5 sprytnych sztuczek magicznych, na które daliśmy się nabrać. Iluzjoniści mają łeb!

#1 Przechodzenie przez ludzkie ciało

 

Magiczna sztuczka:Magik prosi swoją asystentkę, aby weszła w „magicznym pudełku”, które posiada otwór przykryty zasłoną. Iluzjonista przechodzi przez dziurę z drugiej strony pudełka i wydaje się, że przenika przez ciało asystentki.

Jak sztuczka wygląda w rzeczywistości:Kiedy osoba stoi całkowicie prosto, wydaje się, że skrzynka jest bardzo wąska, jednak kiedy asystentka przesunie się do tyłu, iluzjonista bez problemu może wsunąć się w dziurę, przez co odbiorcy mają wrażenie, że mag faktycznie „przeszedł” przez drugą osobę.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 07 marca 2019 o 18:03 przez jatoja

Komentarze

Zobacz również

W Polsce wprowadzona zostanie kaucja za plastikowe butelki - wiemy ile dokładnie wyniesie
Jeśli byliście kiedyś w jednym z zachodnich krajów - jak na przykład w Niemczech - to pewnie rzuciło wam się w oczy kilka rzeczy. Przede wszystkim wielkie wiatraki, które rozciągają się często po sam horyzont, niesamowite autostrady ciągnące się przez cały kraj oraz dodatkowa kaucja w sklepach, której nie uświadczymy w Polsce. Mowa oczywiście o kaucji na szklane, plastikowe oraz metalowe pojemniki na napoje. 

Musimy tam dodatkowo dopłacać do wszystkich napojów, jakie znajdują się w puszce, szklanej butelce lub plastikowej butelce. kaucja ta wcale nie jest taka droga i można ją łatwo odzyskać. Wystarczy tylko oddawać pojemniki do odpowiednich automatów w sklepach. W ten sposób otrzymujemy specjalne bony zakupowe do zrealizowania w sklepie, w którym oddaliśmy puste butelki. 

Okazuje się, że nasz własny rząd również planuje wprowadzenie podobnego rozwiązania. Dotyczyło będzie ono jednak tylko butelek plastikowych typu PET. Wiadomo nawet, ile dokładnie wynosiła będzie kaucja, którą przyjdzie nam zapłacić i w jaki sposób będzie to regulowane. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 maja 2019 o 16:05 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 maja 2019 o 19:05 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 maja 2019 o 16:05 przez Defdef
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 maja 2019 o 14:05 przez MarcinZfejsa
Źródło: instagram
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 maja 2019 o 11:05 przez Defdef