Magda Gessler opublikowała zdjęcie Lary Gessler w majtkach. „Pupa ładna, ale żeby matka takie zdjęcia udostępniała?”
Magda Gessler, restauratorka i celebrytka uwielbia, gdy jest o niej głośno. Gessler słynie też z nieszablonowego prowadzenia swoich mediów społecznościowych - zdjęcia które wrzuca, a szczególnie opisy do nich, często zbierają dziesiątki tysięcy polubień na Fanpage’u i Instagramie. Magda Gessler jakiś czas temu zaczęła również mocno promować swoją córkę - Larę Gessler. Promocja przyniosła oczekiwany skutek - od 2018 roku Lara jest na fali wznoszącej i bardzo szybko zyskuje na popularności. Córka Gessler doskonale wie jak podgrzewać atmosferę wokół swojej osoby - fani uwielbiają ją między innymi dlatego, że dość często publikuje na swoim Instagramie bardziej rozebrane niż ubrane zdjęcia. Tym razem jednak na wpół nagie zdjęcie Lary wrzuciła… jej mama - Magda Gessler. Na swoim Facebooku opublikowała zdjęcie córki w samych majtkach i podpisała je: „Bardzo jestem dumna z Lary: wspaniała, pracowita, zdolna, z charakterem…Proszę o besos dla niej”. Zdanie fanów Gessler na temat tej publikacji są podzielone - część internautów uważa, że matka nie powinna publikować tak odważnych fotografii swojej córki.
14 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 01 maja 2019 o 16:05 przez MarcinZfejsa
Źródło: http://www.plotek.pl/plotek/7,154063,24742684,magda-gessler-pokazala-zdjecie-lary-w-bieliznie-w-komentarzach.html

Komentarze

Zobacz również

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Imię Kinga to zdrobnienie od germańskiego imienia Kunegunda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Blondynki mają przewagę nad brunetkami jeśli chodzi o... włosy. Blondynki mają średnio 140 tys. włosów na głowie, podczas gdy brunetki 110 tys.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09

Starożytni Grecy wierzyli, że kobiety o rudej barwie włosów przeistaczały się po śmierci w wampiry.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef

Blond włosy i zielone oczy to jedna z najrzadszych kombinacji na świecie. Tylko 0,3% osób na świcie tak wygląda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef