Dziewczyna poci się tak bardzo, że w zimie jej ubrania przemakają i od razu zamarzają - jak to możliwe? Nie uwierzycie!
Nasza dzisiejsza bohaterka to 20-letnia Sophie Dwyer, studentka z Teksasu. Rodzice już od samego początku zauważyli, że ich dziecko bardzo się poci. To jednak nie wszystko. Dziewczyna musiała wypijać znacznie więcej wody, aby jej organizm się nie odwodnił. W wieku 20 lat musi przyjmować aż 6 litrów wody dziennie. Co jej jednak jest? 

Już w dzieciństwie została u niej zdiagnozowana tzw. nadmierna potliwość (hyperhidrosis). Jest to dolegliwość, przez którą człowiek poci się znacznie bardziej na stopach, dłoniach oraz pod pachami. Dziewczyna musi nosić tylko czarne lub białe ubrania, aby nie było widać na niej mokrych plam. 

Oczywiście przez swoją dolegliwość, spotykały ją w życiu same nieprzyjemności. Dzieci na każdym etapie edukacji jej dokuczały i były niemiłe. Rodzice już nie wiedzieli co robić dalej. Sama dziewczyna próbowała wielu różnych terapii. Jedna z nich zakładała rażenie dłoni prądem o niewielkim napięciu. Niestety to też nie pomogło. W grę wchodzi również kosztowny botoks, na to jednak Sophie nie ma pieniędzy. 

Dolegliwość jest nieuleczalna i nie wiadomo, jak sobie z nią radzić. 20-latka twierdzi, że jest to coś, czego nie należy się wstydzić i każdy powinien mówić o tym głośno. Ludzie powinni zrozumieć, w jakim położeniu jest chory i okazać nieco empatii. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 07 lutego 2019 o 18:02 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 sierpnia 2019 o 20:08 przez e-wonsz
Dokładnie w tym wieku przeżyjesz najlepszy seks w całym swoim życiu

Zastanawialiscie się kiedyś, w jakim wieku ludzie doświadczają najlepszego seksu w swoim życiu? Pewnie większość z was wytypuje lata między 20 a 30 rokiem życia. Jeśli również tak obstawiliście, to jesteście w ogromnym błędzie. Najlepszy seks przypada znacznie później.

Portal Happify postanowił znaleźć odpowiedź na to pytanie. Przeprowadzili więc bardzo obszerną ankietę. Według statystyk najlepszego seksu możecie spodziewać się po 40 roku życia, a konkretnie w wieku 46 lat.

To jednak nie wszystkie dane, które udało się uzyskać w trakcie badania. Okazało się również, że złotym środkiem jeśli chodzi o częstotliwość seksualnych igraszek w przypadku stałych partnerów jest jeden raz w tygodniu. Tylko tyle wystarczy, aby utrzymać mocną więź między kobietą i mężczyzną. W ramach badania poproszono ankietowanych, aby przez 3 miesiące podwoili częstotliwość swoich stosunków i zobaczyli co się stanie. Okazało się, że w ich relacji nie zmieniło się zupełnie nic. Raz w tygodniu wystarcza więc w zupełności. Wyniki badań pokazały również, że kobiety częściej uprawiające seks, to kobiety zdecydowanie bardziej szczęśliwe.

Kobiety zostały przepytane również o to, jak łatwo jest im osiągnąć orgazm. Tutaj niestety pojawiły się już pewne problemy. Okazało się bowiem, że tylko dla 18,4% z 1 055 przebadanych Amerykanek zwykły stosunek wystarcza, aby zakończyć go szczytowaniem. Dalsze 36,6% ankietowanych potrzebuje już do tego stymulacji łechtaczki. U dalszych 36% przebadanych kobiety stymulacja łechtaczki poprawia jakość orgazmu, jednak nie jest ona konieczna, aby go osiągnąć.

Jeśli więc jesteście jeszcze grubo przed czterdziestką i nie jesteście do końca zadowoleni ze swojego życia seksualnego, to głowy do góry! Najlepsze czasy dopiero nadejdą.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 23 sierpnia 2019 o 21:08 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 18 sierpnia 2019 o 13:08 przez jatoja
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 18 sierpnia 2019 o 14:08 przez jatoja
Źródło: https://www.instagram.com/joanna_osyda/?hl=pl
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 18 sierpnia 2019 o 14:08 przez jatoja