Coś niepokojącego dzieje się w Biedronce. Zauważyliście?
Do portalu zgłosił się pan Sebastian, klient Biedronki w miejscowości Błonie. Jego zdaniem, przy towarach coraz częściej nie zamieszczane są ich ceny. Mężczyzna ocenia ten proceder jako „ewidentne naciąganie klientów i celowe działanie na niekorzyść konsumenta”. – Brak cen przy towarach dotyczy w niektóre dni nawet połowy produktów. Od wędlin przez nabiał, słodycze i chemię, na napojach kończąc – tłumaczy i sugeruje, że przeniesienie czytników cen na „obrzeża sklepu” również nie jest przypadkowe. Według pana Sebastiana, praktyki te stosowane są też w sklepach znajdujących się w innych miejscowościach. Barbara Tokarz, menedżer ds. relacji zewnętrznych w Jeronimo Marins Polska S.A., w odpowiedzi na zarzuty postawione przez klienta zapewniła, że sieć zapoznała się z sygnałem i dokonała weryfikacji we wskazanych lokalizacjach. – Z naszych ustaleń wynika, że ewentualne braki mają charakter incydentalny i mogą wynikać ze skali naszego działania, ilości produktów w ofercie oraz obowiązujących promocji. Nowe oferty wprowadzamy cyklicznie w poniedziałki i czwartki, co wiąże się z koniecznością wydrukowania wielu etykiet cenowych w krótkim czasie – tłumaczyła w rozmowie z dziennikarzem WP. Firma nie zdecydowała się jednak na udzielenie komentarza na temat przenoszenia czytników cen.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 29 sierpnia 2018 o 17:08 przez Defdef

Komentarze

Zobacz również

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Imię Kinga to zdrobnienie od germańskiego imienia Kunegunda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Blondynki mają przewagę nad brunetkami jeśli chodzi o... włosy. Blondynki mają średnio 140 tys. włosów na głowie, podczas gdy brunetki 110 tys.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09

Starożytni Grecy wierzyli, że kobiety o rudej barwie włosów przeistaczały się po śmierci w wampiry.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef

Blond włosy i zielone oczy to jedna z najrzadszych kombinacji na świecie. Tylko 0,3% osób na świcie tak wygląda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef