jatoja

Jest z nami od: 2017-09-01 10:35:48
Ostatnie logowanie: -
Opublikował wiedzy: 1275
Data urodzenia: ukryta
Kilka słów o mnie: -
Tak dziś wygląda najpiękniejsza para trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak to jedyna para, która nie zdecydowała się na rozwód w trzeciej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wczorajszy finał pokazał, że psychologom nie wyszedł dobór dwóch pozostałych par. Martyna powiedziała Przemkowi "nie", choć student AWFu, chciał zostać w małżeństwie. Z kolei trzecia para - Agata i Maciej zdecydowali, że czas się rozstać, bo uczucie nie nadeszło mimo spędzonego razem miesiąca. 
Anita i Adrian mimo dzielących ich kilometrów (Anita mieszka w Krakowie, Adrian jest ze Szczecina) postanowili dać sobie szansę. Dziś w studiu "Dzień Dobry TVN" zdradzili, że od 8 miesięcy tworzą szczęśliwy związek (ślub wzięli w marcu), jednak nie zamieszkali jeszcze razem. Anita zdradziła też, że to mama zachęciła ją do wzięcia udziału w programie i dopingowała im na każdym kroku. Para pochwaliła się też, że tegoroczne święta spędzą razem, starając się kursować między dwiema rodzinami. "Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Wygląda na to, że możemy mieć nadzieję, że z tego jakieś dzieci będą, prawda?" - spuentował Andrzej Sołtysik.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 listopada 2018 o 19:11 przez jatoja
Źródło: https://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/slub-od-pierwszego-wejrzenia-oni-nadal-sa-razem,279483.html?fbclid=IwAR003fcPfWMJdiW7jm_x0zidJia9VNplfTQXXyyFIVBgyYIYApakg3F5EDU
Nastolatkowie oburzeni. Władze szkoły wprowadziły zakaz noszenia TYCH rzeczy
Gimnazjum w brytyjskim hrabstwie Merseyside zakazało noszenia drogich ubrań od projektantów. Władze szkoły kontrowersyjną decyzję argumentują próbą walki z dyskryminacją biedniejszych uczniów. Chodzi głównie o takie marki jak Canada Goose, Moncler czy Pyrenex. Jeśli powyższe nazwy nie wiele wam mówią to wystarczy przywołać ceny kurtek od Moncler, które w Polsce dostępne są m.in. w stołecznym Vitkacu. Za najdroższe projekty od Moncler i Pyrex trzeba zapłacić grubo ponad 30.000 złotych. - Martwi nas to jak wielu uczniów próbuje wymuszać na swoich rodzicach kupowanie coraz droższych ubrań, często od najdroższych projektantów na świecie - tłumaczy dyrektorka gimnazjum, Rebekah Phillips.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 19 listopada 2018 o 12:11 przez jatoja
Jasnowidz przewidział ZIMĘ STULECIA. W tym roku będzie prawdziwa masakra! Już wiemy kiedy się rozpocznie
Jeszcze w tym roku kalendarzowym, według przepowiedni jasnowidza Jackowskiego, Polaków czekają katastrofalne nawałnice, wielkie mrozy, oszronione szyby samochodów i lód na drogach – informuje portal antyradio.pl. Jasnowidz twierdzi także, że grudzień zacznie się dość ciepło, jednak nie dajmy się zwieść. Taki stan rzeczy potrwa tylko kilka dni. Później w Polsce nastąpi szybki atak groźnej zimy. Obfite opady śniegu mają nastąpić między 15 a 24 grudnia. Podobna sytuacja ma mieć miejsce na przełomie stycznia i lutego. Wtedy to zima powróci ze zdwojoną siłą. Jasnowidz zaznacza, że nadchodząca zima będzie jedną z najcięższych. W stosunku do innych zim, które nawiedziły Polskę w ciągu ostatniej dekady, ta która właśnie się zbliża, będzie bardzo mroźna. Jak czytamy na portalu antyradio.pl – na początku 2019 r. możemy się spodziewać takiego mrozu, jakiego nie pamiętają najmłodsze pokolenia.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 19 listopada 2018 o 12:11 przez jatoja
18-latka sprzedaje dziewictwo i odpowiada na hejty: "Zazdrościcie mi!"
