Dlaczego właściwie psy się oblizują? Znamy odpowiedź na to pytanie
Większośc z was pewnie ma psa lub przynajmniej z jednym z nich przez dłuższy czas miała styczność. Pewnie zauważyliście, że psy bardzo często zachowują się w sposób, który nie do końca jest dla nas, ludzi, zrozumiały. Nic zresztą dziwnego, psy należą przecież do zupełnie innego gatunku i to normalne, że ich zachowanie będzie znacznie różniły się od naszego. 

Jest jednak taka rzecz, którą błędnie możemy interpretować w przypadku zachowania psów. Mowa o tym nerwowym oblizywaniu się, któremu towarzyszy zwykle to charakterystyczne spojrzenie. Zwykle w kreskówkach oblizywanie się psa oznacza to, że czworonóg ma ochotę na coś do jedzenia. Jednak życie to nie bajka i w rzeczywistości znaczy to coś zupełnie innego.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 09 lipca 2018 o 21:07 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

Ktoś ukradł samochód Marty Kaczyńskiej. Gdy tylko się zorientował, zdecydował się oddać auto
Jak donosi TVN24, auto Kaczyńskiej o wartości około 300 tysiecy złotych zostało ukradzione z parkingu w Sopocie. W aucie znajdowały się dokumenty córki prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Prawdopodnie to skłoniło złodzieja, by... odstawić samochód pod posterunek policji. Istnieje też teoria, że ktoś, np. służby obcego państwa, w  ten sposób próbują wywierać presję na rodzinie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, według opinii wielu ekspertów sprawującego obecnie faktyczną władzę w kraju, ale mogącego mieć, także w otoczeniu najbliższych współpracowników, próbujących wywierać naciski agentów rosyjskich.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2018 o 14:09 przez kwiatlotosu
Źródło: TVN24; Policja; https://natemat.pl/212439,ten-wywiad-sprzed-roku-teraz-wyglada-zupelnie-inaczej-macierewicz-wedlug-solidarnosci-byl-agentem-kgb; https://liberte.pl/walczac-kultura-rosyjska-siatka-wplywow-w-polsce/; https://wiadomosci.onet.pl/swiat/rosja-ma-wplyw-na-zmiany-w-polskim-prawie-i-nie-tylko-analiza-analiza/n6rzrpj; http://www.pap.pl/aktualnosci/news,672955,raport-tajne-wplywy-rosji-w-krajach-europy-srodkowej-i-wschodniej.html
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2018 o 12:09 przez kwiatlotosu
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2018 o 11:09 przez kwiatlotosu
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2018 o 11:09 przez kwiatlotosu
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 18 września 2018 o 08:09 przez jatoja