Magda Gessler opublikowała zdjęcie Lary Gessler w majtkach. „Pupa ładna, ale żeby matka takie zdjęcia udostępniała?”
Magda Gessler, restauratorka i celebrytka uwielbia, gdy jest o niej głośno. Gessler słynie też z nieszablonowego prowadzenia swoich mediów społecznościowych - zdjęcia które wrzuca, a szczególnie opisy do nich, często zbierają dziesiątki tysięcy polubień na Fanpage’u i Instagramie. Magda Gessler jakiś czas temu zaczęła również mocno promować swoją córkę - Larę Gessler. Promocja przyniosła oczekiwany skutek - od 2018 roku Lara jest na fali wznoszącej i bardzo szybko zyskuje na popularności. Córka Gessler doskonale wie jak podgrzewać atmosferę wokół swojej osoby - fani uwielbiają ją między innymi dlatego, że dość często publikuje na swoim Instagramie bardziej rozebrane niż ubrane zdjęcia. Tym razem jednak na wpół nagie zdjęcie Lary wrzuciła… jej mama - Magda Gessler. Na swoim Facebooku opublikowała zdjęcie córki w samych majtkach i podpisała je: „Bardzo jestem dumna z Lary: wspaniała, pracowita, zdolna, z charakterem…Proszę o besos dla niej”. Zdanie fanów Gessler na temat tej publikacji są podzielone - część internautów uważa, że matka nie powinna publikować tak odważnych fotografii swojej córki.
14 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 01 maja 2019 o 16:05 przez MarcinZfejsa
Źródło: http://www.plotek.pl/plotek/7,154063,24742684,magda-gessler-pokazala-zdjecie-lary-w-bieliznie-w-komentarzach.html

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 25 czerwca 2019 o 17:06 przez e-wonsz
Europa przygotowuje się na nadejście czegoś strasznego. Ostatnim razem zmarło tysiące osób
Jeśli planujecie właśnie swoje wakacje - róbcie to mądrze i z głową. Miejcie też na uwadze pewne kwestie, które dość trudno przeoczyć ostatnimi czasy. Mamy tu na myśli oczywiście zabójczo (dosłownie) wysokie temperatury. Meteorolodzy przewidują, że w przyszłym tygodniu Europę nawiedzi prawdziwe piekło. Jeśli więc zamierzaliście wygrzewać się gdzieś w słońcu we Włoszech, Hiszpanii, Francji czy Portugalii - lepiej zmieńcie swoje plany. 

Ostatni raz, kiedy na Starym Kontynencie było tak gorąco, pamiętają tylko ludzie, którzy mają już co najmniej 20 lat na karku. Miało to bowiem miejsce w 2003 roku, a wiadomo, że świadome dzieciństwo zaczyna się dopiero po kilku latach życia. Wracając jednak do tematu - w 2003 roku temperatury osiągały tak ekstremalny poziom, że w samej Francji w krótkim czasie zmarło aż 15 000 osób. 

Właśnie wtedy słupki rtęci na południu kraju pokazywały aż 44,1*C. Przewiduje się, że Bramy Piekieł otworzą się ponownie i w ciągu najbliższych kilkunastu dni Europa znów zostanie nawiedzona przez ekstremalne upały. Najgorzej będzie właśnie we Francji, Włoszech, Hiszpanii i Portugalii. Nasz kraj wciąż będzie stosunkowo chłodny, bo u nas termometry pokażą zaledwie 35*C na południu kraju. 

Jeśli więc chcecie wybrać się gdzieś na urlop, a wypada wam on akurat w przyszłym tygodniu, lepiej udajcie się gdzieś na daleką północ - może być nawet północ naszego kraju. Tam powinno być w miarę znośnie.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 26 czerwca 2019 o 18:06 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 26 czerwca 2019 o 17:06 przez MarcinZfejsa
Źródło: youtube
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 26 czerwca 2019 o 17:06 przez Defdef
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 26 czerwca 2019 o 17:06 przez Defdef