Używa pseudonimu i ukrywa twarz. Zobaczy ją tylko ten, kto wygra licytację. 18-latka z Australii założyła specjalną stronę internetową, na której wystawiła na sprzedaż... swoje dziewictwo. Odda się temu, kto zaoferuje najwięcej. Zdobyte w ten sposób pieniądze zamierza przeznaczyć na finansowanie nauki i podróży. I nie widzi w tym nic złego. Na internetowe hejty chętnie odpisuje, twierdząc, że internauci "zazdroszczą jej, bo sami zrobili to za darmo i teraz żałują". Jedna z internautek zwróciła uwagę 18-latce, że "będzie tego żałowała do końca życia i jest nieodpowiedzialna sprzedając ciało staje się własnością całkiem obcego mężczyzny, który może zrobić z nią co zechce, naraża się na niebezpieczeństwo!". Dziewczyna nic sobie z tego nie robi.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 19 listopada 2018 o 12:11 przez jatoja
Źródło: https://www.fakt.pl/pieniadze/zakupy/18-latka-sprzedaje-swoje-dziewictwo-wystawila-cnote-na-aukcje/hsxxy3v?utm_source=www.fakt.pl_viasg_fakt&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2#slajd-2
Basia Kurdej-Szatan jest w drugiej ciąży? Pokazała wszystkim brzuch w opiętej kreacji
Gwiazda serialu „W rytmie serca” nigdy nie ukrywała, że chciałaby po raz drugi zostać mamą. Czyżby jej marzenie już wkrótce miało się spełnić? Gdy Basia pozowała fotoreporterom podczas pierwszego odcinka „The Voice of Poland” na żywo jej lekko zaokrąglony brzuszek w pięknej złotej sukience od razu zwrócił uwagę wszystkich. Fani na jej profilu w internecie od razu ruszyli z gratulacjami. „Szatanek chyba jest w ciąży”, „Pani Basieńko, chyba pod tą piękną sukienką coś pani ukrywa” – to tylko niektóre z komentarzy, które pojawiły się pod postem Kurdej-Szatan. Jakiś czas temu w rozmowie z Faktem aktorka przyznała, że ma obawy związane z drugą ciążą. A wszystko z powodu boreliozy, na którą choruje od lat. – Czasami myślę o tym czy przez moją chorobę nie będzie jakichś komplikacji przy drugiej ciąży. Bakterie chorobowe mogą przejść na łożysko. Nie do końca wiadomo co się wtedy wydarzy. Ale cóż mam zrobić, nie próbować...? – mówiła Kurdej-Szatan w styczniu tego roku.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 19 listopada 2018 o 11:11 przez jatoja
Klienci Biedronki wściekli! Sklep "odebrał dzień na zbieranie naklejek ze Słodziakami"
Naklejki można kolekcjonować do 18 listopada br., a pluszaki i książkę odbierać do 2 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów. Niestety w tym roku rząd ustanowił kolejny wolny dzień od pracy 12 listopad. W związku z tym, klienci Biedronki domagają się przedłużenia terminu na zbieranie naklejki. Niestety sieć Biedronka nie wyraża na to zgody. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 19 listopada 2018 o 11:11 przez jatoja
Wraca moda na wystające stringi... Jennifer Lopez właśnie wyszła tak na ulicę
49-latka korzysta z tego, że nie straciła wiele ze swojej młodzieńczości i chętnie eksponuje wdzięki, przeważnie w drogich i efektownych strojach. Ostatnia jej stylizacja wywołuje jednak mieszane uczucia. "Co to ma k*rwa być?" - pytają fani. "JLo to fajna laska, ale zawsze brakowało jej klasy, ubiera się jak 15-latka", "Dramat, nie chce, aby ta moda wracała" - komentują internauci. Pamiętacie czasy, gdy co druga dziewczyna na ulicy chodziła w ten spsoób, gdy królowały spodnie typu "biodrówki"?
