Człowiek
Kobiety, które dostały swojej pierwszej miesiączki przed 12 rokiem życia, w przyszłości czeka coś nieciekawego

Pierwszy okres jest dla każdej dziewczynki czymś, co na pewno zapamiętują do końca swojego życia. Dramatyczność całej sytuacji zwiększa się dodatkowo wtedy, kiedy młoda kobieta nie jest w ogóle na to przygotowania i nie jest odpowiednio poinformowana.

Dzisiejsze nastolatki mają znacznie bardziej ułatwione zadanie – żyjemy w końcu w erze wszechobecnej i łatwo dostępnej informacji. Jeśli więc któraś młoda dama jest ciekawa, wystarczy że wpisze odpowiednie zapytanie do wyszukiwarki i gotowe. Nie zawsze jednak tak było.

Pierwsza menstruacja przychodzi zazwyczaj gdzieś pomiędzy 12 a 13 rokiem życia. Oczywiście jest to kwestia w pełni indywidualna i może ona nadejść znacznie wcześniej lub znacznie później. Okazuje się jednak, że pierwsza miesiączka pojawiająca się jeszcze przed 12 urodzinami może oznaczać dla kobiety coś nieciekawego.


Dodano 11 lutego 2018 o 20:02 przez Bartek Faryna źródło: http://www.telegraph.co.uk/science/2017/01/25/women-go-puberty-12-likely-suffer-early-menopause/

Komentarze

Zobacz również

Środowisko

Dodano 19 maja 2018 o 20:05 przez Marcin Kabziński
Tak będą wyglądały stacje benzynowe w większości miast już w najbliższą niedzielę.

Dodano 12 kwietnia 2018 o 15:04 przez Bartek Faryna
Człowiek

Dodano 18 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: https://www.psychologytoday.com/us/blog/sleepless-in-america/200902/sexsomnia
Pewne rzeczy są takie, że każdy je widzi, jak tylko chce.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna
Człowiek
Kobieta zgłosiła się do doktora ze „swędzeniem oczu”. Lekarz odkrył w jej rzęsach coś strasznego

Jeśli jecie właśnie śniadanie/obiad/podwieczorek czy cokolwiek innego, to radzimy wam odstawić posiłek przynajmniej na chwilę. Dzisiaj poruszymy bowiem bardzo nieprzyjemny temat, z którym mocno związany będzie brak higieny. Zapnijcie więc pasy, odstawcie talerz na bok i poznajcie tajemniczą Panią Xu. Serwisy opisujące jej historię chciały zapewne oszczędzić kobiecie złej sławy, dlatego też nadano jej ten zagadkowy pseudonim. Pani Xu pochodzi z centralnej części chińskiej prowincji Hubei.

Któregoś dnia zgłosiła się do lekarza z problemem. Jej oczy swędziały i piekły tak, że od pewnego czasu kobieta nie mogła sobie już z tym poradzić. Warto w tym miejscu wspomnieć, że zmagała się z tym już od dwóch lat, jednak dopiero w ciągu ostatnich kilku tygodni swędzenie nasiliło się do tego stopnia, że Pani Xu nie była wstanie dłużej tego wytrzymać. 

Pan doktor dokonał oględzin oczu kobiety, wykonał wstępne badania i bez większego problemu postawił diagnozę. Była ona na tyle przerażająca, że nawet sam lekarz był bardzo zdumiony. Zobaczcie zresztą sami. 


Dodano 16 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: http://www.ladbible.com/news/weird-news-womens-itchy-eyes-caused-by-100-parasites-living-in-her-eyelashes-20171213?c=1513156204728