Człowiek
Mężczyzna nie robił kupy przez 40 dni ryzykując własnym życiem
Generalnie przyjęło się, że w pełni zdrowy człowiek oddaje stolec śrenio raz dziennie. Oczywiście niektórzy mogą to robić dwa razy dziennie lub raz na dwa dni, jednak to wszystko wciąż mieści się w normie. Wyobraźcie sobie jednak, jakby to było, gdybyście nie wypróżniali się przez 40 dni.
Takie coś spotkało pewnego mężczyznę z Wielkiej Brytanii. 

Sprawa jest nierozwiązana aż do teraz, a mężczyzna nadal nie oddał kału ani raz. Jest to nie tylko niesamowicie głupie, ale też bardzo niebezpieczne dla jego zdrowia. Powód tego wszystkiego? Ciężko będzie wam w to w ogóle uwierzyć. Zacznijmy jednak od początku. 

Dodano 28 lutego 2018 o 16:02 przez Bartek Faryna źródło: http://www.iflscience.com/health-and-medicine/man-takes-record-of-longest-time-in-police-custody-without-pooping-despite-serious-risk-of-death/

Komentarze

Zobacz również

Środowisko

Dodano 19 maja 2018 o 20:05 przez Marcin Kabziński
Tak będą wyglądały stacje benzynowe w większości miast już w najbliższą niedzielę.

Dodano 12 kwietnia 2018 o 15:04 przez Bartek Faryna
Człowiek

Dodano 18 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: https://www.psychologytoday.com/us/blog/sleepless-in-america/200902/sexsomnia
Pewne rzeczy są takie, że każdy je widzi, jak tylko chce.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna
Człowiek
Kobieta zgłosiła się do doktora ze „swędzeniem oczu”. Lekarz odkrył w jej rzęsach coś strasznego

Jeśli jecie właśnie śniadanie/obiad/podwieczorek czy cokolwiek innego, to radzimy wam odstawić posiłek przynajmniej na chwilę. Dzisiaj poruszymy bowiem bardzo nieprzyjemny temat, z którym mocno związany będzie brak higieny. Zapnijcie więc pasy, odstawcie talerz na bok i poznajcie tajemniczą Panią Xu. Serwisy opisujące jej historię chciały zapewne oszczędzić kobiecie złej sławy, dlatego też nadano jej ten zagadkowy pseudonim. Pani Xu pochodzi z centralnej części chińskiej prowincji Hubei.

Któregoś dnia zgłosiła się do lekarza z problemem. Jej oczy swędziały i piekły tak, że od pewnego czasu kobieta nie mogła sobie już z tym poradzić. Warto w tym miejscu wspomnieć, że zmagała się z tym już od dwóch lat, jednak dopiero w ciągu ostatnich kilku tygodni swędzenie nasiliło się do tego stopnia, że Pani Xu nie była wstanie dłużej tego wytrzymać. 

Pan doktor dokonał oględzin oczu kobiety, wykonał wstępne badania i bez większego problemu postawił diagnozę. Była ona na tyle przerażająca, że nawet sam lekarz był bardzo zdumiony. Zobaczcie zresztą sami. 


Dodano 16 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: http://www.ladbible.com/news/weird-news-womens-itchy-eyes-caused-by-100-parasites-living-in-her-eyelashes-20171213?c=1513156204728