Klient odkrył mega przekręt w Biedronce! Jeżeli robisz zakupy w tym sklepie sprawdź, czy nie płacisz za dużo
Biedronka, to obok Lidla, najbardziej rozpoznawalna sieć sklepów w Polsce. Polacy zostawiają w niej codziennie miliony złotych. Jeden z klientów Biedronki odkrył jednak, że siec nie jest do końca uczciwa względem swoich klientów. Użytkownik serwisu wykop.pl postanowił sprawdzić, czy waga produktów podawanych w Biedronce na opakowaniu jest zgodna z prawdą. Okazuje się, że nie. Co gorsza, w niektórych przypadkach różnice są naprawdę ogromne. Internauta przedstawia w jaki sposób oszukuje Biedronka na przykładzie pakowanego łososia.

Na opakowaniu ryby widnieje masa 402 gramy. Po zważeniu ryby w domu okazuje się, że waży ona tak naprawdę… 364 gramy. „Zostaliśmy okradzeni na 1.20 zł. Nie bójmy się tego słowa. Proponuję iść do sklepu, wziąć 4 kajzerki i nie zapłacić. Kto by się przejął taką kwotą” – tłumaczy internauta. Jeżeli myślicie, że to tylko jednostkowy przypadek, to jesteście w błędzie. Przy okazji kolejnych zakupów ten sam klient sprawdził jak wygląda sytuacja w przypadku mięsa mielonego. „Sznycle z fileta z indyka. W opakowaniu mialo byc 400 g. Wyszlo 350 gramów. Tylko 1/8 mniej. Zaledwie 1.15 zł. Oczywiście w skali jednych zakupów, wcale nie tak dużo. Patrz, zapłaciłeś za kolejne 4 kajzerki, nie biorąc ich ze sobą… Można pośmieszkować. Ale biedronek mamy w Polsce ponad 2000. A gdyby każda sprzedała tylko jedno takie mięso? 2000 zł już robi różnicę” – czytam w pełnym emocji wpisie.
9 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 26 czerwca 2019 o 13:06 przez MarcinZfejsa

Komentarze

Zobacz również

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Imię Kinga to zdrobnienie od germańskiego imienia Kunegunda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Blondynki mają przewagę nad brunetkami jeśli chodzi o... włosy. Blondynki mają średnio 140 tys. włosów na głowie, podczas gdy brunetki 110 tys.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09

Starożytni Grecy wierzyli, że kobiety o rudej barwie włosów przeistaczały się po śmierci w wampiry.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef

Blond włosy i zielone oczy to jedna z najrzadszych kombinacji na świecie. Tylko 0,3% osób na świcie tak wygląda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef