Już wiadomo dlaczego własne pierdy pachną! Naukowcy rozwikłali tę zagadkę. Będziecie zaskoczeni
Wyjaśnienie dlaczego własne pierdy pachną tej osobie, która je wypuściła jest stosunkowo proste. Każdy człowiek posiada charakterystyczną dla siebie florę bakteryjną. Dzięki temu gazy różnych osób mają całkowicie różny, unikalny skład i zapach. Ewolucyjnie zmysł zapachu wykształcił się w ten sposób, że po jakimś czasie staje się niewrażliwy na zapach, na który jesteśmy często narażeni. Właśnie dzięki temu własne pierdy nie cuchną. To jednak nie wszystko - czasami dobrze jest powąchać własnego pierda! Dlaczego? O tym na następnym slajdzie.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 12 marca 2019 o 12:03 przez MarcinZfejsa

Komentarze

Zobacz również

W Polsce wprowadzona zostanie kaucja za plastikowe butelki - wiemy ile dokładnie wyniesie
Jeśli byliście kiedyś w jednym z zachodnich krajów - jak na przykład w Niemczech - to pewnie rzuciło wam się w oczy kilka rzeczy. Przede wszystkim wielkie wiatraki, które rozciągają się często po sam horyzont, niesamowite autostrady ciągnące się przez cały kraj oraz dodatkowa kaucja w sklepach, której nie uświadczymy w Polsce. Mowa oczywiście o kaucji na szklane, plastikowe oraz metalowe pojemniki na napoje. 

Musimy tam dodatkowo dopłacać do wszystkich napojów, jakie znajdują się w puszce, szklanej butelce lub plastikowej butelce. kaucja ta wcale nie jest taka droga i można ją łatwo odzyskać. Wystarczy tylko oddawać pojemniki do odpowiednich automatów w sklepach. W ten sposób otrzymujemy specjalne bony zakupowe do zrealizowania w sklepie, w którym oddaliśmy puste butelki. 

Okazuje się, że nasz własny rząd również planuje wprowadzenie podobnego rozwiązania. Dotyczyło będzie ono jednak tylko butelek plastikowych typu PET. Wiadomo nawet, ile dokładnie wynosiła będzie kaucja, którą przyjdzie nam zapłacić i w jaki sposób będzie to regulowane. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 maja 2019 o 16:05 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 maja 2019 o 19:05 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 maja 2019 o 16:05 przez Defdef
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 maja 2019 o 14:05 przez MarcinZfejsa
Źródło: instagram
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 maja 2019 o 11:05 przez Defdef