Bieber z żoną zadebiutowali tą fotką na okładce. Internauci w śmiech: Twoja żona wygląda jak FACET
Justin Bieber przez większość kariery prowadził imprezowe życie i nie żałował sobie cielesnych uciech z prostytutkami. Latami zwodził Selenę Gomez, która przez niego przeszła załamanie nerwowe. Nagle, niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, Justin nawrócił się i znalazł miłość swojego życia w osobie młodszej o trzy lata Hailey Baldwin. Wybranka Justina jest influencerką i modelką ze znanej i bogatej rodziny aktorskiej. Wokalista bardzo szybko ogłosił zaręczyny i zapowiedział, że zamierza stworzyć z Hailey "zdrowe i trwałe małżeństwo". Teraz Bieberowie zadebiutowali na pierwszej wspólnej okładce. I to nie byle jakiej, bo Vogue USA. Hailey i Justin poznali się w 2009 roku na nagraniu Today Show, na które dziewczyna dostała bilety od swojego wujka, Aleca Baldwina. Modelka twierdzi, że w przeciwieństwie do milionów dziewczyn na świecie, nie podkochiwała się w Justinie. We wrześniu para wprowadziła się do wspólnego domu w Kanadzie. Hailey przyznaje, że pierwsze tygodnie małżeństwa były dla niej trudne. Tęskniła za rodzicami i martwiło ją to, że jak jako żona Biebera będzie miała miliony rywalek. Modelka wyjaśnia, że szybki ślub nie był spowodowany ciążą. Dodaje, że nie planują potomstwa przez najbliższych kilka lat. Małżonkowie wyznali też, że z seksem czekali do nocy poślubnej. Justin podkreślił, że Hailey ma na jego życie pozytywny wpływ i jest bardzo dojrzała pomimo młodego wieku. Internauci zamiast na szczery wywiad zwrócili jednak uwagę na... "męski wygląd" 22-latki. "On wygląda kobieco, ona męsko... masakra" - komentują. "Bieber to chyba krypto-gej, skoro taką męską kobietę sobie znalazł". Może to te zazdrosne o Justina fanki komentują?
16 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 08 lutego 2019 o 15:02 przez jatoja

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 sierpnia 2019 o 20:08 przez e-wonsz
Dokładnie w tym wieku przeżyjesz najlepszy seks w całym swoim życiu

Zastanawialiscie się kiedyś, w jakim wieku ludzie doświadczają najlepszego seksu w swoim życiu? Pewnie większość z was wytypuje lata między 20 a 30 rokiem życia. Jeśli również tak obstawiliście, to jesteście w ogromnym błędzie. Najlepszy seks przypada znacznie później.

Portal Happify postanowił znaleźć odpowiedź na to pytanie. Przeprowadzili więc bardzo obszerną ankietę. Według statystyk najlepszego seksu możecie spodziewać się po 40 roku życia, a konkretnie w wieku 46 lat.

To jednak nie wszystkie dane, które udało się uzyskać w trakcie badania. Okazało się również, że złotym środkiem jeśli chodzi o częstotliwość seksualnych igraszek w przypadku stałych partnerów jest jeden raz w tygodniu. Tylko tyle wystarczy, aby utrzymać mocną więź między kobietą i mężczyzną. W ramach badania poproszono ankietowanych, aby przez 3 miesiące podwoili częstotliwość swoich stosunków i zobaczyli co się stanie. Okazało się, że w ich relacji nie zmieniło się zupełnie nic. Raz w tygodniu wystarcza więc w zupełności. Wyniki badań pokazały również, że kobiety częściej uprawiające seks, to kobiety zdecydowanie bardziej szczęśliwe.

Kobiety zostały przepytane również o to, jak łatwo jest im osiągnąć orgazm. Tutaj niestety pojawiły się już pewne problemy. Okazało się bowiem, że tylko dla 18,4% z 1 055 przebadanych Amerykanek zwykły stosunek wystarcza, aby zakończyć go szczytowaniem. Dalsze 36,6% ankietowanych potrzebuje już do tego stymulacji łechtaczki. U dalszych 36% przebadanych kobiety stymulacja łechtaczki poprawia jakość orgazmu, jednak nie jest ona konieczna, aby go osiągnąć.

Jeśli więc jesteście jeszcze grubo przed czterdziestką i nie jesteście do końca zadowoleni ze swojego życia seksualnego, to głowy do góry! Najlepsze czasy dopiero nadejdą.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 23 sierpnia 2019 o 21:08 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 18 sierpnia 2019 o 13:08 przez jatoja
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 18 sierpnia 2019 o 14:08 przez jatoja
Źródło: https://www.instagram.com/joanna_osyda/?hl=pl
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 18 sierpnia 2019 o 14:08 przez jatoja