Facebook całkowicie przeprojektował wygląd serwisu! Przygotujcie się na ogromne zmiany
Ludzie nie lubią zmian. Szczególnie przeszkadzają nam one wtedy, kiedy wdrażane są bez zapowiedzi albo w ogóle bez zapytania nas o zdanie. Niestety Facebook ma to w swoim zwyczaju, że nie interesuje go opinia użytkowników, a wszystko robi po własnej myśli. Oczywiście twórcy serwisu uważają, że wszystkie te zmiany są zwykłymi ulepszeniami i mają one służyć nam, czyli samym użytkownikom. Niestety nie zawsze tak jest. 

Mamy nadzieję, że tym razem okaże się jednak inaczej, bowiem Facebook zamierza całkowicie przeprojektować wygląd swojego serwisu. Zmiany będą tak duże, że wygląd witryny zmieni się nie do poznania. Wszystko możecie zresztą oglądać na załączonych poniżej zdjęciach. Jest różnica, prawda? 

W pierwszej kolejności zmiany dopadną aplikacje smartfonowe. U niektórych z was mogło się już sporo pozmieniać. Inni wciąż muszą czekać na swoją kolej. Serwis zamierza nieco bardziej skupić się na wydarzeniach i grupach, a tzw. news feed zepchnąć na dalszy plan. 

Ma również pojawić się opcja "Spotkaj nowych znajomych", dzięki której poznamy nowych ludzi, z którymi dzielimy te same zainteresowania. Zmian będzie naprawdę sporo, a to co możecie oglądać dzisiaj na swoim Facebooku, już niebawem nie będzie możliwe. 

Na zmianę witryny przeglądarkowej (wersja na komputery) przyjdzie nam jeszcze poczekać. Jednak zmian na smartfonach spodziewajcie się lada dzień. 
9 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 03 maja 2019 o 20:05 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Imię Kinga to zdrobnienie od germańskiego imienia Kunegunda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Blondynki mają przewagę nad brunetkami jeśli chodzi o... włosy. Blondynki mają średnio 140 tys. włosów na głowie, podczas gdy brunetki 110 tys.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09

Starożytni Grecy wierzyli, że kobiety o rudej barwie włosów przeistaczały się po śmierci w wampiry.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef

Blond włosy i zielone oczy to jedna z najrzadszych kombinacji na świecie. Tylko 0,3% osób na świcie tak wygląda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef