Mężczyzna próbował zrobić sobie selfie z dzikim niedźwiedziem - nie poszło mu najlepiej
Kiedy coś takiego się dzieje, to automatycznie zaczynamy myśleć, że na pewno miało to miejsce w Rosji. Tutaj jednak was zaskoczymy, ponieważ to zdarzenie miało miejsce w Indiach, a konkretnie w okolicy miasteczka Papadahandi w dystrykcie Nabarangpur. Bohaterem filmu jest taksówkarz Prabhu Bhataram, który niestety skończył tragicznie po konfrontacji z niedźwiedziem. 

Cała sytuacja zaczęła się od chęci wysikania się. Mężczyzna zatrzymał swój samochód, aby iść za potrzebą. Wtedy właśnie zauważył niedźwiedzia i od razu poszedł w jego stronę, aby zrobić sobie z nim zdjęcie. Niestety niedźwiedziowi się to nie spodobało i zaatakował mężczyznę. Jakiś bezdomny pies próbował walczyć z misiem, jednak nie dał mu rady. W rezultacie taksówkarz poniósł śmierć. 

Wszyscy świadkowie zdarzenia musieli zaczekać, aż nieźwiedź zechce odejść od zwłok, aby móc zabrać martwego mężczyznę, który podobno piniósł śmierć na miejscu. Z całego zajścia jest nawet film wideo, który możecie obejrzeć poniżej. 

16 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 09 sierpnia 2018 o 18:08 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 10 grudnia 2018 o 13:12 przez MarcinZfejsa
Źródło: fakt.pl
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 10 grudnia 2018 o 10:12 przez MarcinZfejsa
Źródło: plotek.pl
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 07 grudnia 2018 o 14:12 przez jatoja
Źródło: https://polskatimes.pl/marija-swietlana-nadiezda-ukrainki-i-rosjanki-marza-o-mezu-z-polski/ar/476782
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 07 grudnia 2018 o 14:12 przez jatoja
Źródło: https://www.pudelek.pl/artykul/139243/julka_wroblewska_pije_wodke_na_wykladzie_tylko_u_nas/
Naukowcy odkryli coś, przez co męski penis autentycznie się zmniejsza i na pewno masz to w kuchni
Pewnie niejednokrotnie słyszeliście już o tym, że są rzeczy, które są w stanie realnie zmniejszyć coś... na przykład wasz wzrost. Mówi się, że jeśli ktoś pali papierosy w okresie dojrzewania, to na pewno nie urośnie aż tyle, ile urosnąć powinien. Ma to też związek z wieloma przesądami. Niektórzy uważają nawet, że nie urośniemy również wtedy, kiedy leżymy, a ktoś zrobi nad nami krok i w ten sposób nad nami przejdzie. 

Oczywiście większość tego typu rewelacji można schować między bajki, ponieważ nie mają one żadnego potwierdzenia. Jednak naukowcy z Włoch przeprowadzili niedawno badania, których wyniki wyraźnie pokazują, że każdy z nas posiada w domu coś, co odpowiedzialne jest za zmniejszanie się męskich narządów płciowych i tym razem jest to prawda. 

Panowie, bójcie się! O czym jednak konkretnie mowa? Przekonacie się dalej. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 06 grudnia 2018 o 20:12 przez e-wonsz