Człowiek
Lekarze ostrzegają przed niebezpiecznym i zabójczym masturbowaniem się
Słyszeliście kiedyś o czymś takim, jak asfiksja autoerotyczna? Jest to jeden z typów parafilii polgający na odczuwaniu zaspokojenia seksualnego na skutek duszenia swojego partnera lub bycia duszonym przez niego. Czyli po prostu najzwyczajniejsze podduszanie w trakcie seksu, z tym że mamy tutaj do czynienia z masturbacją a nie stosunkiem z inną osobą.
 

Tego typu praktyki pomagają niektórym szybciej osiągnąc orgazm. Niezelażnie od tego, czy jest to masturbacja czy normalny stosunek płciowy z partnerem. Czasem takie osoby po prostu duszą się same ręką, czasem się podwieszają, czasem zakładają sobie na głowę foliowy worek, a czasem obwiązują swoją szyję czymś, co przypomina sznurek - na przykład lampkami choinkowymi (tak, to autentyczna historia). 

Takie osoby niestety nie zdają sobie sprawy z tego, że naprawdę niewiele trzeba, aby w ten sposób zrobić sobie poważną krzywdę. Nawet chwilowy niedobór tlenu w mózgu może skończyć się utratą przytomności a nawet śmiercią. 

Zdecydowana większość ofiar tego typu praktyk to mężczyźni. Niestety w tym miejscu trzeba również zwrócić uwagę na to, że statystyki często są niepełne. Trudno ostatecznie stwierdzić zgon w wyniku uduszenia się w trakcie masturbacji. Najczęściej jest to podciągane przez policję pod samobójstwo. Często też rodziny ofiar tuszują całą sprawę i usuwają wszelkie dowody z miejsca wypadku, no bo przecież wstyd. 

Nie jest to jednak żadna nowość czy „znak naszych czasów”. W latach 80-tych poważny problem stanowiła masturbacja odkurzaczem. Oczywiście robili to tylko mężczyźni, a sam akt nie kończył się śmiercią lecz poważnymi uszkodzeniami prącia. 

Morał całej historii jest więc taki: masturbacja to nic złego, o ile robisz to bezpiecznie. 

Dodano 10 lutego 2018 o 18:02 przez Bartek Faryna źródło: http://www.iflscience.com/health-and-medicine/dangerous-masturbation-kills-a-suprising-number-of-people/

Komentarze

Zobacz również

Środowisko

Dodano 19 maja 2018 o 20:05 przez Marcin Kabziński
Tak będą wyglądały stacje benzynowe w większości miast już w najbliższą niedzielę.

Dodano 12 kwietnia 2018 o 15:04 przez Bartek Faryna
Człowiek

Dodano 18 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: https://www.psychologytoday.com/us/blog/sleepless-in-america/200902/sexsomnia
Pewne rzeczy są takie, że każdy je widzi, jak tylko chce.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna
Człowiek
Kobieta zgłosiła się do doktora ze „swędzeniem oczu”. Lekarz odkrył w jej rzęsach coś strasznego

Jeśli jecie właśnie śniadanie/obiad/podwieczorek czy cokolwiek innego, to radzimy wam odstawić posiłek przynajmniej na chwilę. Dzisiaj poruszymy bowiem bardzo nieprzyjemny temat, z którym mocno związany będzie brak higieny. Zapnijcie więc pasy, odstawcie talerz na bok i poznajcie tajemniczą Panią Xu. Serwisy opisujące jej historię chciały zapewne oszczędzić kobiecie złej sławy, dlatego też nadano jej ten zagadkowy pseudonim. Pani Xu pochodzi z centralnej części chińskiej prowincji Hubei.

Któregoś dnia zgłosiła się do lekarza z problemem. Jej oczy swędziały i piekły tak, że od pewnego czasu kobieta nie mogła sobie już z tym poradzić. Warto w tym miejscu wspomnieć, że zmagała się z tym już od dwóch lat, jednak dopiero w ciągu ostatnich kilku tygodni swędzenie nasiliło się do tego stopnia, że Pani Xu nie była wstanie dłużej tego wytrzymać. 

Pan doktor dokonał oględzin oczu kobiety, wykonał wstępne badania i bez większego problemu postawił diagnozę. Była ona na tyle przerażająca, że nawet sam lekarz był bardzo zdumiony. Zobaczcie zresztą sami. 


Dodano 16 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: http://www.ladbible.com/news/weird-news-womens-itchy-eyes-caused-by-100-parasites-living-in-her-eyelashes-20171213?c=1513156204728