Człowiek
Jak długo plemniki są w stanie przeżyć poza ciałem mężczyzny oraz czy są zdolne do zapłodnienia?
Wiele par uprawia seks bez zabezpieczenia mimo tego, że wcale nie chcą zajść w ciążę. Czasem robią to pod wpływem chwili, a chłopak obiecuje, że „wyciągnie w porę”; czasem po prostu akurat nie mają gumek czy innych środków; a czasem mają po prostu wieloletni staż i wiedzą co i jak.
Wiele osób jednak wciąż obawia się, że plemniki, które były już poza ciałem mężczyzny, a w jakiś sposób dostały się w okolice intymne kobiety, mogą być zdolne do zapłodnienia. 

W sieci pojawia się mnóstwo podobnych pytań. Dziewczyny - najczęściej młode - martwią się, że miały na rękach odrobinę nasienia swojego chłopaka i dotknęły się w krocze. W takiej sytuacji od razu zaglądają w komputer i szukają odpowiedzi. Dzisiaj postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości w tej kwestii. A więc jak długo plemniki są w stanie przeżyć poza ciałem mężczyzny?

Dodano 14 lutego 2018 o 20:02 przez Bartek Faryna źródło: https://www.webmd.com/infertility-and-reproduction/guide/sperm-and-semen-faq

Komentarze

Zobacz również

Środowisko

Dodano 19 maja 2018 o 20:05 przez Marcin Kabziński
Tak będą wyglądały stacje benzynowe w większości miast już w najbliższą niedzielę.

Dodano 12 kwietnia 2018 o 15:04 przez Bartek Faryna
Człowiek

Dodano 18 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: https://www.psychologytoday.com/us/blog/sleepless-in-america/200902/sexsomnia
Pewne rzeczy są takie, że każdy je widzi, jak tylko chce.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna
Człowiek
Kobieta zgłosiła się do doktora ze „swędzeniem oczu”. Lekarz odkrył w jej rzęsach coś strasznego

Jeśli jecie właśnie śniadanie/obiad/podwieczorek czy cokolwiek innego, to radzimy wam odstawić posiłek przynajmniej na chwilę. Dzisiaj poruszymy bowiem bardzo nieprzyjemny temat, z którym mocno związany będzie brak higieny. Zapnijcie więc pasy, odstawcie talerz na bok i poznajcie tajemniczą Panią Xu. Serwisy opisujące jej historię chciały zapewne oszczędzić kobiecie złej sławy, dlatego też nadano jej ten zagadkowy pseudonim. Pani Xu pochodzi z centralnej części chińskiej prowincji Hubei.

Któregoś dnia zgłosiła się do lekarza z problemem. Jej oczy swędziały i piekły tak, że od pewnego czasu kobieta nie mogła sobie już z tym poradzić. Warto w tym miejscu wspomnieć, że zmagała się z tym już od dwóch lat, jednak dopiero w ciągu ostatnich kilku tygodni swędzenie nasiliło się do tego stopnia, że Pani Xu nie była wstanie dłużej tego wytrzymać. 

Pan doktor dokonał oględzin oczu kobiety, wykonał wstępne badania i bez większego problemu postawił diagnozę. Była ona na tyle przerażająca, że nawet sam lekarz był bardzo zdumiony. Zobaczcie zresztą sami. 


Dodano 16 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: http://www.ladbible.com/news/weird-news-womens-itchy-eyes-caused-by-100-parasites-living-in-her-eyelashes-20171213?c=1513156204728