Hit czy żenada? Lewandowscy śpiewają piosenkę Quebonafide o jego byłej
Anna i Robert Lewandowscy pracują nad ociepleniem wizerunku po tym, jak Lewandowski strzelał w drugiej połowie sezonu fochy w Bayernie, że chce odejść do Madrytu, a potem oskarżał kolegów o niepowodzenie na mistrzostwach świata.

Lewandowscy w samochodzie śpiewający przebój bożyszcza nastolatek Quebonafide? Jeśli na to czekaliście, to macie. Piosenka "Candy" ma opowiadać o byłej dziewczynie rapera, którą zostawił dla Natalii Szroeder. Ale wcześniej zdążył wyrazić, jak to jest jej wierny, w tej właśnie piosence. Jest to sytuacja odwrotna do relacji Lewandowskiego z zespołami, w których gra. Lewy zwykle mówi, że odejdzie, zanim znajdzie sobie kolejny klub.
9 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 sierpnia 2018 o 10:08 przez kwiatlotosu
Źródło: YouTube/https://www.pudelek.pl/artykul/127125/tylko_u_nas_natalia_szroeder_spotyka_sie_z_raperem_quebonafide/

Komentarze

Zobacz również

To zdjęcie dowodzi że Robert Lewandowski powoli przemienia się w Adama Małysza.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 14 września 2018 o 11:09 przez kwiatlotosu
Źródło: internet
Konflikt w kadrze. Zbigniew Boniek ujawnia szczegóły. "Niektórym przeszkadza Lewandowski"
W rozmowie z byłym reprezentantem Sebastianem Milą (TVP) prezes PZPN-u powiedział, że sukces na Euro zmienił reprezentację. Wcześniej wszyscy byli zadowoleni, że grają z Lewandowskim, teraz pojawiają się głosy, że za bardzo gwiazdorzy i nie widzi niczego poza czubkiem swojego nosa. "Kiedyś wszystkim podobało się, że mogą grać przy Robercie Lewandowskim, bo to była wartość dodana. Dzisiaj, muszę to powiedzieć ze smutkiem, niektórym to przeszkadza. Musimy to sobie jednak sami wyjaśnić w grupie" - powiedział Boniek.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 28 czerwca 2018 o 14:06 przez kwiatlotosu
Źródło: TVP
Lewandowski kontuzjowany. Nasz najlepszy strzelec nie wystąpi w meczu z Senegalem - jeśli zobaczysz gdzieś taką informację, to prawie na pewno będzie ona nieprawdziwa.
Robert Lewandowski to napastnik, który nie tylko dostarcza każdej drużynie, w której gra, worek goli (6 razy był królem strzelców ligi). W pakiecie dostarcza też gwarancję dobrego zdrowia - w przeciągu całej swojej kariery praktycznie nie miał poważniejszej kontuzji, a liczbę meczów które opuszcza w sezonie, zawsze można policzyć na palcach jednej ręki. Do tego wygląda na to, że swoją reprezentację traktuje priorytetowo - pod koniec sezonu grał mniej w Bayernie, być może właśnie dlatego, iż chciał mieć siły, by błysnąć na wielkiej imprezie. Sposób, w jaki Robert dba o zdrową dietę, jest wręcz legendarny, a nad tym, co je, ma dbać, zarządzająca własnym fitnessowo-żywieniowym imperium, żona Anna. Jeśli chodzi o niezdrowe napoje, jedyne zdjęcia Roberta z nimi, jakimi świat dysponuje, to te reklamowe, za które zostaje sowicie wynagrodzony. Poza tym, Lewandowski jest prawdziwym tytanem pracy nad sobą i samorozwoju. W ostatnich latach poprawił na przykład bardzo rzuty wolne i strzał lewą nogą. Nie zaniedbuje także ćwiczeń prehabilitacyjnych, które mają mu zapewnić możliwość gry w piłkę na najwyższym poziomie jak najdłużej jak to tylko możliwe. Nam pozostaje tylko usiąść wygodnie i czekać, jak dorzuci kolejne do 55 bramek strzelonych dla Polski (w wieku 30 lat jest już najlepszym strzelcem w jej historii).
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 19 czerwca 2018 o 07:06 przez kwiatlotosu
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Robert_Lewandowsk; https://sport.radiozet.pl/Pilka-nozna/Robert-Lewandowski-najlepszym-strzelcem-w-historii-reprezentacji; https://healthyplanbyann.com/robert-lewandowski-diet-is-part-of-success/
Wielka draka z udziałem Lewandowskiego na treningu! Jest zapis rozmowy
"Bild" dotarł do zapisu wideo, na którym widać, o co poszło. Matt Humels i Robert grali w jednej drużynie w trakcie treningu. W ostatniej akcji "Lewy" wiązał buta, a Hummels przegapił piłkę i przez to przegrali. Lewandowski zaczął obwiniać o porażkę kolegę jeszcze z czasów, gdy razem grali w Borussii. Oto wymiana zdań między piłkarzami. Mats Hummels: "Serio musiałeś zawiązać tego buta?". Robert Lewandowski: "To Ty puściłeś piłkę, to Twoja wina". Mats Hummels: "To był błąd, u Ciebie to sprawa postawy". Robert Lewandowski: "Ty ciągle tracisz piłki, tylko gadasz". Mats Hummels: "A siedź cicho, spadaj". Pilkarze nie podali sobie dłoni, ani nie pożegnali się po treningu. Awantura rozgrzewa plotki o transferze Lewandowskiego do innego klubu. Wymieniany jest Real Madryt i czołowe kluby angielskie.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 01 marca 2018 o 10:03 przez kwiatlotosu
Źródło: https://www.bavarianfootballworks.com/2018/2/28/17061762/bayern-munich-lewandowski-hummels-fight-argument-training-rummenigge-nonsense
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 01 grudnia 2017 o 18:12 przez kwiatlotosu
Źródło: https://www.instagram.com/_rl9/