Narkotyk Zombie dotarł do Warszawy. Przerażające nagranie z warszawskiej Pragi
Kolejny rząd ogłasza wygranie wojny z dopalaczami, tymczasem na warszawskiej Pradze spustoszenie robi substancja, która może być pokrewna do okrytej złą sławą flakki, dopalacza zamieniającego ludzi w zombie na południowym wybrzeżu USA.

Zobacz wideo:Oczywiście podobny efekt może wywolać także "stara, dobra" heroina czy "dozwolony od lat 18" alkohol. Jeśli Ty lub bliska ci osoba ma problem z substancją psychoaktywną, nie jesteś skazany(a) tylko na siebie. Możesz szukać profesjonalnej pomocy, na przykład w Monarze.
9 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 16 października 2018 o 12:10 przez kwiatlotosu
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=zkl7qHWHMZ4&feature=youtu.be

Komentarze

Zobacz również

Nowy dopalacz zbiera śmiertelne żniwo w Polsce
10 ofiar śmiertelnych w tydzień - to efekt zażycia bliżej niezidentyfikowanych substancji w ostatnim tygodniu w centrum i okolicach Łodzi. To więcej zgonów z przedawkowania niż przez ostatnie pół roku. Przyczyną jest prawdopodobnie zmieszanie przez handlarzy różnych substancji, być może, jak twierdzi policja, z powodu desperackiej próby pozbycia się towaru, który ma zostać zdelegalizowany przez nową ustawę o przeciwdziałaniu narkomanii. Czego policja nie mówi, to że polski rząd idzie pod prąd tendencjom obserwowanym w nowoczesnych demokracjach i zamiast legalizować posiadanie znanych, "starszych" narkotyków, dopisuje do listy substancji zakazanych coraz to nowe specyfiki, a w efekcie na rynku pojawia się coraz bardziej niebezpieczny towar. Ten trefny towar sprzedaje się też łatwowiernym klientom jako amfetaminę, kokainę czy extasy i tak też mogło być w Łodzi. Zdesperowany narkoman nie ma nawet jak tego za bardzo sprawdzić, bo testy czystości narkotyku też są nielegalne w Polsce. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 03 sierpnia 2018 o 11:08 przez kwiatlotosu
Źródło: GUS, przeciwdziałanie narkomanii i redukcja szkód