Dyrektor z Manhattanu ZABIŁ śpiącego lwa w Zimbabwe! Z dumą pozował przy swoim "trofeum"
Właśnie na jaw wyszła sprawa 64-letniego Guya Gorneya, emerytowanego dyrektora spółki energetycznej z Manhattanu, który dla zabawy zabił odpoczywające w słońcu zwierzę. Na nagraniu z wyprawy do Zimbabwe z 2011 roku widać, jak Gorney podkrada się do śpiącego lwa i wymierza w niego trzy kule. Słychać gratulacje towarzyszącego mu przewodnika polowania, a kamera uwiecznia ciało zabitego zwierzęcia. Prywatne nagranie ze zbiorów 64-letniego sadysty dopiero teraz obiegło Internet. Film udostępniono na twitterowym profilu PROTECT ALL WILDLIFE. Kadry, na których widać konającego lwa, wywołały oburzenie i dyskusję na temat etyczności "turystycznych safari". Internauci, poruszeni bestialską zabawą, zarzucili myśliwemu z Manhattanu tchórzostwo i atakowanie śpiącej zwierzyny. Okazało się, że Gorney od lat poświęca się polowaniom, a w wywiadzie dla CBS z 2015 roku z dumą wyliczał swoje sukcesy. Wspominał o zabiciu siedemdziesięciu dużych zwierząt, takich jak słoń, lew, lampart czy nosorożec. Mężczyzna publikował na Facebooku fotografie kolejnych zdobyczy, a w "pokoju trofeów" zgromadził pokaźną kolekcję siedemnastu wypchanych zwierząt i dwie skóry zebry.

 

12 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 23 marca 2019 o 11:03 przez jatoja

Komentarze

Zobacz również

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Imię Kinga to zdrobnienie od germańskiego imienia Kunegunda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Blondynki mają przewagę nad brunetkami jeśli chodzi o... włosy. Blondynki mają średnio 140 tys. włosów na głowie, podczas gdy brunetki 110 tys.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09

Starożytni Grecy wierzyli, że kobiety o rudej barwie włosów przeistaczały się po śmierci w wampiry.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef

Blond włosy i zielone oczy to jedna z najrzadszych kombinacji na świecie. Tylko 0,3% osób na świcie tak wygląda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef