Poczekalnia

Zazwyczaj jestem miłą i odpowiedzialną dziewczyną, a przynajmniej taka byłam. Czasami zdarzało mi się poszaleć, ale teraz chyba już trochę przesadziłam. Miałam jakiś czas temu taki okres w życiu, że rozstałam się z facetem i mi po prostu odbiło. Zaczęłam chodzić na imprezy, czułam się jak stara żona wypuszczona z piwnicy po 20 latach i nagle każdy facet zaczął wydawać mi się atrakcyjny. 


Brałam ich czasem do domu, tak, uprawialiśmy seks, nic w tym dziwnego. Spotykałam się z facetami z neta, z klubów, różnymi, zależy, jak akurat się umówiłam. Zawsze pamiętałam o zabezpieczeniu, jestem dorosła i nie trzeba mi tego tłumaczyć. Wiedziałam, że musi być gumka, szczególnie, że jestem dorosła, po toksycznym, wieloletnim związku i naprawdę nie chciałam nawet myśleć o tym, że będę kiedykolwiek mieć dzieci. Nie i już. 
 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2018 o 21:09 przez Defdef
Hipsterzy szaleją. W McDonalds od teraz dostępne bataty!
Dotarła do nas dobra wiadomość - frytki z batatów pojawiają się w ofercie polskich restauracji McDonald's. To niespodzianka z okazji powrotu linii burgerów. Możemy już rozkoszować się smakiem chrupiących batatów. "19 września do oferty McDonald’s wraca linia burgerów premium Maestro. Z tej okazji McDonald’s przygotował dla swoich gości coś naprawdę wyjątkowego. Do oferty dołączą frytki z batatów! Podawane z sosem śmietanowym, zachwycą swoim słodkim smakiem nawet kulinarnych koneserów" - zapewniają przedstawiciele biura prasowego McDonald's Polska. W 2015 roku McDonald's prowadził w kilku europejskich restauracjach "fazę testową", jeśli chodzi o frytki ze słodkich ziemniaków. Później temat przepadł. Dopiero niedawno okazało się, że niektóre restauracje na świecie serwują ten przysmak. Ku naszemu zadowoleniu frytki z batatów można już zamawiać w Polsce!  Jedliście?
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2018 o 21:09
25-letnia gwiazda lekko przytyła (i bardzo dobrze) i wyraxnie zmieniła styl. Niektórzy twierdzą, że zmiana jest spowodowana depresją po śmierci byłego chłopaka Maca Millera. Faktycznie na twarzy ślicznyj pisoenkarki coraz rzadziej gości już uśmiech. Fani zauważyli też, że "na co dzień" Ariana wygląda zupełnie inaczej lub "zrobiła coś z twarzą, bo jest nie do poznania". Sami zobaczcie...
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2018 o 09:09 przez jatoja
13-latek popełnił samobójstwo przez księdza. Dramatyczny list pożegnalny: "Nie chcę być już gwałcony przez tego pedofila"
Po 11 latach (!) od doprowadzenia do samobójstwa 13-letniego chłopca, skazano byłego proboszcza Hłudna, Stanisława K. Jego ofiara powiesiła się w grudniu 2007 roku. Siostra zmarłego chłopca znalazła pozostawiony przez niego list, w którym 13-latek wyjaśnił przyczynę samobójstwa. Napisał w nim, że proboszcz bił, szarpał i krzyczał na nastolatka oraz bezpodstawnie oskarżył go o kradzież 480 złotych z plebanii. Ksiądz groził chłopcu nasłaniem na niego policji i przeszukanie jego domu, co miało być najbardziej istotnym powodem podjęcia decyzji samobójczej. Nastolatek napisał również, że "nie chce już być gwałcony przez tego pedofila". Chłopiec nie był jednak jedyną ofiarą diabolicznego duchownego. Ksiądz odpowiadał bowiem przed sądem za znęcanie się jeszcze nad trzema dziewczynkami, bicie ich, ciągnięcie za włosy i uszy oraz przemoc słowną. Sprawa jest dodatkowo szokująca, ponieważ proboszcz oskarżony w przeszłości czterokrotnie, jeszcze przez 11 lat od samobójczej śmierci nastolatka pracował regularnie z dziećmi. Dopiero wyrok zapadły w Sądzie Okręgowym w Krośnie był prawomocny i skazał go na 2 lat pozbawienia wolności w zawieszeniu na 5 lat.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2018 o 08:09 przez jatoja
Adam Zdrójkowski z "Rodzinka.pl" złapał złodzieja
Adam z "Rodzinka.pl" stara się ocieplić wizerunek po wywolaniu awantury z taksówkarzem .Niedawno opowiedział  o swoim bohaterskim czynie na wakacjach w Lizbonie, gdzie udał się z dziewczyną Wiktorią Gąsiewską. "Złapałem złodzieja. Była taka sytuacja, ze akurat moja dziewczyna się zrobiła glodna wieczore, więc trzeba było lecieć po jedzenie koło 23 i w restauracji byłem świadkiem kradzieży perfidnej. Kradł starszym państwu pieniądze z torebki, wszystkie rzeczy z torebki starszym państwu. No to było już tak nieprzyjemne dla oka, ze nie wiem czy byłaby osoba, która by odeszła i nic z tego nie zrobiła. Bohaterem nie jestem, zaapelowałem też na Instagramie, bo moja Wiktoria też chodzi często z rozpiętą torebką. Apelowałem, ze to się dzieje, że to jest bardzo częste, popularne w miastach turystycznych, więc trzeba uważać" - mowił. "Więc dreszczyk adrenaliny podczas wyjazdu był" - dodaje 18-latek. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2018 o 08:09
Źródło: https://tv.pudelek.pl/video/Zdrojkowski-ociepla-wizerunek-Zlapalem-zlodzieja-Nie-czuje-sie-bohaterem-20941/
Ludzie byli w szoku, gdy Justin Bieber zaczął grać... na ulicy
BieberHailey Baldwin tuż po ślubie wybrali się do Londynu. Justin widzac tłum gapiów postanowił przysiąść na fontannie i... zagrać na gitarze kilka swoich kawałków. Urocze? 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2018 o 08:09 przez jatoja
Byłam wtedy gówniarą, miałam niecałe 17 lat, ale mój chłopak miał niemal 8 więcej i, siłą rzeczy, ja też trochę szybciej dojrzałam. Bez ustalania i dyskusji mieliśmy przeżyć swój pierwszy raz - tak po prostu. Nie było żadnych przygotowań, gadek, po prostu spotkaliśmy się u mnie, jak zawsze, i od słowa do słowa, od pocałunku do pocałunku, jakoś tak poszło. 


