Matka urodziła nie swoje dzieci - i to dosłownie! „Przeżyłam szok! Nawet rasa się nie zgadzała...”
Problemy z niepłodnością są obecnie powszechnym zjawiskiem na całym świecie. Nic więc dziwnego, że każdy próbuje zrobić wszystko co w jego mocy, aby jego własne dziecko mogło przyjść na świat. Medycyna zaszła już tak daleko, że nawet najbardziej beznadziejne przypadki da się jakoś wyleczyć lub zrobić to wszystko w zupełnie inny sposób. Tego typu zabiegi jednak kosztują. Kwoty mogą wynosić nawet tyle, ile obecnie kosztuje mieszkanie w dużym mieście. 

Na taki właśnie krok zdecydowali się nasi dzisiejsi bohaterowie. Para z Azji poszukiwała pomocy w jednej z lokalnych klinik leczenia niepłodności. Mimo wysiłków i starań większość dostępnych metod zawiodła, parze pozostało więc tylko in vitro. Niestety w trakcie zabiegu popełniono straszny błąd, o czym można było się przekonać dopiero 9 miesięcy później. 

Kobieta była przekonana, że wyda na świat dwie dziewczynki. Pierwsze zdziwienie pojawiło się więc, kiedy rozpoznano płeć dzieci. Drugie zdziwienie przyszło dopiero wtedy, kiedy małżeństwo przyjrzało się dzieciom. Okazało się, że nie są one Azjatami. Co mogło pójść nie tak?

Do ciała kobiety wprowadzono embrion należący do innej pary. Cała procedura kosztowała łącznie ponad 100 000 dolarów i była bardzo długotrwała. Małżeństwo zmarnowało więc nie tylko czas, pieniądze ale i własne siły. Kobieta musiała przecież donosić bliźniaczą ciążę. Po czasie udało się ustalić biologicznych rodziców noworodków, a sąd zdecydował, że nasi dzisiejsi bohaterowie muszą oddać im dzieci. To jednak nie wszystko! Do tej pory nie udało się dociec, co stało się z embrionami należącymi do pary Azjatów. 

Ich zdaniem klinika przez cały czas doskonale wiedziała o swoim błędzie i zdawała sobie z niego sprawy, jednak nie chcieli go ujawniać, ponieważ to tylko zaszkodziłoby nienagannej renomie placówki. Sprawa jeszcze nie znalazła swojego finału i na razie nie wiadomo, co stanie się później. 
15 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 10 lipca 2019 o 18:07 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Imię Kinga to zdrobnienie od germańskiego imienia Kunegunda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Blondynki mają przewagę nad brunetkami jeśli chodzi o... włosy. Blondynki mają średnio 140 tys. włosów na głowie, podczas gdy brunetki 110 tys.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09

Starożytni Grecy wierzyli, że kobiety o rudej barwie włosów przeistaczały się po śmierci w wampiry.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef

Blond włosy i zielone oczy to jedna z najrzadszych kombinacji na świecie. Tylko 0,3% osób na świcie tak wygląda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef