Korzystasz w ten sposób ze swojego smartfona? Przez to możesz nawet oślepnąć - naukowcy alarmują!
Szacuje się, że w tej chwili na całym świecie więcej osób ma swojego własnego smartfona niż szczoteczkę do zębów. Nie powinniśmy się temu dziwić, ponieważ smartfony posiadamy dla przyjemności, a mało kto czerpie takową z mycia zębów - jest to bardziej obowiązek. Nie zmienia to jednak faktu, że higiena jamy ust jest bardzo ważna, a późniejsze leczenie dentystyczne bardzo drogie. 

Powracając jednak do tematu smartfonów: wszyscy pewnie doskonale wiecie, jak większość osób z nich korzysta. Korzysta z nich mianowicie praktycznie cały czas. Nie trzeba być detektywem i mieć szóstego zmysłu, aby na ulicy zaobserwować to zjawisko. Setki osób z oczami wlepionymi w ekrany telefonów. W tramwajach, w autobusach, w domach, a nawet na chodnikach podczas marszu. 

Badacze University of Toledo udowodnili jednak, że przez smartfony można nawet oślepnąć i to nie są żarty. O czym konkretnie mowa? 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 10 sierpnia 2018 o 13:08 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 10 grudnia 2018 o 13:12 przez MarcinZfejsa
Źródło: fakt.pl
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 10 grudnia 2018 o 10:12 przez MarcinZfejsa
Źródło: plotek.pl
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 07 grudnia 2018 o 14:12 przez jatoja
Źródło: https://polskatimes.pl/marija-swietlana-nadiezda-ukrainki-i-rosjanki-marza-o-mezu-z-polski/ar/476782
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 07 grudnia 2018 o 14:12 przez jatoja
Źródło: https://www.pudelek.pl/artykul/139243/julka_wroblewska_pije_wodke_na_wykladzie_tylko_u_nas/
Naukowcy odkryli coś, przez co męski penis autentycznie się zmniejsza i na pewno masz to w kuchni
Pewnie niejednokrotnie słyszeliście już o tym, że są rzeczy, które są w stanie realnie zmniejszyć coś... na przykład wasz wzrost. Mówi się, że jeśli ktoś pali papierosy w okresie dojrzewania, to na pewno nie urośnie aż tyle, ile urosnąć powinien. Ma to też związek z wieloma przesądami. Niektórzy uważają nawet, że nie urośniemy również wtedy, kiedy leżymy, a ktoś zrobi nad nami krok i w ten sposób nad nami przejdzie. 

Oczywiście większość tego typu rewelacji można schować między bajki, ponieważ nie mają one żadnego potwierdzenia. Jednak naukowcy z Włoch przeprowadzili niedawno badania, których wyniki wyraźnie pokazują, że każdy z nas posiada w domu coś, co odpowiedzialne jest za zmniejszanie się męskich narządów płciowych i tym razem jest to prawda. 

Panowie, bójcie się! O czym jednak konkretnie mowa? Przekonacie się dalej. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 06 grudnia 2018 o 20:12 przez e-wonsz