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 19 listopada 2018 o 10:11 przez jatoja
Apokalipsa ma trwać tylko 12 minut! Koniec świata rozpocząć się może w każdej chwili

Rabin Pinchas Winston to znany fatalista i czarnowidz, który napisał już 50 książek poświęconych czasom ostatecznym. Jeśli wierzyć jego przepowiedni - kolejnego dzieła nie zdąży już wydać, bo za chwilę będzie już po wszystkim. Koniec świata mają zapoczątkować dramatyczne wydarzenia w Ziemi Świętej. Według niego „w każdej chwili” może wybuchnąć kolejny krwawy, choć bardzo krótki, konflikt w Strefie Gazy. W walkach mają uczestniczyć siły izraelskie i palestyńskie, a jeśli wierzyć wizji innego XVIII-wiecznego rabina - potrwa to dokładnie 12 minut. Później przemoc rozleje się na cały świat. To ma być zapowiedź powrotu żydowskiego mesjasza na Ziemię i końca naszych czasów. Wizja w bezpośredni sposób nawiązuje do biblijnej postaci Goga i krainy Megog. „Przy końcu świata mają one najechać i spustoszyć Izrael. Gog w Księdze Ezechiela jest apokaliptyczną postacią przybywającą z północy, władcą krainy Meszek i Tubal, która niszczy Izraela, ale potem zostaje sam pokonany przez Boga - czytamy na Wikipedii. Niektórym sceptykom zjawiska opisane w przepowiedni wydają się niemożliwe, ale to część większego planu. Możemy nadal udawać, że nie widzimy znaków, jednak wojna nadejdzie i będzie straszna  - zapowiada rabin, który zdążył już ostrzec Siły Obrony Izreala.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 19 listopada 2018 o 10:11 przez jatoja
Tak dziś wygląda Romek z "Rodziny zastępczej". Wyjawił prawdę o tym, co działo się na planie serialu
Aleksander Ihnatowicz rozpoczął karierę aktorską ponad 20 lat temu, kiedy to wystąpił m.in. w filmach Dziady, Król Maciuś I czy Kroniki domowe. Największą popularność zdobył dzięki roli Romana Latosza w serialu Rodzina zastępcza. Dziś ma 34 lata i porzucił aktorstwo na dobre. W studio Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedział, co się z nim działo przez ostatnie lata. Okazuje się, że Ihnatowicz zrezygnował z telewizji na rzecz komputerów. Zacząłem studia informatyczne i to mnie bardziej wciągnęło. Już w liceum zacząłem się bardziej interesować komputerami i to tak naturalnie wyszło. Jestem inżynierem oprogramowania. To wbrew pozorom kreatywne zajęcie - mówił. Ihnatowicz dodaje, że raczej nie zdecydowałby się na to, żeby jego dzieci przeszły podobną drogę - czyli nie chciałby, aby zaczynały przygodę z aktorstwem. Musiałbym to mocno rozważyć. Było dużo plusów, ale były też minusy. Zdarzało się, ze jako dziesięciolatek przez kilka dni chodziłem spać o północy, bo tak nam schodziło na planie. Opuszczałem szkołę - to był największy problem. Musiałem zmienić liceum, bo nie wszyscy to akceptowali. Na studiach musiałem się nieźle wyginać, żeby zdążyć na kolokwium, albo poprosić, czy mogę w innym terminie - opowiada 33-latek.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 19 listopada 2018 o 10:11 przez jatoja
Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wciąż są razem. Świadkowie ich widzieli
Dziś o godzinie 22:30 dowiemy się czy pary postanawiają zostać w małżeństwe. Niektótzy widzowie piszą, że "nie musza oglądać ostatniego odcinka, bo sami już wiedzą". Fani najlepiej dobranej póki co pary, Adriana i Anity, są przekonani, że ten związek przetrwał próbę. Mają na to "niezbite" dowody. To zdjęcie zdradza jedno i moim zdaniem bardzo istotną rzecz. Anita nie tańczy tutaj z Jankiem. Czyli przeorganizowali swoje życie i na pewno są razem - napisała jedna z fanek od zdjęciem Anity z jej nowym partnerem tanecznym. Faktycznie, w odcinkach emitowanych w telewizji twarzyszył jej inny tancerz. Anita nie ukrywa, że rozstała się z Jankiem - wieloletnim partnerem tanecznym z Krakowa i życzyła mu na Facebooku wszystkiego najlepszego. Widzowie uważają, że to dlatego, ze Anita przeniosła się do Szczecina, gdzie mieszka jej mąż Adrian. Na Facebooku jeden z widzów zasugerował też, że widział Anitę i Adriana na jednym z cmentarzy w Szczecinie 1 listopada. Wygląda na to, że małżeństwo podróżuje między Szczecinem a Krakowem. Widziałam Twojego męża w niedzielę w Krakowie na rynku - napisał ktoś na profilu instagramowym Anity. Wystarczy przeanalizować instagram Anity i Adriana. Za dużo informacji zamieścili w opisach do zdjęć. Lepiej w następnej edycji niech stacja pilnuje bardziej swoich uczestników - pisze jedna z obserwatorek.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 19 listopada 2018 o 09:11 przez jatoja
Następna