Chce ją zaliczyć tuż przed jej ślubem
Jest to historia o niespełna 30-letnim facecie. Kilka lat temu poznał w Internecie dziewczynę, Zosię. Była wtedy nastolatką, a on był na studiach. Nieustanne rozmowy za dnia i nocą, telefony. Łączyła i nadal łączy ich spora odległość, lekko pół Polski. Po jakimś czasie ona chciała się z nim spotkać, ale on zignorował to. Wydawała mu się zbyt infantylna i szczerze mówiąc bał się, że się w nim zakochała wówczas, gdy on sam ją lubił, ale nie wiedział jeszcze czy chciałby wprowadzać znajomość na kolejny etap. Przez wiele miesięcy kusiła go spotkaniem, ale on zawsze znajdywał wymówki. Choroba, wyjazd, pobyt za granicą, sesja... 

W ogromnym skrócie: przez kilka lat były miesiące, kiedy nie mieli kontaktu wcale, a były też takie, kiedy pisali co wieczór. Tak wyszło i oboje to akceptowali. Z biegiem czasu poznał swoją partnerkę, a Zosia weszła w związek z innym mężczyzną. Mimo to utrzymywali kontakt, zaprzyjaźnili się. Ufali sobie bezgranicznie i mówili sobie o wielu rzeczach. Czuli się ze sobą dobrze i swobodnie. Z czasem zrozumiał, że chciałby się spotkać z Zosią, by przekonać się, czy w rzeczywistości jest taką samą osobą, na jaką kreuje się przed nim w sieci. Ona jednak była w związku i raz po raz odmawiała. Te lata mijały, on wchodził w kolejne związki i poważne relacje, ale zawsze w tyle głowy miał właśnie Zosię. Dla jasności: nie wiązał się dla pocieszenia czy zapełnienia pustki po Zosi. Jasne, lubił ją i to bardzo, ale to swoją dziewczynę kochał. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 14 sierpnia 2018 o 02:08 przez Defdef

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 22:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 20:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 20:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 17:07 przez Defdef

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef