Indyjska armia odnalazła Yeti. Jako dowód pokazali nawet zdjęcia
Ślady odkryto 9 kwietnia tego roku w trakcie jednej z wypraw armii w okolice bazy wojskowej Makalu, na terenie Parku Narodowego Makalu-Barun. Tam właśnie regularnie widywano wcześniej legendarną istotę. Ślady miały podobno 80 cm długości i prawie 40 cm szerokości, więc nie mogły należeć nawet do największego mężczyzny. Czy jednak są one wystarczającym dowodem? 

Internauci są dość sceptycznie nastawieni do tego wszystkiego. Wielu z nich zwróciło uwagę, że legenda o Yeti została już dawno temu obalona naukowo i nie ma żadnych podstaw, aby nadal twierdzić, że może być inaczej. 

Armia Indii ma jednak swoje zdanie na ten temat i wszystko wskazuje na to, że nie zamierzają oni z niego rezygnować. Pod zdjęciami mogliśmy przeczytać: 

„Po raz pierwszy w historii górska grupa ekspedycyjna indyjskiej armii potwierdziła położenie śladów stóp legendarnego Yeti”.

Wszystko wskazuje więc na to, że podchodzą oni do całego tematu na poważnie i są święcie przekonani, że kilka śladów na śniegu stanowi jakikolwiek dowód na istnienie człowieka śniegu. Powodzenia! 

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 02 maja 2019 o 16:05 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 25 czerwca 2019 o 17:06 przez e-wonsz
Europa przygotowuje się na nadejście czegoś strasznego. Ostatnim razem zmarło tysiące osób
Jeśli planujecie właśnie swoje wakacje - róbcie to mądrze i z głową. Miejcie też na uwadze pewne kwestie, które dość trudno przeoczyć ostatnimi czasy. Mamy tu na myśli oczywiście zabójczo (dosłownie) wysokie temperatury. Meteorolodzy przewidują, że w przyszłym tygodniu Europę nawiedzi prawdziwe piekło. Jeśli więc zamierzaliście wygrzewać się gdzieś w słońcu we Włoszech, Hiszpanii, Francji czy Portugalii - lepiej zmieńcie swoje plany. 

Ostatni raz, kiedy na Starym Kontynencie było tak gorąco, pamiętają tylko ludzie, którzy mają już co najmniej 20 lat na karku. Miało to bowiem miejsce w 2003 roku, a wiadomo, że świadome dzieciństwo zaczyna się dopiero po kilku latach życia. Wracając jednak do tematu - w 2003 roku temperatury osiągały tak ekstremalny poziom, że w samej Francji w krótkim czasie zmarło aż 15 000 osób. 

Właśnie wtedy słupki rtęci na południu kraju pokazywały aż 44,1*C. Przewiduje się, że Bramy Piekieł otworzą się ponownie i w ciągu najbliższych kilkunastu dni Europa znów zostanie nawiedzona przez ekstremalne upały. Najgorzej będzie właśnie we Francji, Włoszech, Hiszpanii i Portugalii. Nasz kraj wciąż będzie stosunkowo chłodny, bo u nas termometry pokażą zaledwie 35*C na południu kraju. 

Jeśli więc chcecie wybrać się gdzieś na urlop, a wypada wam on akurat w przyszłym tygodniu, lepiej udajcie się gdzieś na daleką północ - może być nawet północ naszego kraju. Tam powinno być w miarę znośnie.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 26 czerwca 2019 o 18:06 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 26 czerwca 2019 o 17:06 przez MarcinZfejsa
Źródło: youtube
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 26 czerwca 2019 o 17:06 przez Defdef
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 26 czerwca 2019 o 17:06 przez Defdef