Nie pomyśleliśmy tylko o jednej kwestii. 

Moje łóżko było ciasne i małe, więc postanowiliśmy przenieść się do sypialni rodziców. Tak, wiem, to obrzydliwe, ale wiecie - napalone małolaty, o niczym się wtedy nie myśli. Ja akurat dzień wcześniej wróciłam z wycieczki i nie mogłam się doczekać mojego faceta, więc kiedy wpadł o poranku i zaczęliśmy się do siebie dobierać, miałam wyłączony mózg. 
 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 19 września 2018 o 19:09 przez Defdef
Kiedy na puzzlach napisane było "3-4 lata", a ty ułożyłeś je w trzy miesiące.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 19 września 2018 o 12:09 przez kwiatlotosu
Do tej pory nie mogę się otrząsnąć z tego, co się stało. Mam 23 lata, a moja była 21. Byliśmy razem przez 4 lata, planowaliśmy wspólne życie, dopóki moja ex nie wywinęła mi numeru życia. Ona od zawsze była fanką rapu, koncerty minimum raz w miesiącu. Tak się składa, że przez cały okres trwania naszego związku nigdy nie byłem z nią na koncercie - nie moje klimaty, nie mój gust, ale ufałem jej, więc puszczałem ją samą z jej paczką znajomych i nie robiłem wyrzutów. Ostatnio jednak miałem wolny weekend i strasznie się nudziłem, więc stwierdziłem, że pójdę z nią na ten koncert i zobaczę, co jej tak bardzo się tam podoba. 


Okazało się, że był to koncert jednego z najbardziej popularnych raperów w Polsce. W wielu utworach śpiewał, a raczej przechwalał się, jak to bzyka swoje fanki, które same wskakują mu do łóżka. Podczas koncertu spotkaliśmy znajomych mojej ex, w tym koleżankę, która znała jakiegoś gościa, który znał kogoś tam z ekipy tego rapera i powiedziała mojej dziewczynie, że może załatwić jej zdjęcie i autograf sławnego rapera
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 września 2018 o 21:09 przez Defdef
Ostatnio przydarzyła mi się całkiem zabawna historia. 
Mam 26 lat, od 4 lat jestem singlem. Zawsze spotykałem się z dziewczynami, które były dobre w łóżku. Nie ukrywam też, że naprawdę lubię dobrze poruchać. Właśnie dlatego, o ile tylko mam okazję, umawiam się z dziewczynami na seks bez zobowiązań. Tym razem trafiłem na naprawdę ochoczo nastawioną laskę. Mimo tego, że próbowałem ją zniechęcić, ona była strasznie napalona - do tego stopnia, że sama zaproponowała film i bzykanko. 

Umówiliśmy się bez zobowiązań, poszliśmy na pizzę i lody. Miło spędziliśmy czas - gadka szmatka, w samochodzie małe macanko, ale ku jej zdziwieniu i mimo tego, że mnie zaprosiła, nie wszedłem do jej domu, tylko grzecznie odprowadziłem pod drzwi i umówiłem się na kolejne spotkanie. 

 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 września 2018 o 18:09 przez Defdef
Następna