Influencer Artur Szpilka ewakuowany z gór przez GOPR. Jego pies ledwo przeżył
Taka lekkomyślność i swoboda w podjęciu decyzji o wzywaniu GOPR-u zdenerwowała fanów influencera. Zdaniem internautów Szpilka powinien płacić za akcję ratunkową.

„Kolejny dowód na to że akcje ratunkowe powinny być płatne. Ratownicy się narażają bo ktoś ma problem z myśleniem. Słabe”, „Co za dzban”, „Od tygodnia ludzie wrzucają filmiki o masakrycznie złej pogodzie na Śnieżce…”, „Od kilku dni GOPR i TOPR ogłaszają w górach zagrożenie lawinowe i koleś zapiedala z psem w góry, a potem cieszy ryj, że za pieniądze podatników wraca z gór?” - piszą fani na profilu Szpilki.

Co ciekawe, Artura w obronę wzięła jego kochanka, która wprost napisała, że: „Dajcie spokój i grzejcie dupy na kanapie... Jutro też wchodzimy”.

Życzymy powodzenia.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 07 stycznia 2019 o 16:01 przez MarcinZfejsa
Źródło: https://www.instagram.com/artur_szpilka/

Komentarze

Zobacz również

Wszyscy robią was w konia! Blue Monday to jedna wielka ściema
Właśnie mija najbardziej depresyjny dzień w roku, powszechnie zwany „Blue monday”. Według definicji przypada on na trzeci poniedziałek stycznia - czyli w roku 2019 wypadło na dzień 21 stycznia. Do roku 2011 był to ostatni poniedziałek pełnego tygodnia stycznia, więc daty czasem się nie zgadzały. W tym roku jednak nie robiłoby to nawet większej różnicy. 

Blue monday to najbardziej depresyjny dzień w całym roku. Pomysłodawcą teorii był Cliff Arnal, psycholog i były współpracownik Uniwersytetu w Cardiff. Data została wyznaczona na podstawie skomplikowanego który został stworzony przez psychologa. Zawierały się w nim czynniki meteorologiczne, ekonomiczne oraz psychologiczne. 

Dziś na Facebooku na pewno natknęliście się na wiele wpisów dotyczących właśnie „niebieskiego poniedziałku” (dosłowne tłumaczenie). Wielu z was pewnie nie zdaje sobie nawet sprawy z tego, że zostaliście oszukani. O czym konkretnie mowa? Zapraszamy dalej. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 21 stycznia 2019 o 20:01 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 stycznia 2019 o 12:01 przez MarcinZfejsa
Źródło: se.pl
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 stycznia 2019 o 10:01 przez MarcinZfejsa
Źródło: fakt.pl
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 stycznia 2019 o 10:01 przez MarcinZfejsa
Źródło: rmf.fm
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 16 stycznia 2019 o 21:01 przez jatoja