Klinika oferuje zrobienie „sześciopaka” zaledwie w kilka godzin. Zabieg bije rekordy popularności
Idzie lato. Wszyscy trenerzy osobiści wrzucają swoje oferty „last minute” na zrobienie wymarzonej plażowej sylwetki. Oczywiście wszystko jest możliwe i nawet z dość wysokiej wagi jesteśmy w stanie do lipca czy sierpnia zejść w nieco bardziej prawidłowe dla nas rejony, jednak wszystko to wymaga od nas sporo wysiłku oraz wyrzeczeń. Nic nie przychodzi łatwo, a już na pewno nie wymarzona plażowa sylwetka. 

Jedni więc głodzą się całymi dniami, inni spędzają na siłowni godziny, jeszcze inni odwołuj się do medycyny niekonwencjonalnej, a jeszcze inni zażywają środki, których zadanie polega na spalaniu tłuszczu. Niektóre z tych metod są bardziej skuteczne, inne mniej. Wszystkie jednak wymagają czasu. 

Istnieje jednak pewien sposób, aby uzbroić się w wymarzony sześciopak na brzuchu w kilka chwil. Swoją ofertę przedstawiła pewna klinika i cieszy się ona niezwykłą popularnością. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 01 maja 2019 o 17:05 przez e-wonsz
Źródło: http://www.ladbible.com/community/weird-instant-six-pack-surgery-is-now-a-thing-20190430?source=facebook&fbclid=IwAR3YSCdjLaDulnioeCW-KiT_9yQ-pSvWjKU1f0Tg3slfj5AvsWM1WVkZOvs

Komentarze

Zobacz również

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Imię Kinga to zdrobnienie od germańskiego imienia Kunegunda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Blondynki mają przewagę nad brunetkami jeśli chodzi o... włosy. Blondynki mają średnio 140 tys. włosów na głowie, podczas gdy brunetki 110 tys.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09

Starożytni Grecy wierzyli, że kobiety o rudej barwie włosów przeistaczały się po śmierci w wampiry.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef

Blond włosy i zielone oczy to jedna z najrzadszych kombinacji na świecie. Tylko 0,3% osób na świcie tak wygląda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef