Kolega z pracy chce mi się dobrać do majtek. Dać mu?
Wiadomo, są dni lepsze i gorsze, ale taka jest codzienność. Nie zdecydowałam jeszcze, co mam z tym zrobić, nie mam dylematu moralnego, a po prostu nie wiem, czy mam ochotę na komplikacje. 

Zapowiada się coś pikantnego i egzotycznego, dawka endorfin jeszcze nikomu nie zaszkodziła... Ma piękne ciało i mocne ręce, milo się na niego patrzy. Wiem, że jest dyskretny i podejrzewam - 
wyjątkowo namiętny. Mam już od wielu lat przyjaciela, z którym kiedyś łączyło nas coś więcej, nasze kółko wzajemnej adoracji od czasu do czasu nabiera rumieńców, wirtualnych, ale zawsze. 

On jest dla mnie kimś bardzo ważnym i jego nie mogłabym nikim innym zastąpić, a mimo wszystko widzę pewne podobieństwa... Nie mam w zwyczaju zdradzać męża, jestem raczej erotomanem gawędziarzem, niegroźnym i teoretycznym. Ale czasem tak sobie myślę, że monogamia jest przereklamowana, a życie jest tylko jedno i powinniśmy brać, na co mamy ochotę. Sama nie wiem, czy mu dać szansę. Ot, co. Takie tam wieczorne przemyślenia...
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 11 września 2018 o 21:09 przez Defdef

Komentarze

Zobacz również

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Imię Kinga to zdrobnienie od germańskiego imienia Kunegunda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Blondynki mają przewagę nad brunetkami jeśli chodzi o... włosy. Blondynki mają średnio 140 tys. włosów na głowie, podczas gdy brunetki 110 tys.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09

Starożytni Grecy wierzyli, że kobiety o rudej barwie włosów przeistaczały się po śmierci w wampiry.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef

Blond włosy i zielone oczy to jedna z najrzadszych kombinacji na świecie. Tylko 0,3% osób na świcie tak wygląda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef