Cristiano Ronaldo wypina się w samych majtkach. Fani zaskoczeni wielkością jego przyrodzenia
Cristiano Ronaldo pokazał się w nowej sesji reklamującej jego własną markę bielizny - CR7 Underwear. Piłkarz Juventusu Turyn wprowadził markę na rynek już w 2014 roku, lecz tym razem kampania promująca nową kolekcję jest wyjątkowa - powstała w domu piłkarza, a na zdjęciach możemy zobaczyć samego Ronaldo, który odsłania przed fanami wszystko, co ma do pokazania...
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 31 sierpnia 2018 o 18:08 przez Defdef
Źródło: https://www.instagram.com/cristiano/

Komentarze

Zobacz również

Każdy uczestnik tej imprezy dostaje trzy prezerwatywy dziennie
W Buenos Aires trwają właśnie III Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie, które powoli zaczynają być nazywane żartobliwie "igrzyskami seksu". W trakcie dwunastodniowych zawodów, w których biorą udział sportowcy w wieku od 14 do 18 lat z całego świata, rozdanych zostanie aż 144 tysięcy prezerwatyw. Wychodzi po 3 dziennie na każdego uczestnika. Wszystko w ramach kampanii Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego (MKOl), który rozpoczął akcję „Graj bezpiecznie”. Głównym celem jest poprawienie wiedzy młodych sportowców na temat seksu i wykorzystywania seksualnego, a prezerwatywy są jedynym środkiem antykoncepcyjnym, który oprócz drastycznego zmniejszenia ryzyka ciąży zapobiega także przenoszeniu się groźnych chorób, jak np. kiła czy AIDS.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 17 października 2018 o 09:10 przez kwiatlotosu
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 02 października 2018 o 15:10 przez kwiatlotosu
Źródło: https://www.thesun.co.uk/sport/7386618/kathryn-mayorga-ronaldo-rape-allegations-las-vegas-hotel/
Test na spostrzegawczość: który z nich jest leworęczny?
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 19 września 2018 o 12:09 przez kwiatlotosu
W ten sposób Cristiano Ronaldo strzelił swoją pierwszą bramkę dla Juventusu
320 minut, tyle świat musiał czekać na pierwszego gola Cristiano w Serie A, chwilę później strzelił drugiego:Druga bramka to 400. gol portugalskiego napastnika w ligowych rozgrywkach europejskich (jest zaledwie piątym piłkarzem w historii, który tego dokonał). Ronaldo strzelił trzy bramki dla Sportingu Lizbona, 84 dla Manchesteru, 311 dla Realu i teraz dwie dla Juventusu. 

Na czele listy rekordzistów znajduje się Josef Bican, który strzelił 518 bramek w rozgrywkach austriackich i czechosłowackich (1928-55). 514 wbił w latach piećdziesiątych Ferenc Puskas (dla Budapestu Honved i Realu Mardryt, 1949-66). Napastnik Celticu Glasgow Jimmy McGrory jeszcze w latach trzydziestych zaliczył 410 bramek, a legenda Hamburgera SV, Uwe Seller, strzelił 406 goli w Bundeslidze (1952-72). Tych dwóch na liście rekordzistów Ronaldo najprawdopodobniej wyprzedzi jeszcze w tym roku,a  do ekskluzywnego grona niedługo pewnie tez dołączy Lonel Messi, największy rywal Portugalczyka, który dla Barcelony strzelił już 387 goli.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 17 września 2018 o 15:09 przez kwiatlotosu
Źródło: https://www.sportskeeda.com/football/stats-cristiano-ronaldo-fifth-player-score-400-league-goals-europe-top-flight; https://en.wikipedia.org/wiki/Lionel_Messi
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 31 sierpnia 2018 o 18:08 przez Defdef
Źródło: https://www.instagram.com/anna_knyazeva_official/