Losowe wpisy

Użytkowniczka kryjąca się pod pseudonimem Bimbo Doll jest ostatnio prawdziwą rewelacją na Instagramie. Kobieta zdobywa fanów w zastraszającym tempie - jej profil obserwuje już ponad 100 000 ludzi, ale liczba ta błyskawicznie rośnie. Co ciekawe, Bimbo Doll jest… Polką, która obecnie mieszka w Niemczech. W internecie możemy znaleźć też informacje, że nasza bohaterka przyszła na świat jako mężczyzna, ale nie jest to w 100% potwierdzony fakt. Co w Bimbo Doll jest jednak na tyle wyjątkowego, że jest tak popularna na Instagramie?  Dziewczyna przeszła niezwykłą metamorfozę - od brzydkiego kaczątka w ulubienicę tłumów, której miłość wyznają tysiące mężczyzn na Instagramie. Bimbo przeszła już kilkadziesiąt operacji plastycznych, ale wyznaje że to nie wszystko na co ją stać. W najbliższym czasie planuje powiększyć biust o 7 rozmiarów, rozważa również podniesienie czoła i wszczepienie potrójnych implantów w pośladki. Instagramerka ma też obsesję na punkcie swoich ust. Wypełnia je kwasem hialuronowym zawsze, gdy nadarzy się okazja. Na kolejnych stronach znajdziecie więcej zdjęć niezwykłej Bimbo oraz jej fotografie zanim poddała się pierwszym zabiegom chirurgii plastycznej.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 23 marca 2019 o 18:03 przez MarcinZfejsa
Źródło: https://www.instagram.com/bimbo_doll_ivana/?utm_source=ig_embed
Pożegnalny list Lucjana do Basi. Ostatnie słowa chwytają za serce

14 listopada zostanie wyemitowany odcinek, w którym rodzina dowie się o śmierci Lucjana. Śmierć potraktowana zostanie delikatnie i wzruszająco.

W odcinku Marek (Kacper Kuszewski) odbierze telefon ze szpitala i dowie się o rodzinnej tragedii. Rozwijając wątek, Barbara uda się na oddział, gdzie znajdował się jej ukochany mąż. Tam otrzyma wzruszający list pożegnalny, który został opublikowany na "Świat Seriali" i brzmi:

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 października 2017 o 20:10 przez Defdef
Uważajcie, bo jeżeli pójdziecie jutro do Biedronki i podejdziecie do stoiska z nabiałem lub owocami, to czekają Was olbrzymie promocje.
Biedronka wprowadza mnóstwo ekologicznych produktów, m.in. sery, jogurty, mleko, jaja, ale też makarony, oliwę, ryż czy warzywa. Produkty te będzie można w najbliższym czasie kupić po bardzo korzystnych cenach, dlatego jest to olbrzymia gratka dla osób, które chcą się zdrowo odżywiać, ale jednocześnie nie przepłacać.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 11 stycznia 2018 o 15:01 przez RoundHere
Polska ma nowego premiera! Został nim Mateusz Morawiecki!
We wtorek lider PiS Jarosław Kaczyński spotykał się m.in z szefami okręgów partii i szefami wojewódzkich zespołów samorządowych. Według informacji PAP rozmawiano o przygotowaniach do wyborów samorządowych oraz "spodziewanej w grudniu" rekonstrukcji rządu. Poseł Wojciech Szarama (szef okręgu gliwickiego) wychodząc ze spotkania przyznał, że rozmawiano także nt. rekonstrukcji rządu. Pytany o Mateusza Morawieckiego podkreślił, że "Mateusz Morawiecki zawsze odgrywał dużą rolę i dalej tak będzie". - Będziemy jeszcze o wszystkim rozmawiać - zapowiedział poseł.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 07 grudnia 2017 o 20:12
Tak zmieniła się cera weganki, gdy wreszcie zaczęła jeść białko zwierzęce. "Nigdy więcej!"
Kristel z Holandii zdecydowała się pokazać, jak przez 4 lata weganizmu zmieniła się jej twarz. I jak wpłynęła na nią nowa dieta ketogeniczna, która opiera się przede wszystkim na tłuszczu zwierzęcym. Młoda Holenderka znowu zaczęła jeść mięso i przekonuje, że dzięki temu wygląda znacznie lepiej. "Po lewej: weganka od prawie 4 lat jedząca owoce, warzywa, sałatki, orzechy, nasiona, fasolę itd. Zdjęcie wykonane 2 miesiące temu. Po prawej: 3 tygodnie jedzenia wysokiej jakości tłuszczu zwierzęcego i protein. Zdjęcie zrobione wczoraj. Niczego w nich nie zmieniałam" - czytamy na Instagramie. W komentarzach rozgorzała bardzo emocjonalna dyskusja. Odezwało się wielu zwolenników diety wegańskiej, którzy zarzucają jej zdradę ideałów i marną prowokację. Ich zdaniem wygląd to nie wszystko. Rezygnacja z mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego to także etyka, bo eliminuje męczenie i mordowanie zwierząt.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 01 listopada 2018 o 09:11 przez jatoja
Tak wygląda niemowlę wiewiórki
Zwierzęta te są bardzo troskliwe i chętnie przygarniają sieroty, jeśli zauważą, że ich rodzice długo się nie pojawiają.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 27 listopada 2017 o 13:11 przez lordvader
Źródło: greatergood.berkeley.edu

Pajęczyna pokryła wszystko

Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy. Okolice greckiego jeziora w rejonie Xanthi wyglądają jak plan horroru klasy B. Wszystko to za sprawą pajęczyny, która pokryła okoliczne drzewa, domy i wszystko inne co znajdowało się w okolicy. Pajęczyny były tkane przez tysiące pająków, a ich dzieło prezentuje się niczym najlepsze dekoracje na Halloween. Na kolejnych zdjęciach zobaczysz jak prezentuje się cała okolica greckiego jeziora.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 23 października 2018 o 11:10 przez MarcinZfejsa
Źródło: tvn24.pl
Tyle zarabiają chudsze prostytutki w porównaniu z grubymi
Z raportu Sedlak&Sedlak dotyczącego wynagrodzenia prostytutek w Polsce wynika, że szczupłe kobiety mogą liczyć na wyższe stawki. Czytamy w Fakcie: Prostytutki, które ważą poniżej 50 kg inkasują średnio 199 zł, ważące 50-59 kg – 194 zł, 60-69 kg – 164 zł, 70-79 kg – 146 zł, a powyżej 80 kg – 133 zł. Średnia odnośnie BMI: Kobiety z niedowagą (BMI poniżej 18,5) zarabiają średnio 217 zł, z wagą prawidłową (BMI 18,5-25) – 175 zł, z nadwagą (BMI 25-30) – 142 zł, a z otyłością I stopnia (BMI powyżej 30) – 132 zł.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 12 marca 2018 o 13:03 przez Donica
Źródło: https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/ile-zarabiaja-polskie-prostytutki/4j52c27

Popek przegrał z Tomaszem Oświęcimski, sędział musiał przerwać pojedynek!

Fani czekali na “freakfight", w którym Popek zmierzył się ze “Strachem" z Pitbulla - Tomaszem Oświecińskim, dla którego był to pierwszy pojedynek w MMA. Bardziej doświadczony Popek dominował w pierwszej rundzie, ale na początku drugiej zaatakował Oświeciński. Obalił rywala i rozbijał. Popka zawiodła kondycja. Miał dość i sędzia przerwał walkę.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 23 grudnia 2017 o 23:12
Anna Mucha uwielbia pokazywać odważne zdjęcia. Tak było i tym razem. Aktorka na Instagramie zamieściła fotografię bez stanika, a piersi zakryła jedynie dłonią. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 14 lutego 2018 o 13:02 przez Defdef
Losuj kolejne