Losowe wpisy

Tęczowe góry Zhangye Danxia, Chiny.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 10 kwietnia 2018 o 13:04 przez e-wonsz
Brudne dłonie są oznaką czystych pieniędzy.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 01 listopada 2017 o 19:11
Chłopiec z krzyżem zablokował Paradę Równości w Płocku. Wiemy kim jest - szok [wideo]
W miniony weekend odbyła się w Płocku pierwsza w tym mieście Parada Równości. Podobnie jak w Białymstoku - naprzeciwko maszerującego tłumu uzbrojonego w tęczowe flagi pojawili się kontrmanifestanci na czele z Marcinem Różalskim, który stwierdził, że w paradzie uczestniczą tylko przyjezdni, którzy chcą "zrobić gnój w jego mieście". Obok Różalskiego naprzeciw Paradzie Równości wyszedł młody chłopak z wysoko uniesionym krzyżem. Młodzieniec stanął naprzeciw maszerujących krzycząc "Nie przejdziecie, krzyż doda mi sił!". Okazuje się że chłopiec to zaangażowany działacz polityczny - Jakub Baryła. Jakub w swoich postach na Facebooku twierdzi, że jest członkiem armii Boga, która będzie się sprzeciwiała marszom LGBT.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 13 sierpnia 2019 o 13:08 przez MarcinZfejsa
Źródło: youtube

Wsie w Indiach

Mimo iż indyjski rząd przeciwdziała aktom samosądu, to wiejska ludność praktykuje swoje zwyczaje. Zdradzająca kobieta jest oddawana 10 mężczyznom, którzy ją gwałcą.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 grudnia 2018 o 13:12 przez Defdef
W starożytnym Rzymie prostytucja była uważana za normalny zawód
Prostytutki nie były wytykane palcami, ani szykanowane. Wsobodnie poruszały sie po mieście i oferowały swoje usługi. Aby nikt nie pomylił ich z kobietami zajmującymi się inną branżą, prostytutki chodziły w butach na wysokim obcasie.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 13 kwietnia 2018 o 15:04 przez lordvader
Twój mózg cię okłamuje! Twoje najwcześniejsze wspomnienia z dzieciństwa są prawdopodobnie fałszywe
Ach, beztroskie dzieciństwo. Zabawy na podwórku z rówieśnikami lub z rodzeństwem, późne wracanie do domu tylko po to, aby dostać „ochrzan” od mamy, że wróciło się za późno, pierwsza jazda na rowerze, pierwsza kopnięta z tatą piłka, pierwszy wspólny wypad na ryby. Zamiast alkoholu piło się „oranżadę na miejscu” pod sklepem, papierosy to były takie gumy do żucia, a jedynym narkotykiem były żetony z Pokemonami w chipsach. 

Kiedy jednak pojawia się u was pierwsze wspomnienie z dzieciństwa? Nie mówimy jednak o tych niejasnych „majakach”, w przypadku których nie macie nawet pewności, czy coś takiego w ogóle się zdarzyło, lecz o prawdziwym i wyraźnym wspomnieniu. Pewnie mieści się to gdzieś między 3 a 4 rokiem życia. Jeśli tak, to jesteście w normie. 

Są jednak tacy ludzie, którzy twierdzą, że ich pierwsze wspomnienia dotyczą na przykład nauki chodzenia albo nauki mówienia - co jest dość nieprawdopodobne, ponieważ wychodzi na to, że takie wspomnienia musiały zostać utworzone w wieku 1 - 2 roku życia. Trochę za wcześnie, prawda? 

Istnieje przecież coś takiego, jak dziecięca amnezja. Naukowcy są więc zdania, że nasz mózg może nas okłamywać, a nasze najwcześniejsze wspomnienia mogą nie być prawdą. O co jednak w tym wszystkim chodzi i skąd się biorą? 

