Dagmara Kaźmierska z "Królowe Życia" dostała program... podróżniczy. "Co za obciach" - piszą inetrnauci
Choć Dagmara była kiedyś sutenerką czy inaczej "burdelmamą", dziś odcina się od przeszłości, choć mieszkańy rodzinnego Kłodzka nie zapominają. Dziś jest "gwiazdą" programu na TTV, mimo ciętego języka. TTV szykuje nowy reality show ze swoją ulubioną bohaterką. 15 sierpnia stacja pokaże pierwszy odcinek programu Made in Maroko, w którym Kaźmierska wraz ze swoim przyjacielem Jackiem wyruszą w podróż po afrykańskim kraju, poznając go, zapewne tradycyjnie kłócąc się oraz odgrywając wyreżyserowane przez produkcję scenki. Internautom nie spodobał się ten projekt. "Ludzie patologia robi karierę i zbija na was kasę!", "I to coś pokazujecie w telewizji? Jaki przykład dajemy dzieciom!", "Co za obciach za granicą, że takie coś będzie nas reprezentowało" - oburzyli się internauci.
10 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 08 sierpnia 2018 o 11:08 przez jatoja
Źródło: https://www.pudelek.pl/artykul/133874/dagmara_kazmierska_byla_streczycielka_i_gwiazda_z_krolowych_zycia_dostala_nowy_program/

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 10 grudnia 2018 o 13:12 przez MarcinZfejsa
Źródło: fakt.pl
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 10 grudnia 2018 o 10:12 przez MarcinZfejsa
Źródło: plotek.pl
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 07 grudnia 2018 o 14:12 przez jatoja
Źródło: https://polskatimes.pl/marija-swietlana-nadiezda-ukrainki-i-rosjanki-marza-o-mezu-z-polski/ar/476782
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 07 grudnia 2018 o 14:12 przez jatoja
Źródło: https://www.pudelek.pl/artykul/139243/julka_wroblewska_pije_wodke_na_wykladzie_tylko_u_nas/
Naukowcy odkryli coś, przez co męski penis autentycznie się zmniejsza i na pewno masz to w kuchni
Pewnie niejednokrotnie słyszeliście już o tym, że są rzeczy, które są w stanie realnie zmniejszyć coś... na przykład wasz wzrost. Mówi się, że jeśli ktoś pali papierosy w okresie dojrzewania, to na pewno nie urośnie aż tyle, ile urosnąć powinien. Ma to też związek z wieloma przesądami. Niektórzy uważają nawet, że nie urośniemy również wtedy, kiedy leżymy, a ktoś zrobi nad nami krok i w ten sposób nad nami przejdzie. 

Oczywiście większość tego typu rewelacji można schować między bajki, ponieważ nie mają one żadnego potwierdzenia. Jednak naukowcy z Włoch przeprowadzili niedawno badania, których wyniki wyraźnie pokazują, że każdy z nas posiada w domu coś, co odpowiedzialne jest za zmniejszanie się męskich narządów płciowych i tym razem jest to prawda. 

Panowie, bójcie się! O czym jednak konkretnie mowa? Przekonacie się dalej. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 06 grudnia 2018 o 20:12 przez e-wonsz