Katarzyna Skrzynecka wyśmiewa zarzuty internautów o retuszowanie zdjęć córki: "Ech, biedni są tacy FRUSTRACI"
Po tym, jak Katarzyna Skrzynecka głośno wypowiedziała się na temat udręki, którą niewątpliwie są w tych czasach wakacje nad polskim morzem, wielu internautów przyznało aktorce rację i pochwaliło ją za jej szczerość oraz bezpośredniość.

Zaledwie kilka dni później 48-latka znalazła się pod ostrzałem krytyki, gdy udostępniła na swoim profilu instagramowym zdjęcie z córką, na którym widać, że twarz Alikii ewidentnie została przepuszczona przez "upiększający" filtr. W środę Kasia postanowiła odnieść się do zarzutów o "seksualizajcę" 7-latki, twierdząc, że nie poddała zdjęć córki żadnej obróbce graficznej.

Czasem piszę o spektaklach... Czasem o koncertach... Czasem o rodzinie... Czasem żartem... Czasem serio... Co któryś mój post aktywuje frustrację niektórych gości mojego Profilu... Obsesja internautów z jakimiś filtrami graficznymi. Smętne to. I śmieszne to. Tak trudno zdzierżyć niektórym ludziom, gdy ktoś wygląda pogodnie i estetycznie BEZ operacji plastycznych i BEZ programów graficznych? Co bardziej nawiedzeni dopatrują się nawet "wygładzenia zmarszczek" na twarzy mojej 7-letniej córeczki oraz "wymalowanych rzęs" na naturalnej, ciemnej oprawie oczu niebieskookiego dziecka.

Ech, biedni są tacy frustraci - kontynuowała swój wywód. Dodatkowo jak fajnie jest komentować ludzi o profilach sygnowanych własnym imieniem i nazwiskiem, samemu bohatersko kuląc się za pseudonimem. Na szczęście to JA decyduję, jakim hejterskim avatarom blokuję dostęp do odwiedzania mojego profilu. Nie liczy się ilość "klikalności followersów", tylko JAKOŚĆ, KLASA I POZYTYWNA ENERGIA.

Post Skrzyneckiej spotkał się z aprobatą jej fanów, którzy uwierzyli w zapewnienia idolki, w licznych komentarzach gratulując jej postawy oraz dystansu do siebie.

"Dobrze napisane. Podziwiam", "Pani Kasiu, proszę o więcej tej pozytywnej i uśmiechniętej energii, tak mało w naszym społeczeństwie humoru i dystansu do wielu spraw", "A tak naprawdę, to zawsze pani świetnie wygląda. Jest Pani szczęśliwą, chyba spełnioną kobietą, bo bije od pani taka radość i pozytywna energia" - pisali.

Myślicie, że poniższe zdjęcia Kasi z Akilią naprawdę nie zostały przepuszczone przez żaden filtr?

10 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 31 lipca 2019 o 20:07 przez Defdef

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 22:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 20:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 20:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 17:07 przez Defdef

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef