jatoja

Jest z nami od: 2017-09-01 10:35:48
Ostatnie logowanie: -
Opublikował wiedzy: 1839
Data urodzenia: ukryta
Kilka słów o mnie: -
Robert Biedroń: "W PIS są geje. Potrafię ich wskazać"
Robert Biedroń odniósł się do kwestii gejów z PiS nawiązując do niedawnej wypowiedzi Jan Vincenta Rostowskiego. - Nie jest moją sprawą mówić, kto na najwyższym poziomie PiS-u jest gejem, ale środowisko LGBT powinno się zastanowić, czy ta pewna zmowa milczenia nie powinna być przerwana  mówił w TVN 24 Jan Vincent Rostowski. Zresztą, nie tylko Rostowski poruszał się w ostatnim czasie po obszarach powiązań PiS ze środowiskami homoseksualnymi. Na swoim koncie społecznościowym Stanisława Gawłowski pytał, czy przypadkiem Jarosław Kaczynski nie współpracuje aktualnie z Pawłem Rabiejem, co przez wiele osób było odczytywane jako sugestia na temat zażyłości obu panów. To jest stare granie na uprzedzeniach i lękach. Straszy się nimi, wyciąga w kampanii. Nie byłoby tego skandalu wokół pana ministra, gdybyśmy żyli w społeczeństwie bardziej otwartym i tolerancyjnym. Ale z drugiej strony tajemnicą poliszynela jest, że w PiS są geje. Potrafię ich wskazać. Nie zrobię tego, żeby później nie uczestniczyć w tej głupiej grze - mówił Robert Biedroń w programie "Tłit" w Wirtualnej Polsce.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 23 marca 2019 o 12:03 przez jatoja
Uczestniczka Big Brothera zdradza ile zarabiają uczestnicy: "Płacono nam 2 tys. zł za tydzień"
Monika Goździalska najpierw była uczestniczką 3. edycji „Big Brothera", a następnie pojawiła się w 5. edycji, w której występowali wyłącznie celebryci. Goździalska weszła do domu po tygodniu gry, jednak dość szybko zakończyła swoją przygodę z „Big Brotherem". Kiedy zachorowało jej dziecko, zdecydowała się zrezygnować z programu. Było to jeszcze przed nominacjami polegającymi na głosowaniu uczestników, kto z nich powinien opuścić dom Wielkiego Brata. Goździalska nie ukrywała, że zgłaszając się do reality show kierowała się chęcią zarobienia pieniędzy. Raczej nie mogła narzekać, bo za tydzień w domu Wielkiego Brata uczestnicy zgarniali po 2 tysiące złotych. - Jak ja byłam w trzeciej edycji, płacono nam pieniądze. Na tamte czasy to był dobry zarobek. Płacono nam 2 tys. zł za tydzień. Jak byliśmy w "Big Brotherze" z gwiazdami, to płacono kilkanaście tys. tygodniowo. Teraz uczestnicy też dostają pieniądze, bo zrezygnowali z prac, mają rachunki. No, ale zarabiają. Nie sądzę, że telewizja płaci nie wiadomo ile, jak spadają stawki za reklamy. Poza tym większość ludzi zgodzi się na udział w programie telewizyjnym nawet za symboliczną kwotę - powiedziała w rozmowie z WP Gwiazdy.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 23 marca 2019 o 12:03 przez jatoja
Źródło: https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/big-brother-ile-pieniedzy-dostawali-uczestnicy/e22dnlb#slajd-1
Tunele w uszach to już przeżytek, teraz wycinają sobie dziury! Ohydny trend
Tym razem dziura nie jest efektem rozciągania skóry, ale jej wycięcia. Skalpelem usuwa się środkową część ucha, a krawędzie zszywa. W efekcie z ucha zostaje tylko… obramowanie. Kiedy w Sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia dokumentujące efekty zabiegu, niektórzy ostrzegali, by nie iść w ślady tego mężczyzny. Efektem ubocznym modyfikacji miały być trudności ze słyszeniem, a nawet całkowita głuchota. „Artysta” temu zaprzecza. Czas rozwiać wszelkie wątpliwości - ta procedura nie sprawia, że głuchniesz. Przez tydzień lub dwa możesz mieć problem z rozpoznaniem kierunku, z którego dochodzi do ciebie dźwięk, ale to mija. Umysł szybko przyzwyczai się do nowych uszu. Słyszenie tego, co za tobą, staje się wręcz łatwiejsze. Uszy wcale nie służą do tego, aby „łapać” dźwięki - tłumaczy osoba, która wykonała zabieg.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 23 marca 2019 o 12:03 przez jatoja
Nauczycielka WFu uprawiała seks z uczniem w szkole. Usłyszała zarzuty
Kolejny szkolny skandal w USA. Mieszkańcy niewielkiego miasteczka Lawrenceville w stanie Georgia są w szoku po tym, jak wyszło na jaw, że 25-letnia nauczycielka wychowania fizycznego uprawiała seks z 17-letnim uczniem. Para kochała się nawet na szkolnym kampusie. Kobieta usłyszała już zarzuty. Nauczycielka wyszła z aresztu za kaucją i zrezygnowała z pracy. Dyrektor szkoły Ken Johnson wydał specjalne oświadczenie w tej sprawie. "Etyka oraz zaufanie, jakie pokładamy w naszych wychowawcach, są niezwykle ważne. Choć jest to pojedynczy przypadek, należy go z całą stanowczością potępić. Takie zachowanie nie powinno mieć miejsca" - napisał dyrektor Archer High School w Lawrenceville. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 23 marca 2019 o 12:03 przez jatoja
Źródło: https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/usa-nauczycielka-wfu-uprawiala-seks-z-17-latkiem/y9d7bd4#slajd-2
22-latka uzależniła się od solarium. Teraz wszyscy myślą, że jest afroamerykanką
22-letnia Hannah Tittensor od kilku lat pracuje nad swoją spektakularną opalenizną, która momentami sprawia wrażenie, że zmieniła rasę. Zaczęło się od samoopalaczy i solarium od czasu do czasu. Dziś smaży się pod lampami każdego dnia i dodatkowo wstrzykuje substancję przyspieszającą opalanie. Dzięki temu moja skóra wygląda zdrowo i promiennie. Niektóre dziewczyny nie wychodzą z domu bez makijażu lub zrobionych paznokci. Dla mnie opalenizna jest obowiązkowa - tłumaczy w rozmowie z „Mail Online”. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 23 marca 2019 o 11:03 przez jatoja
Przerażająca wizja greckiego mnicha! 2019 to tragiczny rok! "Wojna, w której wezmą udział wszystkie największe mocarstwa ma doprowadzić do nowego początku”
Prawosławny święty przewidział najgorsze...
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 23 marca 2019 o 11:03 przez jatoja
Justyna Żyła ma dojść do finału TzG! Internauci "odkryli scenariusz TVNu"
Tematem piątkowego odcinka Tańca z Gwiazdami był "wieczór włoski". Po kilku nudnawych występach w końcu przyszła pora na gwiazdę wieczoru, Justynę Żyłę, która tańczyła rumbę. Szału nie było, ale jurorzy zupełnie zmienili nastawienie do Justyny. Po raz pierwszy twój taniec w końcu był do oglądania. To nie było najpiękniejsze, ale choreografia była sprytnie ułożona - powiedziała Pavlović i wstała... uścisnąć rękę JustynieWiesz, że ocena nie będzie dobra! - pogroziła na koniec. Przełamałaś się, przełamaś ten stres - ocenił za to Andrzej Grabowski. Wszyscy byli wczoraj na wagarach, ale ty nie! - powiedziała Ola Jordan. Widziałam dzisiaj, że tańczyłaś twarzą. Był feeling. W sieci nie brakuje komentarzy, że "przełamanie" Żyły było sprytnym zabiegiem marketingowym i była żona skoczka jeszcze nie odpadnie z show.  Przecież to było beznadziejne... Skąd aż tyle punktów... Sztywna - napisała internautka na Facebooku Tańca z Gwiazdami. Inni zaczęli ironizować, że w ten sposób Justyna "dojdzie do finału"Będzie zaskoczenie z poprawą i do finału będziemy rewelacyjna. Wygra na 100%%%. Też tak myślicie?
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 23 marca 2019 o 11:03 przez jatoja
Dyrektor z Manhattanu ZABIŁ śpiącego lwa w Zimbabwe! Z dumą pozował przy swoim "trofeum"
Właśnie na jaw wyszła sprawa 64-letniego Guya Gorneya, emerytowanego dyrektora spółki energetycznej z Manhattanu, który dla zabawy zabił odpoczywające w słońcu zwierzę. Na nagraniu z wyprawy do Zimbabwe z 2011 roku widać, jak Gorney podkrada się do śpiącego lwa i wymierza w niego trzy kule. Słychać gratulacje towarzyszącego mu przewodnika polowania, a kamera uwiecznia ciało zabitego zwierzęcia. Prywatne nagranie ze zbiorów 64-letniego sadysty dopiero teraz obiegło Internet. Film udostępniono na twitterowym profilu PROTECT ALL WILDLIFE. Kadry, na których widać konającego lwa, wywołały oburzenie i dyskusję na temat etyczności "turystycznych safari". Internauci, poruszeni bestialską zabawą, zarzucili myśliwemu z Manhattanu tchórzostwo i atakowanie śpiącej zwierzyny. Okazało się, że Gorney od lat poświęca się polowaniom, a w wywiadzie dla CBS z 2015 roku z dumą wyliczał swoje sukcesy. Wspominał o zabiciu siedemdziesięciu dużych zwierząt, takich jak słoń, lew, lampart czy nosorożec. Mężczyzna publikował na Facebooku fotografie kolejnych zdobyczy, a w "pokoju trofeów" zgromadził pokaźną kolekcję siedemnastu wypchanych zwierząt i dwie skóry zebry.

 

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 23 marca 2019 o 11:03 przez jatoja
Syn Ani Przybylskiej skończył 8 lat. Tata dodał kilka jego zdjęć: „Czysta mama”
Od śmierci Anny Przybylskiej minęło już prawie 5 lat. Piękna aktorka pozostawiła po sobie trójkę dzieci, 16-letnią Olivię, 13-letniego Szymona i 8-letniego Jasia, które samotnie wychowuje ich tata, Jarosław Bieniuk. Mężczyzna, który jest zawodowym piłkarzem, świetnie sprawdza się w roli ojca, choć bez wątpienia brakuje mu zmarłej w wyniku choroby żony. Wystarczy spojrzeć na jego profile w mediach społecznościowych, gdzie co jakiś czas wraca wspomnieniami do czasów spędzonych z Anią. Nie inaczej było tym razem… Jarosław Bieniuk podzielił się z fanami kolażem przygotowanym ze zdjęć najmłodszego syna, który w pierwszy dzień wiosny obchodził swoje ósme urodziny.Kiedy przyjrzymy się uważnie zamieszczonym w sieci fotografiom, na jednej z nich możemy zauważyć zmarłą Anię, mamę chłopca.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 23 marca 2019 o 10:03 przez jatoja
Muzeum Auschwitz od lat apeluje do zwiedzających. Prosi, aby uszanowali miejsce zagłady wielu ludzi i nie robili niestosownych zdjęć. Są lepsze miejsca do pozowania...
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 23 marca 2019 o 10:03 przez jatoja
Następna