Defdef

Jest z nami od: 2017-08-30 21:36:08
Ostatnie logowanie: 2018-09-21 03:48:28
Opublikował wiedzy: 872
Data urodzenia: ukryta
Kilka słów o mnie: -
Zazwyczaj jestem miłą i odpowiedzialną dziewczyną, a przynajmniej taka byłam. Czasami zdarzało mi się poszaleć, ale teraz chyba już trochę przesadziłam. Miałam jakiś czas temu taki okres w życiu, że rozstałam się z facetem i mi po prostu odbiło. Zaczęłam chodzić na imprezy, czułam się jak stara żona wypuszczona z piwnicy po 20 latach i nagle każdy facet zaczął wydawać mi się atrakcyjny. 


Brałam ich czasem do domu, tak, uprawialiśmy seks, nic w tym dziwnego. Spotykałam się z facetami z neta, z klubów, różnymi, zależy, jak akurat się umówiłam. Zawsze pamiętałam o zabezpieczeniu, jestem dorosła i nie trzeba mi tego tłumaczyć. Wiedziałam, że musi być gumka, szczególnie, że jestem dorosła, po toksycznym, wieloletnim związku i naprawdę nie chciałam nawet myśleć o tym, że będę kiedykolwiek mieć dzieci. Nie i już. 
 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2018 o 21:09 przez Defdef

W marcu tego roku wyszło na jaw, że Natalia Szroeder spotyka się z Kubą Grabowskim znanym jako Quebonafide. Od początku ich związek budził kontrowersje. Mówiono, że delikatna i subtelna Natalia nie powinna spotykać się z kimś o wątpliwej reputacji i wyglądzie recydywisty. Znajomi rapera donosili jednak, że Quebo tylko wygląda groźnie, a w rzeczywistości pod tatuażami i włosami w krzykliwych kolorach skrywa duszę prawdziwego romantyka. Ponoć też dba o Natalię i rozpieszcza ją domowymi obiadami. Ostatnio rozpieścił ją śniadaniem na mieście.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2018 o 21:09 przez Defdef
Byłam wtedy gówniarą, miałam niecałe 17 lat, ale mój chłopak miał niemal 8 więcej i, siłą rzeczy, ja też trochę szybciej dojrzałam. Bez ustalania i dyskusji mieliśmy przeżyć swój pierwszy raz - tak po prostu. Nie było żadnych przygotowań, gadek, po prostu spotkaliśmy się u mnie, jak zawsze, i od słowa do słowa, od pocałunku do pocałunku, jakoś tak poszło. 


Nie pomyśleliśmy tylko o jednej kwestii. 

Moje łóżko było ciasne i małe, więc postanowiliśmy przenieść się do sypialni rodziców. Tak, wiem, to obrzydliwe, ale wiecie - napalone małolaty, o niczym się wtedy nie myśli. Ja akurat dzień wcześniej wróciłam z wycieczki i nie mogłam się doczekać mojego faceta, więc kiedy wpadł o poranku i zaczęliśmy się do siebie dobierać, miałam wyłączony mózg. 
 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 19 września 2018 o 19:09 przez Defdef

Już prawie 43 proc. porodów odbywa się przez cesarskie cięcie – tak wynika z raportu Fundacji „Rodzić po ludzku”. Ten sposób wydania maluszka na świat ma swoich przeciwników, jak i gorących zwolenników. Wydawać by się mogło, że już od dłuższego czasu w naszym społeczeństwie zaczyna zanikać stwierdzenie, że cesarka to nie poród. Nic bardziej mylnego.
 

Kobiety nadal spotykają się z krzywdzącymi opiniami na temat porodu przez cesarskie cięcie (CC). Często to właśnie z tego powodu wolą cierpieć rodząc naturalnie niż zdecydować się na cesarkę, która czasem jest sugerowana przez lekarza. A przecież CC jest tak samo ryzykowne jak poród naturalny. Sytuacje są różne – czasem nie ma wyjścia, trzeba wykonać cesarskie cięcie by ratować maluszka i mamę. Tak naprawdę żadnego porodu nie sposób jest przewidzieć od początku do końca.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 19 września 2018 o 19:09 przez Defdef

Dziecko, które okrzyknięto "cudem od Boga", jest synem robotnika Bulhana Nishada i jego żony Rambhi. Na początku ciąży chłopiec najprawdopodobniej miał brata bliźniaka, którego płód nie został poprawnie wykształcony lub obumarł i został wchłonięty przez nowo narodzone dziecko. Na zewnątrz pozostały nogi i narządy rozrodcze niewykształconego płodu. 

Poród rozpoczął się w domu. Jak podają lokalne media, kiedy kobieta zaczęła odczuwać silny ból, została przewieziona do szpitala. To tam się okazało, że chłopiec ma dodatkowe narządy. Wiadomość o niezwykłych narodzinach szybko rozniosła się po okolicy i do szpitala zaczęli przychodzić ludzie, by zobaczyć noworodka.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 19 września 2018 o 19:09 przez Defdef
Maffashion wypowiedziała się po raz pierwszy po informacji o rozstaniu z Czarkiem z Abstachuje!

Maffashion komentuje plotki!

Blogerka do tej pory nie komentowała medialnych rewelacji na temat swojego związku z Czarkiem, jednak teraz na swoim profilu na Instagramie odniosła się do najnowszych plotek. Jak odpowiedziała na pytanie portalu kozaczek.pl o medialne informacje na temat rozstania? 

czekam jeszcze na plotkę o ciąży i pytania czy się do tego odniose :)- odpowiedziała Maffashion. 

Co jeszcze pisała w komentarzach na Instagramie?

Kiedy to niby nasz związek był warunkiem naszych oddzielnych kontraktów, pracy? Każdy z nas działa w swojej przestrzeni, pojedyncze rzeczy się zazębiały np kontrakt Abstra z cola i mój z cola. Zamierzają publikować wspólne zdjęcia zeby nie rezygnować z reklam? Czekam na przykład takich wielkich wspólnych REKLAM? Albo okładek, ścianek czy kanap śniadaniowych. Puknijcie się klawiatura w głowę następnym razem piszac plotki z plotek- komentowała blogerka.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 19 września 2018 o 19:09 przez Defdef
Rozstanie roku polskiej pary celebrytów! Maffashion i Czarek z Abstrachuje! Oto powód ich rozstania
Julia Kuczyńska, czyli Maffashion i Czarek Jóźwik zaczęli być razem w 2015 roku i wydawać by się mogło, że to miłość na całe życie. Ostatnie doniesienia mówią jednak, że para… rozstała się! Czyżby to naprawdę koniec sielanki? 

Trzeba przyznać, że Julia i Czarek to jedna z najbardziej popularnych i rozchwytywanych przez reklamodawców par. Blogerka i vloger zgarniają dziesiątki kontraktów, na których zarabiają setki tysięcy złotych. I chociaż w biznesie im się wiedzie, to w życiu najwyraźniej już nie. 

Między nimi psuło się od miesięcy. Nie było przełomowego momentu, ich uczucie po prostu się wypaliło i każde poszło w swoją stronę - zdradza informator portalu Pudelek.pl.

Zgodnie z informacjami Pudelka, para nie zamierza jednak rezygnować ze współpracy. Zamierzają publikować dalej wspólne zdjęcia i ukrywać fakt, że zakończyli swój związek, żeby nie musieć rezygnować z reklam. 

 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 19 września 2018 o 19:09 przez Defdef

Być może wydaje się to dziwne, ale stosowane na stopę okłady z cebuli mogą pomóc Ci pozbyć się wielu chorób. 

Ten sposób jest bardzo popularny już od XVI wieku i naprawdę działa. Dzięki niemu możesz zmniejszyć gorączkę, zwalczyć przeziębienie, a także oczyścić ciało – wystarczy, że włożysz kawałek cebuli do skarpetki na noc. Cebula ma wiele leczniczych właściwości, miedzy innymi ma silne działanie przeciwzapalne, przeciwwirusowe i przeciwbakteryjne.

Azjaci od dawna wiedzieli, że stopa odgrywa bardzo ważną rolę w leczeniu i jest bezpośrednim punktem dostępu do wielu narządów wewnętrznych w naszym organizmie. W Twoich stopach znajduje się ponad 7000 zakończeń nerwowych, a pewne punkty na stopach są bezpośrednio związane z innymi organami, np. z mózgiem, wątrobą, czy sercem.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 19 września 2018 o 01:09 przez Defdef

Takie historie potrafią wycisnąć łzy z oczu. Podczas gdy człowiek okazał się podłą i bezwzględną istotą, pies uratował życie noworodka. Maluch będzie do końca życia wdzięczny czworonogowi. Zwierzak wyjął go ze śmietnika, a potem zrobił coś niezwykłego. 

Ta historia jest nie tylko niesamowita, ale doskonale pokazuje, że zwierzęta często potrafią być bardziej „ludzkie”, niż sam człowiek. Zwyrodnialec postanowił pozbyć się dziecka i zrobił to w najgorszy możliwy sposób.

Aby uniknąć odpowiedzialności i problemów związanych z rodzicielstwem, wyrzucił noworodka na śmietnik, skazując go na pewną śmierć. Los dzieciątka byłby przesądzony, gdyby nie nadeszła niespodziewana pomoc ze strony uroczego czworonoga.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 19 września 2018 o 01:09 przez Defdef

Do tej wstrząsającej zbrodni doszło na Ukrainie. Małżeństwo z 4-letnią córką zostało żywcem utopione w stawie. Rodzina pojechała na wieś, aby za równowartość 15 tys. złotych kupić używany samochód. Zabójca trafił już w ręce policji. 

Małżeństwo w wieku 32 i 35 lat wybrali się do wsi Gierojewskoje na Ukjrainie, aby obejrzeć wystawiony na internetowej aukcji samochód. Założyli, że mogą auto od razu kupić, dlatego na wszelki wypadek wzięli ze sobą gotówkę. Na miejscu doszło do brutalnego morderstwa.

Jak wynika ze śledztwa, Ukrainiec (prawdopodobnie ze wspólnikami), zobaczywszy gotówkę zaatakował mężczyznę i kobietę, a następnie wraz z córką siłą wepchnął do starego samochodu i postrzelił. Potem auto zostało zepchnięte do stawu, gdzie wszyscy się utopili. Przed śmiercią małżeństwo próbowało dzwonić po pomoc, niestety bezskutecznie.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 19 września 2018 o 01:09 przez Defdef
Następna