się na długi czas na jego sprawności.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 14 października 2018 o 14:10 przez MarcinZfejsa
Źródło: youtube
Płód na zdjęciu jest w rzeczywistości modelem z gliny. Jego artystka pracuje dla organizacji One Tiny Life zajmującej się problemem aborcji.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 23 marca 2018 o 13:03 przez Defdef
Różalski o Marszu Równości: "Płock to nasze miasto, nie chcemy tu dziwolągów"
Były zawodnik federacji KSW Marcin "Różal" Różalski wziął udział w kontrmanifestacji sprzeciwiającej się Marszowi Równości w Płocku, który miał miejsce w miniony weekend. "Mam przekonania takie, jakie każdy zdrowy, cywilizowany człowiek ma. Uważam, że powinienem tutaj być i zobaczyć, na co idą moje podatki. Oni sami nie wiedzą czego chcą. Mają takie same prawa, jak my wszyscy. W tym czymś, co tam się przesuwa, nie ma nikogo z Płocka. Są to wszystko ludzie dojezdni, najezdni. Przywiezieni tutaj, żeby w naszym mieście zrobić gnój, żeby znów poróżnić Polaków, żeby znów zrobić wielki syf, żebyśmy się znowu nienawidzili i żeby było głośno w telewizjach" - powiedział Różal w rozmowie z telewizją Polsat News. W jednym z udzielonych wywiadów dodał też, że "Płock to nasze miasto, nie chcemy tu dziwolągów".
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 12 sierpnia 2019 o 16:08 przez MarcinZfejsa
Źródło: https://dorzeczy.pl/kraj/110651/rozalski-o-marszu-rownosci-w-plocku-przywiezli-ich-tutaj-zeby-w-naszym-miescie-zrobic-gnoj.html
Czy kiedykolwiek marzyłeś o darmowych Big Mac’ach lub nuggetsach? Jeśli Twoim ulubionym posiłkiem są dania z najbardziej znanego fast fooda, to ucieszy Cię wiadomość, że McDonald’s oferuje swoim klientom Złotą Kartę, która upoważnia do dożywotniego odbioru darmowego jedzenia! Jak ją zdobyć?
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 07 marca 2018 o 14:03 przez jatoja
Każdy mężczyzna pragnie być postrzegany  w łóżku jako ogier, więc jeśli jakiś facet do tej pory zadowalał się tylko seksem na własną rękę, zazwyczaj robi wszystko, żeby ukryć ten fakt. Tymczasem fora internetowe pełne są wskazówek dotyczących tego, po czym rozpoznać prawiczka. Oto najbardziej popularne:
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 15 czerwca 2018 o 17:06 przez lordvader
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 10 kwietnia 2018 o 16:04 przez Defdef
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 13 marca 2019 o 17:03 przez jatoja

Warto spróbować wszystkiego

Każdy w swoim życiu będzie miał okazję wyprobować wielu rodzajów seksu. Na początku to Ty będziesz uczył się w łóżku nowych rzeczy, z czasem sam staniesz się nauczycielem. Bez względu jednak na to, co lubisz i jaki sposób uprawiania miłości najbardziej Ci odpowiada, jest kilka rodzajów seksu, których każdy powinien spróbować. Poznajcie wszystkie z nich.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 14 sierpnia 2018 o 00:08 przez MarcinZfejsa
Źródło: Wiedza własna
Losuj kolejne