„Do gwałtów dochodziło codziennie”. Ofiara Jacksona opisała swoją relację z gwiazdorem
Premiera dokumentu „Leaving Neverland” odbyła się na tegorocznym festiwalu filmowym Sundance. Już wtedy wywołał on wiele kontrowersji. Teraz trafił do większego grona odbiorców, którzy są zszokowani rzekomym postępowaniem Michaela Jacksona.

Czterogodzinny film opowiada bowiem historię dwóch chłopców, którzy oskarżają wokalistę o wykorzystywanie seksualne. Wydarzenia te miały mieć miejsce 20 lat temu. Jednak dopiero teraz James Safechuck i Wade Robson postanowili wyznać, co tak naprawdę działo się w posiadłości Jacksona.

Safechuck poznał Michaela Jacksona, gdy miał osiem lat. Starał się wtedy o rolę w jednej z reklam Pepsi. Później James i król popu bardzo się do siebie zbliżyli. Muzyk miał nawet telefonować do swojego młodego przyjaciela z tras koncertowych.

Jak twierdzi Safechuck, Michael kupił swoją posiadłość właśnie z myślą o nim. Miał być pierwszym gościem w Neverland. Tam też wielokrotnie i wielu miejscach miało dochodzić do jego gwałtów.

Jak opowiada, dziś już dorosły James (41 l.):
Leżeliśmy na kocu na podłodze przy zamkniętych drzwiach. [W korytarzu] były zamontowane dzwonki, więc wiedziało się, kiedy ktoś się zbliżał. [Jackson] miał także coś w rodzaju indiańskiego fortu z tipi, gdzie drzemaliśmy, jedliśmy przekąski i gdzie dochodziło między nami do stosunków. Miał również pokój do gier, w którym było łóżko, na którym uprawialiśmy seks (…). To miało miejsce codziennie.

Do wykorzystywania seksualnego dochodziło też w basenie i w sali kinowej. Safechuck pamięta, jak został zgwałcony przez Jacksona podczas zabawy, polegającej na… jak najdłuższym wstrzymywaniu oddechu pod wodą. Nauczył też chłopca masturbowania się.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 06 marca 2019 o 16:03 przez jatoja

Komentarze

Zobacz również

W tym miejscu powietrze na Ziemi jest najczystsze. Wiecie, gdzie ono się znajduje?
Kiedy my zimą dusimy się w smogu i spalinach tych wszystkich samochodów, oni gdzieś tam cieszą się najmniej zanieczyszczonym powietrzem na całym świecie. Gdzie znajduje się to magiczne miejsce? Jest to Cape Grim na Tasmanii. Mały, niepozorny kawałek świata, który nie zwraca na siebie większej uwagi. Mieszkańcy nauczyli się jednak robić na czystym powietrzu interes. 

Od ponad 40 lat działa tam stacja pomiarowa Cape Grim Baseline Air. Ich zadanie polega na bieżącym pomiarze jakości lokalnego powietrza. Jest to niezwykle ważne, ponieważ Cape Grim stanowi przykład miejsca na Ziemi, gdzie powietrze jest niemal nieskazitelnie czyste. 

Tasmania sąsiaduje z Australią i Nową Zelandią. Na południe nie znajduje się nic poza Antarktydą. Cape Grim jest jednym z najbardziej wysuniętych na północ punktów całej Tasmanii o cholernie tam wieje. Właśnie dlatego powietrze tam jest takie czyste. Wiatr wiejący od południa pochodzi z samego Bieguna Południowego. 

Lokalni mieszkańcy robią bardzo dobry interes na powietrzu. Sprzedają na przykład wołowinę z hodowanych tam krów, która reklamowana jest, jako najzdrowsza na świecie i tak rzeczywiście jest. Przeprowadzono wiele badań, które to udowodniły. Dodatkowo sprzedaje się tam wodę, która... spada z nieba. Działają tam tzw. hodowcy deszczu i gromadzą wodę, która spadła z najczystszego nieba na Ziemi. Jest bardzo zdrowa i zawiera w sobie tylko śladowe ilości sodu. 

Jednak od czasu do czasu i tam zdarzają się trudne chwile. Kiedy wiatr zawieje z północy, czasem dla się zauważyć spadek jakości powietrza. Wszystko przez fabryki działające na terenie Australii. Aparatura na miejscu jest tak czuła, że wykrywa ona nawet awarie fabryk i filtrów kominowych w tak odległych zakątkach świata, jak Chiny. 

To własnie całe Cape Grim. Wietrzne, niepozorne, ale powietrze mają tam pierwsza klasa. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 21 marca 2019 o 16:03 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 marca 2019 o 16:03 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 23 marca 2019 o 18:03 przez MarcinZfejsa
Źródło: https://www.instagram.com/bimbo_doll_ivana/?utm_source=ig_embed
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 23 marca 2019 o 18:03 przez MarcinZfejsa
Źródło: instagram
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 marca 2019 o 17:03 przez jatoja