Ładował telefon i słuchał muzyki na słuchawkach w tym samym czasie - kilka chwil później już nie żył
Całe zdarzenie miało miejsce w Tajlandii. 24-letni Kritsada Supol odpoczywał na łóżku w swoim mieszkaniu w Chonburi. Jego telefon był podłączony do ładowania, a on sam używał słuchawek w jakimś celu. Prawdopodobnie słuchał muzyki, choć policja nie wyklucza również tego, że mógł z kimś rozmawiać. Niestety w pewnym momencie doszło do krótkiego spięcia, które skończyło się dla 24-latka tragicznie. 

Ciało odnalazł właściciel wynajmowanego mieszkania jakiś czas później. Policja donosi, że wokół uszu ofiary dało się zauważyć rozległe oparzenia. To właśnie one świadczą o bezpośredniej przyczynie śmierci, a więc porażeniu prądem. 

Czy była to wina telefonu? Raczej nie. Był to standardowy model jednego z wiodących producentów. Eksperci winą obarczają raczej tani kabel oraz tanią ładowarkę, których używał chłopak. To wszystko używane jednocześnie z słuchawkami, nie mogło wyjść na dobre. 

Jeśli wiec sami korzystacie z tanich przewodów ładowania lub tanich ładowarek, to lepiej uważajcie na siebie i nie słuchajcie w tym czasie muzyki. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 05 lutego 2019 o 20:02 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

Tegoroczna zmiana czasu z zimowego na letni może być naszą ostatnią zmianą czasu w historii
Lubicie zmianę czasu z zimowego na letni i z letniego na zimowy? Ta pierwsza może być szczególnie bolesna na samym początku. Śpimy wtedy bowiem o godzinę krócej, jak to zwykle się mawia. Zmiana czasu z zimowego na letni następuje z godziny 2 na 3. Warto więc położyć się spać wcześniej niż zwykle, szczególnie jeśli musimy w jakimś celu wstać o konkretnej godzinie. Okazuje się jednak, że tegoroczna zmiana czasu może być naszą ostatnią w historii. 

Ankiety przeprowadzone na terenie Unii Europejskiej udowodniły, że zdecydowana większość mieszkańców jest za wycofaniem tej praktyki. Ich zdaniem jest ona całkowicie zbędna i tylko nam szkodzi. Przestawienie zegara biologicznego każdego człowieka nie jest wcale dobre dla jego zdrowia. No a my musimy robić to dwa razy do roku i to w dość brutalny sposób. 

Komisja Europejska już od dłuższego czasu pracuje nad likwidacją zmiany czasu. Całkiem możliwe, że ich prace wkrótce się zakończą, a my sami nie będziemy musieli już przestawiać zegarków. Wszystko jednak zależy od tego, czy nasz kraj zdecyduje się pozostać przy czasie zimowym czy przy czasie letnim. 

Jeśli wybierzemy tę drugą możliwość, to 31 marca tego roku przestawimy zegarki po raz ostatni. Jeśli natomiast zdecydujemy się na czas zimowy, to czeka nas jeszcze zmiana czasu pod koniec października tego roku. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 21 lutego 2019 o 21:02 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lutego 2019 o 21:02 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 lutego 2019 o 17:02 przez MarcinZfejsa
Źródło: Wiedza własna
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 lutego 2019 o 17:02 przez MarcinZfejsa
Źródło: instaram
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 lutego 2019 o 17:02 przez MarcinZfejsa
Źródło: instagram