Jak dużo mamy czasu na myjni samochodowej bezdotykowej, jeśli wrzucimy złotówkę - porównanie kilku punktów
Każdy samochód wymaga tego, aby o niego dbać. Nie wystarczy jednak coroczny przegląd i wymiana oleju. Nie wystarczy też coroczna wymiana opon i wymiena płynu do spryskiwaczy na zimowy. Samochód wymaga o wiele więcej troski i poświęconego mu czasu, szczególnie jeśli chcemy, aby nasz pojazd cały czas był w bardzo dobrym stanie. 

Podstawą jest dobre i prawidłowe mycie. Jeśli mieszkacie na wsi i wszystko potraficie załatwić sobie sami, to pewnie myjecie swój samochód pod domem na podwórku. Gąbka, szampon, woda, wosk i sucha szmatka wystarczą, aby doprowadzić pojazd do perfekcyjnej czystości. 

Jeśli jednak mieszkacie w mieście to nie jesteście zapewne w stanie załatwić tego w ten sam sposób. Musimy więc jeździć na myjnię i korzystać z jej usług. W ostatnich latach ogromną popularność zaczęły zdobywać myjnie bezdotykowe, na których umyjemy samochód za pomocą tzw. pistoletu. Jest to całkiem dobra opcja, ponieważ nie ubrudzimy się za bardzo i wszystko możemy załatwić szybko i bezboleśnie. 

Myjnia bezdotykowa działa na zasadzie automatu - wrzucamy pieniądze i działa ona tak długo, na ile pozwolą nam wrzucone przez nas fundusze. Czy jednak zastnawialiście się, czy 1 zł wart jest tyle samo na każdej myjni? Czy zastanawialiście się kiedyś na ile czasu mycia wystarcza taka złotówka? Znamy odpowiedź na to pytanie. Zapraszamy dalej. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 13 września 2018 o 17:09 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

Tegoroczna zmiana czasu z zimowego na letni może być naszą ostatnią zmianą czasu w historii
Lubicie zmianę czasu z zimowego na letni i z letniego na zimowy? Ta pierwsza może być szczególnie bolesna na samym początku. Śpimy wtedy bowiem o godzinę krócej, jak to zwykle się mawia. Zmiana czasu z zimowego na letni następuje z godziny 2 na 3. Warto więc położyć się spać wcześniej niż zwykle, szczególnie jeśli musimy w jakimś celu wstać o konkretnej godzinie. Okazuje się jednak, że tegoroczna zmiana czasu może być naszą ostatnią w historii. 

Ankiety przeprowadzone na terenie Unii Europejskiej udowodniły, że zdecydowana większość mieszkańców jest za wycofaniem tej praktyki. Ich zdaniem jest ona całkowicie zbędna i tylko nam szkodzi. Przestawienie zegara biologicznego każdego człowieka nie jest wcale dobre dla jego zdrowia. No a my musimy robić to dwa razy do roku i to w dość brutalny sposób. 

Komisja Europejska już od dłuższego czasu pracuje nad likwidacją zmiany czasu. Całkiem możliwe, że ich prace wkrótce się zakończą, a my sami nie będziemy musieli już przestawiać zegarków. Wszystko jednak zależy od tego, czy nasz kraj zdecyduje się pozostać przy czasie zimowym czy przy czasie letnim. 

Jeśli wybierzemy tę drugą możliwość, to 31 marca tego roku przestawimy zegarki po raz ostatni. Jeśli natomiast zdecydujemy się na czas zimowy, to czeka nas jeszcze zmiana czasu pod koniec października tego roku. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 21 lutego 2019 o 21:02 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lutego 2019 o 21:02 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 lutego 2019 o 17:02 przez MarcinZfejsa
Źródło: Wiedza własna
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 lutego 2019 o 17:02 przez MarcinZfejsa
Źródło: instaram
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 lutego 2019 o 17:02 przez MarcinZfejsa
Źródło: instagram