 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 18 lipca 2018 o 14:07 przez e-wonsz
Burza pod zdjęciem Julii Wieniawy
Cześć! To ja - napisała młoda aktorka, dodając hashtagi: natural, nomakeup, notperfect. Pod postem wywiązała się dyskusja. Niektóre z internautek zarzuciły Julce oszustwo i wpędzanie młodych fanek w kompleksy. "Że niby nie masz makijażu na tym zdjęciu? Przestań wciskać kit!" - czytamy. "Masz normalnie makijaż, tylko trochę mniej niż zwykle, więc bez oszustw, poza tym zdjęcie, obróbka robią duża robotę. Do tego widać ze masz rzęsy pomalowane i usta. #naturalmakeup powinno być" - piszą oburzone fanki, zarzucając aktorce z "Rodzinki.pl" oszustwo. "Gdyby nie jej facet to by nigdzie jej nie było.. Bo jest dużo więcej wspaniałych, młodych aktorek, które nie maja po prostu faceta, który by je upchał gdzie popadnie. Ale ona dobrze wie kogo się uczepić, żeby wóz się toczył. I to jest właśnie smutne" - podsumowała gorzko jedna z fanek na Instagramie Julki. Zazdrość?
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 28 maja 2018 o 11:05 przez jatoja
Źródło: https://www.instagram.com/juliawieniawa/
Rio < Świebodzin.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 01 października 2018 o 08:10 przez kwiatlotosu
Ugryzł go już grzechotnik i aligator, jednak to jedno bolało najbardziej - facet dał się ugryźć wielkiej pustynnej skolopendrze
Wiecie czym jest skolopendra? To wielki robak, który wyglądaj, jak żywcem wyjęty z najgorszych koszmarów. Połyskujący w słońcu pancerz, segmentowe ciało i kilkanaście par ostro zakończonych odnóży - to właśnie skolopendra. A ta przedstawiona w poniższym filmie, jest najbardziej przerażającą ze wszystkich. 

Jest to skolopendra heros - największa północnoamerykańska skolopendra a także jedna z największych na świecie. Długość jej ciała może osiągać nawet 20 cm. Nie jednak to jest u niej najgorsze. Najgorsze są jej szczęki, które - jak na tak małe ciało - potrafią dać z siebie naprawdę wiele. 

Właśnie o tym postanowił przekonać się Coyote - facet odpowiedzialny za tworzenie wielu interesuących programów w telewizjach popularnonaukowych. Coyote już niejednokrotnie udowodnił, że ból mu nie straszny. Dał się już ugryźć żółwiowi jaszczurowatemu oraz grzechotnikowi. Twierdzi jednak, że nigdy ból nie był tak mocny, jak po ugryzieniu niepozornej skolopendry. 

Jesteście ciekawi, jak wyglądała jego reakcja? Zobaczcie sami. Niestety cały film jest w języku angielski, jednak powinniście dać sobie radę. 

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 03 sierpnia 2018 o 17:08 przez e-wonsz
Dziesięciu mężczyzn porwało 17-latkę. Grupowo ją gwałcili i zostawili na jej ciele szpecące tatuaże
17-letnia Khadija z Oulad Ayad w Maroko, została uprowadzona przez dziesięciu młodych mężczyzn i grupowo zgwałcona. Oprawcy więzili nastolatkę przez dwa miesiące, poddając ją przez ten czas strasznym torturom. Dla zabawy wytatuowali na jej ciele obraźliwe malunki m.in. swastyki. Kiedy się znudzili, pozwolili jej wrócić do domu. 
Jak podaje lokalna prasa Khadija została uprowadzona z domu swojej ciotki. Dziewczyna relacjonowała, że sprawcy wtargnęli do środka i zaczęli grozić jej nożem. Następnie wywieźli ją w pole i grupowo zgwałcili. Przez następne dwa miesiące 17-latka była zmuszana do prostytucji. Porywacze bili ją, poddawali torturom i nie pozwali nawet by się umyła. Do jedzenia dostawała jedynie ochłapy. Przestępcy nadal są na wolności.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 sierpnia 2018 o 11:08 przez jatoja
Losuj kolejne