Kaja Pachalska pokazała pośladki! Ma piękniejszą pupę niż sama Lewandowska
Piękna aktorka znana z "Klanu" pochwaliła się zgrabnym ciałem i fotką z wakacji na swoim Instagramie. 

Niestety pogoda w Polsce nie sprzyja urlopom. Dlatego Kaja Paschalska z narzeczonym zdecydowali się wybrać na wakacje do słonecznej Sardynii. Tamtejsze plaże i pogoda są wręcz dedykowane opalaniu. Młoda aktorka wykorzystała te warunki także do zrobienia seksownej fotki na instagram. Kaja Paschalska pozuje topless pokazując pupę! 

 

Musimy przyznać, że widok jej ciała w zestawieniu z krajobrazem tworzy naprawdę miły obrazek. Podobnego zdania są fani aktorki, którzy w komentarzach nie szczędzili komplementów!

 

 

Piękny widok na bliższym jak i dalszym planie

CUDO NATURY BRAK SŁÓW.....

W końcu jakaś prawdziwa kobieta

15 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 13 lipca 2018 o 15:07

Komentarze

Zobacz również

Ktoś ukradł samochód Marty Kaczyńskiej. Gdy tylko się zorientował, zdecydował się oddać auto
Jak donosi TVN24, auto Kaczyńskiej o wartości około 300 tysiecy złotych zostało ukradzione z parkingu w Sopocie. W aucie znajdowały się dokumenty córki prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Prawdopodnie to skłoniło złodzieja, by... odstawić samochód pod posterunek policji. Istnieje też teoria, że ktoś, np. służby obcego państwa, w  ten sposób próbują wywierać presję na rodzinie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, według opinii wielu ekspertów sprawującego obecnie faktyczną władzę w kraju, ale mogącego mieć, także w otoczeniu najbliższych współpracowników, próbujących wywierać naciski agentów rosyjskich.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2018 o 14:09 przez kwiatlotosu
Źródło: TVN24; Policja; https://natemat.pl/212439,ten-wywiad-sprzed-roku-teraz-wyglada-zupelnie-inaczej-macierewicz-wedlug-solidarnosci-byl-agentem-kgb; https://liberte.pl/walczac-kultura-rosyjska-siatka-wplywow-w-polsce/; https://wiadomosci.onet.pl/swiat/rosja-ma-wplyw-na-zmiany-w-polskim-prawie-i-nie-tylko-analiza-analiza/n6rzrpj; http://www.pap.pl/aktualnosci/news,672955,raport-tajne-wplywy-rosji-w-krajach-europy-srodkowej-i-wschodniej.html
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2018 o 12:09 przez kwiatlotosu
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2018 o 11:09 przez kwiatlotosu
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2018 o 11:09 przez kwiatlotosu
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 18 września 2018 o 08:09 przez jatoja