Cała Polska zachwyca się stylizacją Anny Lewandowskiej w DDTVM i jej gołymi nogami
W poniedziałek żona Roberta pojawiła się na kanapie DDTVN, gdzie opowiedziała Annie Kalczyńskiej i Andrzejowi Sołtysikowi o swoim nowym programie, Sztuki Walki, w którym będzie pokazywać widzom inspirujące historie kobiet z różnych zakątków Polski zmagających się z przeciwnościami losu.  "Sztuki walk" jest to cykl spotkań z kobietami, które pokazują, że grupie są silniejsze, że się inspirują nawzajem, że się motywują - wyjaśniła Lewandowska. Są to kobiety o różnych historiach. Chciałabym w tym cyklu pokazać, że kobiety naprawdę się wspierają, potrafią to robić i że są silniejsze razem. Chciałabym pokazać grupy kobiet z całej Polski, które są bohaterkami, ale o których się głośno nie mówi. Po wizycie w studiu TVN, "Lewa" została "przyłapana" przez fotografa na ulicy Marszałkowskiej. Tego dnia gwiazda postawiła na casualową stylizację, na którą składały się zamszowe botki, szara spódnica, w której Anna wyeksponowała swoje umięśnione nogi, beżowy golf oraz obszerny, brązowy płaszcz. Internautki komentują stylizację, jako "niezwykle stylową". Wam też się podoba?

 

10 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 26 marca 2019 o 20:03 przez jatoja

Komentarze

Zobacz również

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Imię Kinga to zdrobnienie od germańskiego imienia Kunegunda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Blondynki mają przewagę nad brunetkami jeśli chodzi o... włosy. Blondynki mają średnio 140 tys. włosów na głowie, podczas gdy brunetki 110 tys.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09

Starożytni Grecy wierzyli, że kobiety o rudej barwie włosów przeistaczały się po śmierci w wampiry.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef

Blond włosy i zielone oczy to jedna z najrzadszych kombinacji na świecie. Tylko 0,3% osób na świcie tak wygląda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef