Dzięki temu urządzeniu będziesz mógł prowadzić transmisję na żywo z czubka swojego penisa
Jest to tzw. „CockCam” (ang. penisowa kamera). Jest to prawdziwe technologiczne cacko. Posiadacz będzie miał możliwość nagrywania w jakości 720p, a cały obraz dodatkowo będzie można przesyłać bezprzewodowo po WiFi np. do komputera. Kamera oczywiście umożliwi prowadzenie nietypowych transmisji na żywo, bowiem widzowie będą oglądać streamerów z dziwnego miejsca - z czubka ich penisa. 

CockCam dodatkowo posiada możliwość zatrzymania krwi w penisie tak, aby erekcja trwała dłużej. Kamera dodatkowo posiada aż 6 różnych trybów nocnych, aby twórca mógł nagrywać również bez obecności mocnego światła. CockCam ma pracować na baterii całe 90 minut. 

Urządzenie zostało wycenione na 160 dolarów (a więc nieco ponad 600 zł). Zainteresowani mogą zamówić je za pomocą strony internetowej producenta. Trzeba jednak być osobą pełnoletnią, aby móc tego dokonać. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 13 marca 2019 o 20:03 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

W Polsce wprowadzona zostanie kaucja za plastikowe butelki - wiemy ile dokładnie wyniesie
Jeśli byliście kiedyś w jednym z zachodnich krajów - jak na przykład w Niemczech - to pewnie rzuciło wam się w oczy kilka rzeczy. Przede wszystkim wielkie wiatraki, które rozciągają się często po sam horyzont, niesamowite autostrady ciągnące się przez cały kraj oraz dodatkowa kaucja w sklepach, której nie uświadczymy w Polsce. Mowa oczywiście o kaucji na szklane, plastikowe oraz metalowe pojemniki na napoje. 

Musimy tam dodatkowo dopłacać do wszystkich napojów, jakie znajdują się w puszce, szklanej butelce lub plastikowej butelce. kaucja ta wcale nie jest taka droga i można ją łatwo odzyskać. Wystarczy tylko oddawać pojemniki do odpowiednich automatów w sklepach. W ten sposób otrzymujemy specjalne bony zakupowe do zrealizowania w sklepie, w którym oddaliśmy puste butelki. 

Okazuje się, że nasz własny rząd również planuje wprowadzenie podobnego rozwiązania. Dotyczyło będzie ono jednak tylko butelek plastikowych typu PET. Wiadomo nawet, ile dokładnie wynosiła będzie kaucja, którą przyjdzie nam zapłacić i w jaki sposób będzie to regulowane. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 maja 2019 o 16:05 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 maja 2019 o 19:05 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 maja 2019 o 16:05 przez Defdef
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 maja 2019 o 14:05 przez MarcinZfejsa
Źródło: instagram
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 maja 2019 o 11:05 przez Defdef