Środowisko
Bałtyk to tykająca bomba ekologiczna! Na dnie zalegają niebezpieczne substancje, które wydostają się do wody
Bałtyk to wpspaniałe morze. Można je lubić lub też nie, można mu zarzucać, że woda w nim jest zimna, mętna, a tłumy turystów srpawiają, że lepiej jechać do Chorwacji. Można narzekać na ceny i różne inne rzeczy, jednak Bałtyk to jedyne morze, do jakiego mamy dostęp i z tego powinniśmy być zadowoleni.
 

Jest spore grono osób, które ceni sobie wypoczynek nad naszym morzem. Plaże są całkiem przyjemne, z łatwością można znaleźć takie, na których prawie w ogóle nie ma ludzi, a jeśli ruszy się chociaż trochę głową, to takie wakacje również nie muszą kosztować majątku. Niestety Morze Bałtyckie skrywa swoje mroczne tajemnice, które mogą być niebezpieczne dla turystów i mieszkańców. 

Eksperci ostrzegają m.in. przed jedzeniem ryb z Morza Bałtyckiego. Ich zdaniem może to być niebezpieczne dla naszego zdrowia. To jednak nie wszystko. Zdaniem specjalistów niebezpieczne mogą okazać się nawet kąpiele w niektórych miejscach. Mogą one poskutkować poparzeniami lub różnymi innymi urazami, które również mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia. Powód? Na dnie zalega coś bardzo nieprzyjemnego. 

Dodano 09 marca 2018 o 16:03 przez Bartek Faryna źródło: http://www.chemiaibiznes.com.pl/aktualnosc/chemiczna-bomba-w-baltyku/3

Komentarze

Zobacz również

Środowisko

Dodano 19 maja 2018 o 20:05 przez Marcin Kabziński
Tak będą wyglądały stacje benzynowe w większości miast już w najbliższą niedzielę.

Dodano 12 kwietnia 2018 o 15:04 przez Bartek Faryna
Człowiek

Dodano 18 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: https://www.psychologytoday.com/us/blog/sleepless-in-america/200902/sexsomnia
Pewne rzeczy są takie, że każdy je widzi, jak tylko chce.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna
Człowiek
Kobieta zgłosiła się do doktora ze „swędzeniem oczu”. Lekarz odkrył w jej rzęsach coś strasznego

Jeśli jecie właśnie śniadanie/obiad/podwieczorek czy cokolwiek innego, to radzimy wam odstawić posiłek przynajmniej na chwilę. Dzisiaj poruszymy bowiem bardzo nieprzyjemny temat, z którym mocno związany będzie brak higieny. Zapnijcie więc pasy, odstawcie talerz na bok i poznajcie tajemniczą Panią Xu. Serwisy opisujące jej historię chciały zapewne oszczędzić kobiecie złej sławy, dlatego też nadano jej ten zagadkowy pseudonim. Pani Xu pochodzi z centralnej części chińskiej prowincji Hubei.

Któregoś dnia zgłosiła się do lekarza z problemem. Jej oczy swędziały i piekły tak, że od pewnego czasu kobieta nie mogła sobie już z tym poradzić. Warto w tym miejscu wspomnieć, że zmagała się z tym już od dwóch lat, jednak dopiero w ciągu ostatnich kilku tygodni swędzenie nasiliło się do tego stopnia, że Pani Xu nie była wstanie dłużej tego wytrzymać. 

Pan doktor dokonał oględzin oczu kobiety, wykonał wstępne badania i bez większego problemu postawił diagnozę. Była ona na tyle przerażająca, że nawet sam lekarz był bardzo zdumiony. Zobaczcie zresztą sami. 


Dodano 16 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: http://www.ladbible.com/news/weird-news-womens-itchy-eyes-caused-by-100-parasites-living-in-her-eyelashes-20171213?c=1513156204728