„Już nigdy nie pojadę autobusem”! Jedna z pasażerek przerażona tym, co wydobywało się z siedzenia w autobusie
W komunikacji publicznej spędzamy dosłownie całe godziny tygodniowo. Jeśli macie daleko do szkoły/pracy, to na pewno coś o tym wiecie. Podróż potrafi się jeszcze dodatkowo wydłużyć, jeśli przychodzi nam wracać w godzinach szczytu - chyba nie ma nic gorszego. Ten czas spędzony w transporcie publicznym spędzamy na różne sposoby. Jedni słuchają muzyki, inni czytają książki, a jeszcze inni poświęcają go na rozmyślanie, a jest o czym rozmyślać. Można na przykład zastanawiać się dlaczego siedzenia mają te okropne wzory na sobie i dlaczego zawsze wyglądają one prawie tak samo. Na szczęście na to pytanie znamy odpowiedź i udzieliliśmy jej już kiedyś. Zobaczcie zresztą sami

Komunikacja to jednak nie tylko kontemplacja nad sensem życia, to również chwile, które potrafią przerazić, które potrafią obrzydzać lub chwile, które robią obydwie te rzeczy na raz. Jedną z takich chwil przeżyła nasza dzisiejsza bohaterka i nawet nagrała z tego film, który będziecie mogli obejrzeć później. Zacznijmy jednak od początku. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 13 września 2018 o 21:09 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

Tegoroczna zmiana czasu z zimowego na letni może być naszą ostatnią zmianą czasu w historii
Lubicie zmianę czasu z zimowego na letni i z letniego na zimowy? Ta pierwsza może być szczególnie bolesna na samym początku. Śpimy wtedy bowiem o godzinę krócej, jak to zwykle się mawia. Zmiana czasu z zimowego na letni następuje z godziny 2 na 3. Warto więc położyć się spać wcześniej niż zwykle, szczególnie jeśli musimy w jakimś celu wstać o konkretnej godzinie. Okazuje się jednak, że tegoroczna zmiana czasu może być naszą ostatnią w historii. 

Ankiety przeprowadzone na terenie Unii Europejskiej udowodniły, że zdecydowana większość mieszkańców jest za wycofaniem tej praktyki. Ich zdaniem jest ona całkowicie zbędna i tylko nam szkodzi. Przestawienie zegara biologicznego każdego człowieka nie jest wcale dobre dla jego zdrowia. No a my musimy robić to dwa razy do roku i to w dość brutalny sposób. 

Komisja Europejska już od dłuższego czasu pracuje nad likwidacją zmiany czasu. Całkiem możliwe, że ich prace wkrótce się zakończą, a my sami nie będziemy musieli już przestawiać zegarków. Wszystko jednak zależy od tego, czy nasz kraj zdecyduje się pozostać przy czasie zimowym czy przy czasie letnim. 

Jeśli wybierzemy tę drugą możliwość, to 31 marca tego roku przestawimy zegarki po raz ostatni. Jeśli natomiast zdecydujemy się na czas zimowy, to czeka nas jeszcze zmiana czasu pod koniec października tego roku. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 21 lutego 2019 o 21:02 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lutego 2019 o 21:02 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 lutego 2019 o 17:02 przez MarcinZfejsa
Źródło: Wiedza własna
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 lutego 2019 o 17:02 przez MarcinZfejsa
Źródło: instaram
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 lutego 2019 o 17:02 przez MarcinZfejsa
Źródło: instagram