Chce ją zaliczyć tuż przed jej ślubem
które były bardzo zaborcze albo zdradzały. Standard. Postanowił dać sobie czas. W międzyczasie do rozmów typowo przyjacielskich z Zosią zaczęły się wkradać flirty i zaczepne teksty z obu stron. Zdjęcia nagle były bardziej pikantne i było ich więcej. Doskonale czuł, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Fascynował się nią do granic możliwości, jednak ona ciągle odprawiała go z kwitkiem. Wyglądała na bardzo szczęśliwą ze swoim partnerem, ale jednak miała jakiś powód by wysyłać innemu jednoznaczne zdjęcia. O co tu mogło chodzić? 

Pewnego dnia wiadomość spadła na niego jak grom z jasnego nieba - chłopak Zośki jej się oświadczył! Tradycyjny zestaw: fotka bukietu i pierścionka na Facebooku, wspólne zdjęcia. Napisała do niego i pochwaliła się jeszcze bardziej. Wtedy poczuł, że już wszystko stracone, że skoro w związku nie miała odwagi się spotkać, to jako narzeczona czy żona też nie będzie miała. A on pragnął jej towarzystwa, uśmiechu, pożądał jej ciała i bliskości. Miał znajome, które od czasu do czasu gościły w jego łóżku, pożądał ich tak samo, ale Zosi wciąż nie spotkał i dlatego tak mocno tkwiła mu w głowie. Była tajemniczą niewiadomą. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 14 sierpnia 2018 o 02:08 przez Defdef

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 22:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 20:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 20:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 17:07 przez Defdef

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef