Najlepszy seks w życiu z bratem męża
Nasze spojrzenia spotkały się. Nigdy nie przeżyłam czegoś takiego, owszem podobali mi się faceci, ale na jego widok dosłownie zrobiło mi się gorąco. Ja mu się też spodobałam, podszedł do mnie i zaczęliśmy rozmawiać, tańczyć, a potem całować się. Osoby, które przeżyły zauroczenie od pierwszego wejrzenia wiedzą o czym mówię, to była niesamowita chemia. Podniecał mnie jego głos, zapach, dotyk, dosłownie wszystko. 

Przez dwa tygodnie pobytu na Mazurach byliśmy cały czas razem. Ustaliliśmy na początku, że to wakacyjny romans więc nie mówimy sobie jak mamy na nazwiska ani gdzie mieszkamy i nie wymieniamy się numerami telefonów. Pasowało mi to, nie chciałam się wiązać po ciężkim rozstaniu, a to były niezobowiązujące wakacje. 

Po trzech dniach poszliśmy do łózka, seks był wspaniały. Nigdy czegoś takiego nie przeżyłam. Na wszystko z nim miałam ochotę - oral w miejscach publicznych, anal, zlizywaliśmy z siebie jedzenie. Uprawialiśmy seks kilka razy dziennie, nie mogliśmy się sobą nasycić. Tańczyliśmy wieczorami, chodziliśmy na spacery i ciągle się śmialiśmy .Znacie to uczucie, gdy nie chce się jeść, pić i ciągle jesteście jak pijani? To właśnie przeżyłam z Markiem na tych wakacjach. 
 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 03 września 2018 o 21:09 przez Defdef

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 22:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 20:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 20:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 17:07 przez Defdef

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef