Ikea przebija wszystkie inne sklepy i wprowadza coś, czego jeszcze nie było
Sposobów na promocje jest bardzi wiele. Jedne są bardziej skuteczne, a inne mniej. Sprzedawcy wciąż prześcigają się z pomysłami, aby klienci chcieli kupować właśnie u nich. Nejlepiej więc wprowadzić coś innowacyjnego. Coś czego jeszcze nigdzie indziej nie ma. Coś takiego zrobił właśnie sklep Ikea. Namawiają oni klientów, aby „nasikali” na ich reklamę, dzięki czemu dostaną atrakcyjną zniżkę. Niestety nie może tego zrobić pierwsza lepsza osoba. Dotyczy to bowiem tylko kobiet w ciąży. 

Jak się już zapewne domyślacie, w reklamie umieszczono test ciążowy, który będzie w stanie wykryć, czy umieszczony na stronie mocz pochodzi od kobiety będącej przy nadziei czy może nie. Obserwatorzy oceniają pomysł bardzo pozytywie. Wedlug nich jest to strzał w dziesiątkę i ukłon w stronę tej grupy społecznej, która na ogół jest dosyć pomijana. 

Reklama znajduje się w kobiecym magazynie „Amelia” czytelniczki zachęcane są do umieszczenie niewielkiej ilości moczu w przeznaczonym do tego miejscu. Dzięki temu cena łóżeczka dziecięcego zmienia się z 995 koron na 495 koron. Jak widzimy różnica jest niemal dwukrotna. Niestety promocja funkcjonuje obecnie tylko w Szwecji. Mamy jednak nadzieję, że podobne pomysły będą wprowadzane również do innych krajów. Autorem pomysłu jest agencja kreatywna Åkestam Holst we współpracy z labolatorium Mercene.

Zobaczcie to wszystko na filmie promocyjnym: 

14 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ

Dodano 12 stycznia 2018 o 19:01 przez Bartek Faryna źródło: http://www.adweek.com/creativity/ikea-wants-you-to-pee-on-this-ad-if-youre-pregnant-it-will-give-you-a-discount-on-a-crib/

Komentarze

Zobacz również

Środowisko

Dodano 19 maja 2018 o 20:05 przez Marcin Kabziński
Tak będą wyglądały stacje benzynowe w większości miast już w najbliższą niedzielę.

Dodano 12 kwietnia 2018 o 15:04 przez Bartek Faryna
Człowiek

Dodano 18 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: https://www.psychologytoday.com/us/blog/sleepless-in-america/200902/sexsomnia
Pewne rzeczy są takie, że każdy je widzi, jak tylko chce.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna
Człowiek
Kobieta zgłosiła się do doktora ze „swędzeniem oczu”. Lekarz odkrył w jej rzęsach coś strasznego

Jeśli jecie właśnie śniadanie/obiad/podwieczorek czy cokolwiek innego, to radzimy wam odstawić posiłek przynajmniej na chwilę. Dzisiaj poruszymy bowiem bardzo nieprzyjemny temat, z którym mocno związany będzie brak higieny. Zapnijcie więc pasy, odstawcie talerz na bok i poznajcie tajemniczą Panią Xu. Serwisy opisujące jej historię chciały zapewne oszczędzić kobiecie złej sławy, dlatego też nadano jej ten zagadkowy pseudonim. Pani Xu pochodzi z centralnej części chińskiej prowincji Hubei.

Któregoś dnia zgłosiła się do lekarza z problemem. Jej oczy swędziały i piekły tak, że od pewnego czasu kobieta nie mogła sobie już z tym poradzić. Warto w tym miejscu wspomnieć, że zmagała się z tym już od dwóch lat, jednak dopiero w ciągu ostatnich kilku tygodni swędzenie nasiliło się do tego stopnia, że Pani Xu nie była wstanie dłużej tego wytrzymać. 

Pan doktor dokonał oględzin oczu kobiety, wykonał wstępne badania i bez większego problemu postawił diagnozę. Była ona na tyle przerażająca, że nawet sam lekarz był bardzo zdumiony. Zobaczcie zresztą sami. 


Dodano 16 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: http://www.ladbible.com/news/weird-news-womens-itchy-eyes-caused-by-100-parasites-living-in-her-eyelashes-20171213?c=1513156204728