Indyjska armia odnalazła Yeti. Jako dowód pokazali nawet zdjęcia
Yeti - mityczny człowiek śniegu, którego ślady pojawiają się w ośnieżonych partiach gór regularnie co jakiś czas. Nie ma jednego regionu, w którym występuje. Wydawać by się mogło, że można go znaleźć zarówno na terenie obydwu Ameryk, w Europie, w Azji a nawet w Afryce. 

Wokół postaci Yeti krąży bardzo wiele legend oraz opowieści, z czego praktycznie żadna nie została potwierdzona. Nic zresztą dziwnego, ci którzy natknęli się na człowieka śniegu raczej nie przeżywali spotkania z nim, albo nie posiadali żadnych dowodów na to, że naprawdę go widzieli. W sieci można wprawdzie natknąć się na jakieś filmy, jednak większość z nich jest niewyraźna i prawie nic na nich nie widać. 

Jednak teraz pojawiły się zupełnie nowe poszlaki. Sama armia Indyjska twierdzi, że posiada niezbite dowody na istnienie człowieka śniegu. Biuro prasowe sił zbrojnych Indii opublikowało na Twitterze odpowiednie zdjęcia. Zobaczcie zresztą sami. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 02 maja 2019 o 16:05 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 25 czerwca 2019 o 17:06 przez e-wonsz
Europa przygotowuje się na nadejście czegoś strasznego. Ostatnim razem zmarło tysiące osób
Jeśli planujecie właśnie swoje wakacje - róbcie to mądrze i z głową. Miejcie też na uwadze pewne kwestie, które dość trudno przeoczyć ostatnimi czasy. Mamy tu na myśli oczywiście zabójczo (dosłownie) wysokie temperatury. Meteorolodzy przewidują, że w przyszłym tygodniu Europę nawiedzi prawdziwe piekło. Jeśli więc zamierzaliście wygrzewać się gdzieś w słońcu we Włoszech, Hiszpanii, Francji czy Portugalii - lepiej zmieńcie swoje plany. 

Ostatni raz, kiedy na Starym Kontynencie było tak gorąco, pamiętają tylko ludzie, którzy mają już co najmniej 20 lat na karku. Miało to bowiem miejsce w 2003 roku, a wiadomo, że świadome dzieciństwo zaczyna się dopiero po kilku latach życia. Wracając jednak do tematu - w 2003 roku temperatury osiągały tak ekstremalny poziom, że w samej Francji w krótkim czasie zmarło aż 15 000 osób. 

Właśnie wtedy słupki rtęci na południu kraju pokazywały aż 44,1*C. Przewiduje się, że Bramy Piekieł otworzą się ponownie i w ciągu najbliższych kilkunastu dni Europa znów zostanie nawiedzona przez ekstremalne upały. Najgorzej będzie właśnie we Francji, Włoszech, Hiszpanii i Portugalii. Nasz kraj wciąż będzie stosunkowo chłodny, bo u nas termometry pokażą zaledwie 35*C na południu kraju. 

Jeśli więc chcecie wybrać się gdzieś na urlop, a wypada wam on akurat w przyszłym tygodniu, lepiej udajcie się gdzieś na daleką północ - może być nawet północ naszego kraju. Tam powinno być w miarę znośnie.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 26 czerwca 2019 o 18:06 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 26 czerwca 2019 o 17:06 przez MarcinZfejsa
Źródło: youtube
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 26 czerwca 2019 o 17:06 przez Defdef
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 26 czerwca 2019 o 17:06 przez Defdef