Ale wyrósł! Tak dziś wygląda dziecko z "Kac Vegas"
Chłopca zagrały dwie osoby... w 40% procentach scen na planie była jego siostra bliźniaczka.

W 2013 r. Grant ponownie pojawił się na ekranach kin obok takich gwiazd kina jak Bradley Cooper, Ed Helms i Zach Galifianakis. Wystąpił w trzeciej części filmu pt. “Kac Vegas”. Chłopiec miał wtedy 5 lat, dziś to 8-latek! 

Od czasów "Kac Vegas 3" nie widzieliśmy go w żadnej produkcji. Rodzice postanowili skupić się na edukacji syna i córki.

O małych gwiazdach nie słychać już w mediach. Ich matka - Carrie Holmquist jest fotografką z kaliforni, która postanowiła podzielić się na swoim Instagramie zdjęciami bliźniaków. "Ooo Carlos!" - pisali w komentarzach zachwyceni internauci.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 06 marca 2019 o 17:03 przez jatoja

Komentarze

Zobacz również

W Polsce wprowadzona zostanie kaucja za plastikowe butelki - wiemy ile dokładnie wyniesie
Jeśli byliście kiedyś w jednym z zachodnich krajów - jak na przykład w Niemczech - to pewnie rzuciło wam się w oczy kilka rzeczy. Przede wszystkim wielkie wiatraki, które rozciągają się często po sam horyzont, niesamowite autostrady ciągnące się przez cały kraj oraz dodatkowa kaucja w sklepach, której nie uświadczymy w Polsce. Mowa oczywiście o kaucji na szklane, plastikowe oraz metalowe pojemniki na napoje. 

Musimy tam dodatkowo dopłacać do wszystkich napojów, jakie znajdują się w puszce, szklanej butelce lub plastikowej butelce. kaucja ta wcale nie jest taka droga i można ją łatwo odzyskać. Wystarczy tylko oddawać pojemniki do odpowiednich automatów w sklepach. W ten sposób otrzymujemy specjalne bony zakupowe do zrealizowania w sklepie, w którym oddaliśmy puste butelki. 

Okazuje się, że nasz własny rząd również planuje wprowadzenie podobnego rozwiązania. Dotyczyło będzie ono jednak tylko butelek plastikowych typu PET. Wiadomo nawet, ile dokładnie wynosiła będzie kaucja, którą przyjdzie nam zapłacić i w jaki sposób będzie to regulowane. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 maja 2019 o 16:05 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 maja 2019 o 19:05 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 maja 2019 o 16:05 przez Defdef
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 maja 2019 o 14:05 przez MarcinZfejsa
Źródło: instagram
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 maja 2019 o 11:05 przez Defdef