Tak wyglądał i żył gwałciciel Polki z Rimini - wszystkim chwalił się na Facebooku

Zatrzymano szefa szajki gwałcicieli

Włoska policja zatrzymała wszystkich czterech sprawców napaści na polską parę w Rimini. Trzech udało zatrzymać się już wczoraj, a dziś w ręce stróżów prawa wpadł czwarty, najważniejszy - przywódca, 20-letni Kongijczyk Guerlin Butungu. Na kolejnych zdjęciach zobaczycie jak żył tuż przed gwałtem na Polce.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 04 września 2017 o 15:09 przez MarcinZfejsa
Źródło: https://www.facebook.com/guerlin.butungu

Komentarze

Zobacz również

Wielka Brytania: Trzech mężczyzn skazanych na gwałt na kompletnie pijanej nastolatce
Do zdarzenia doszło w kwietniu w Cantenbury. 19-latka bawiła się w barze, gdzie upatrzyli ją sobie stali bywalcy 23-letni Sali Amet i 25-letni Salih Altun. Gdy o pierwszej w nocy opuściła lokal, wedle ochroniarza "zbyt pijana, by móc sie poruszać", mężczyźni wzięli ją pod ręce i zanieśli do samochodu, gdzie po kolei zgwałcili praktycznie niedającą znaku życia ofiarę. Później przyprowadzili kolegę, 24-letniego Omera Engina, który też ją wykorzystał. Następnie zanieśli ją do jednego z barów i tam, kompletnie zamroczoną i trzykrotnie zgwałconą, zostawili. Udało się ustalić ich tożsamość na podstawie nagrania z kamer. Każdy z nich przyznał się przed sądem do winy i został skazany na 9 lat więzienia.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 03 lipca 2018 o 12:07
Źródło: https://www.thesun.co.uk/news/6660765/sick-sex-attackers-grin-cctv-gang-rape-teenage-girl-canterbury/
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 13 marca 2018 o 11:03 przez MarcinZfejsa
Źródło: Huddersfield News
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 14 marca 2018 o 14:03 przez lordvader
Źródło: dailymail.co.uk
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 06 marca 2018 o 11:03 przez MarcinZfejsa
Źródło: https://kobieta.wp.pl/
Rewolucja na Facebooku, nowa, przełomowa funkcja już dostępna dla wybranych
Facebook rozpoczął właśnie testy nowego rozwiązania, które może całkowicie zmienić oblicze tego serwisu społecznościowego. Jeżeli testy przebiegną pomyślnie to już niedługo każdy z nas będzie mógł zdecydować, jakie osoby zobaczą komentarz zamieszczony przez nas pod postem. Testowana właśnie funkcja prywatnych komentarzy jest bardzo prosta - widoczna przy komentarzu kłódka będzie umożliwiała kierowanie komentarza do wybranej grupy: komentarz będzie mógł być widoczny wyłącznie dla właściciela wpisu i znajomych, druga opcja to komentarz widoczny tylko przez autora wpisu i komentującego, trzeci wariant pozwala na pokazanie komentarza tylko znajomym, natomiast czwarty, ostatni, ustawia nasze wypociny jako publiczne i dostępne dla wszystkich użytkowników.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 12 grudnia 2017 o 13:12 przez MarcinZfejsa
Źródło: https://thenextweb.com/facebook/2017/12/11/facebook-testing-private-comments-save-idiots/